Є багато напрямків розвитку бізнесу, але потрібно знати, що є деякі аспекти, які можуть зробити його як успішним, так і провальним. Який бізнес самий прибутковий у 2018 році? Перспективний!  Сюди можна віднести наповненість галузевої ніші конкурентами, наявність попиту та логістика. Також потрібно пам’ятати про те, що набагато легше розпочинати справу, з якою ви знайомі і добре розбираєтесь в її нюансах.

1. Нішева інтернет-крамниця як самий прибутковий бізнес для початківця

В нашій країні лавиноподібно збільшується кількість людей, які віддають перевагу придбанню товарів через мережу інтернет. Саме тому відкриття інтернет-крамниці у нас знаходиться на першому рядку.

Перша позиція списку «Який бізнес самий прибутковий» належить саме онлайн-крамницям через те, що:

 1. Кількість клієнтів постійно збільшується, оскільки збільшується кількість користувачів інтернету (зараз їх в нашій країні, згідно з статистичними даними, біля 15 мільйонів).
 2. Ви не прив’язані географічно. Варто зазначити, що ви можете продавати свій товар не тільки у вашому місті чи регіоні, а по всій території країни та за її межами.
 3. Ви можете приймати замовлення цілодобово і без вихідних.
 4. Можливість реалізувати товар за будь-якою системою розрахунку (через електронний гаманець, накладним розрахунком, безготівковим розрахунком через банк і т.д.).

Варто зазначити, що не всі інтернет-крамниці являються успішними, причому, як це не дивно, найбільшого збитку зазнають майданчики, які займаються реалізацією великого асортименту. І навпаки, нішеві крамниці, які являються вузько спрямованими, показують велику успішність. Така ситуація склалась тому, що клієнти більше довіряють магазинам, які займаються реалізацією однотипного товару, особливо, якщо це новий майданчик.

Що потрібно знати, перед тим як започатковувати самий прибутковий бізнес:

 • Для старту необхідно вкласти біля 6 тисяч гривень в розробку web-сайту.
 • Для купівлі першої партії товару (недорогого) потрібно біля 30 тисяч гривень, залежно від вартості та кількості одиниць.
 • Для оплати інтернет-реклами вам знадобиться від 6 тисяч гривень.
 • В середньому термін окупності інтернет-крамниці становить біля 6 місяців. В більшості випадків оборот за пів року виростає до 100 тисяч гривень (при умові реалізації якісного товару).
 • Розробка концепції та старт торгівлі займають від 7 до 15 днів.
 • Не потрібні спеціальні знання, якщо ви – впевнений користувач.

2. Організація доставки їжі, як самий прибутковий бізнес

Ця справа дуже популярна і розповсюджена і Європі та Сполучених штатах і являється там одним з самих прибуткових напрямків малого та середнього бізнесу, тому конкуренція там надсерйозна.

В нашій країні ця ніша являється практично порожньою, за виключенням небагатьох осіб, які займаються розноскою їжі по ринкам і офісам без оформлення підприємницької діяльності, а, значить, їх продукція не сертифікована, якість її ніхто не перевіряє, тому вживати таку їжу небезпечно для здоров’я.
Поки ця ніша порожня, не слід довго думати, потрібно починати вже зараз.

Спеціалісти говорять, що починати найкраще з доставки піци, суші та дитячого харчування, оскільки ці напрямки користуються найбільшим попитом. Якщо ви володієте кафе чи баром, чи у вас є договори з ресторанами і кафе, можете організувати доставку повноцінних комплексних обідів чи вечерь, оскільки в великих містах люди хочуть, прийшовши додому після роботи, відпочивати, а не займатись приготуванням їжі.
Поєднання цієї послуги з організацією веб-сайту, зможе значно збільшити коло ваших клієнтів.

З чого потрібно починати самий прибутковий бізнес з доставки їжі:

 • Витрати на розробку сайту – 6 тисяч гривень (можна відкрити сторінку в соціальній мережі Фейсбук, як економний варіант).
 • Витрати на оплату праці кур’єра – від 6 тисяч гривень.
 • Контракти з надійними і популярними ресторанами і кафе.
 • Строк окупності бізнесу приблизно 5 місяців (при умові наявності розкрученого сайту). Він скоротиться до 4 місяців, якщо ви будете рекламувати доставку через соціальні мережі.
 • Запустити бізнес можна за 2 тижні.
 • Не потрібні спеціальні знання (окрім знання вашого міста, якщо на старті ви самостійно будете займатись доставкою).

http://monetary-flow.com/vygidnyj-biznes-v-malomu-misti/

3. Франшиза, як самий прибутковий бізнес

В умовах сьогоднішньої кризи покупці схильні довіряти перевіреним підприємцям, щоб не платити за товар, який може виявитись неякісним. Тому, останнім часом підприємцям початківцям дуже важко «розкрутити» свій бізнес і залучити велику кількість клієнтів, щоб хоча б вийти на рівень незбитковості.

Допомогти в цьому може франшиза відомої торгової марки, оскільки навіть початківець працює вже від імені знаного підприємства.

Використання франшизи допоможе дати відповідь на питання про те, який бізнес самий прибутковий, оскільки:

 • Ви швидко вийдете на рівень незбитковості.
 • Відсутність необхідності тестування бізнес-моделі, оскільки вона вже апробована і працює.
 • Зниження ризиків збитковості, оскільки торгова марка знана і популярна.
 • Немає необхідності започатковувати високовартісну рекламну кампанію.

В нашій країні є декілька успішних франшиз, а саме:

 1. Кав’ярні «Шоколадница».
 2. Піцерії «Челентано».
 3. Швидка їжа «Форнеті».
 4. Автомийки без води «Royal Carwash».

Також ви можете скористатись відомими європейськими франшизами (продаж одягу, товару для дому та ін.).

Що необхідно знати перед стартом самого прибуткового бізнесу:

 • Від 60 тисяч грн і вище для оформлення франшизи (залежить від торгової марки, наприклад за франшизу Форнеті потрібно платити біля 6 тис грн./міс. ).
 • Біля 6 тисяч гривень для організації інтернет-сайту.
 • Від 10 тисяч гривень для оренди приміщення і закупівлі сировини чи 1 партії товару.
 • Строк окупності – від року (при наявності сайту – біля 6 місяців).
 • Запуск бізнесу займе біля 1 місяця.
 • Потрібне знання обраної ніші.
cat-img

Категорії