Mflow детально описав метод того, як заробити на airbnb власникам квартир, будинків, наметів і т.д. в 2020 році та абсолютно безпечно заробити хороші гроші.

Сервіс Airbnb (https://www.airbnb.ru/) почав свою роботу в 2008 році. Початок був покладений двома дизайнерами, які склали нічліг для трьох мандрівників. Сьогодні за допомогою безкоштовних акаунтів сервісу, господарі житла можуть вигідно здати його, а гості забронювати практично в будь-якій країні світу. Крім того, на Airbnb турист може поділитися своїми враженнями не тільки про місце проживання, але також і про враження від проживання, своїми хобі і інтересами. Оренда житла через сервіс дозволяє просто і безпечно подорожувати, оскільки кожен профіль і оголошення підтверджується за допомогою обміну повідомленнями та листування користувачів.

Як заробити на airbnb просто і безпечно?

Спочатку необхідно пройти реєстрацію на сайті сервісу: www.airbnb.ru. Після цього слід реалістично оцінити стан житла, пропонованого для здачі. Можна здавати особняк, квартиру, кімнату та ін. Можна здати навіть диван в однокімнатній квартирі.

Фахівці радять власникам дво- та більше кімнатних квартир (одна кімната яких передбачається для здачі), розробляти окремі профайли для оренди - окремо здавати диван і окремо приміщення з диваном.

Житлоплощу необхідно описати як можна більш барвисто, не забувши додатково згадати про недоліки, оскільки через зворотний зв'язок сервісу наймач може поскаржитися на орендодавця, через що йому знизять рейтинг і знімуть додатковий відсоток за використання.

Найбільшу увагу необхідно приділити заголовку, оскільки саме його, а не розширений опис, клієнт побачить, гортаючи оголошення.

Ще одним кроком до розуміння того, як заробити на airbnb є наявність професійних фото житлоплощі. Замовити їх можна прямо на Airbnb (це безкоштовно). Професійний фотограф зробить фотозвіт, і фотографії (зі статусом Airbnb Verified Photo) можна буде побачити на сервісі через тиждень.

Як можна більш детально опишіть свої хобі, захоплення, роботу, помістіть на сервісі своє фото. Особливо це стосується тих, хто здає частину квартири і буде проживати з гостями.

Цінова політика

Тепер приступайте до формування ціни. Новачкові для цього варто переглянути аналогічні пропозиції на сайті. Важливо ставити ціну на чверть дешевше поки немає ні відгуків, ні рейтингу. Тільки після того як на профілі буде більше 5 позитивних відгуків, вартість проживання можна підвищити.

Додатково в ціну включається вартість прибирання - cleaning fee (вона дорівнює вартості послуг прибиральниці в конкретному місті). Також є можливість вказувати в сервісі можливість 50% оплати (strict) в разі, якщо клієнт у останній момент відмовився від бронювання.

Намагайтеся якомога частіше перевіряти стан сервісу та оперативно реагувати на запити - чим швидше ви відповісте на повідомлення, тим більше буде бронювань. Можна на своєму мобільному девайсі встановити сервіс і підключити СМС-оповіщення.

Важливо !!! Ви повинні сформувати список правил, яких повинні дотримуватися гості, але вони повинні знати про ці правила (оформляти їх потрібно в розділі «house rules»).

Відгуки про заробіток на Airbnb

Потрібно сказати, що досить жорсткі правила сервісу та можливість досить чітко описати кордони для гостя, а також ефективний зворотний зв'язок забезпечили власникам житлоплощі практично безрискову здачу житла. Орендодавці пишуть, що заробіток без шкоди для житла - це дуже легко. Головне - докладно ознайомитися з профілем майбутнього гостя і не реагувати на профілі без детальної інформації та фото.

cat-img

Категорії