Як заробляти на Амазон цікавить більшість людей в усьому світі. Тут як продати, так і купити можна практично все, не покидаючи рідного житла.

Сьогодні Amazon використовується приблизно 300 мільйонами людей. Більше 80% американців хоча б раз на місяць використовують майданчик для покупки будь-яких товарів. Зараз адміністрація сервісу займається облаштуванням нових головних офісів компанії (штаб-квартира буде розділена на 2 офіси, один в Нью-Йоркському Лонг-Айленді, другий в Арлінгтоні, штат Вірджинія). Це дозволить створити 50 тисяч нових робочих місць і збільшить пропускну здатність майданчика.

Особливості початку роботи на Amazon

Як заробити на Амазон вже відомо більш ніж 2 мільйонам продавців. Продавати одну і ту ж продукцію можна, використовуючи різні методики реалізації. Найменувань товарів - десятки мільйонів, тому не варто думати, що час для початку власного бізнесу вже упущено.

Для початку власного бізнесу на Амазон не потрібно навіть перебувати на території Сполучених штатів, або що-небудь робити. Можна просто займатися перепродажем чого-небудь, а сервіс подбає про зберігання і доставку товару до кінцевого користувача.

З чого почати заробіток на Амазон

Необхідна серйозна підготовка, грамотний вибір продукції, адекватне ціноутворення, робота з постачальниками і продумане просування. Про все це коучі інтернет-сервісу розповідають на інтернет-семінарах по темі: «Як заробити на Амазон». Книга про тонкощі бізнесу допоможе тим, хто не має можливості брати участь в вебінарах, оскільки вони найчастіше проходять в той час, коли у нас в країні глибока ніч.

Невже розбагатіти може кожен?

Наших співгромадян найбільше цікавить те, як можна заробити на Амазон, але вони забувають про те, що участь в семінарах дозволить новачкам додатково підтягти англійську, дізнатися взагалі багато нового про ведення бізнесу, знайти нових ділових партнерів, просто зрушити з «мертвої точки», що саме по собі вже є результатом. Якщо ж торкнутися прибутковості ресурсу для продавців, то вона теж вражає - понад 30% новачків досягають серйозних успіхів.

Заробляти дійсно легко?

Однозначно, ні. Для того щоб дізнатися, як заробляти на Амазон і отримувати істотний прибуток, потрібно не тільки відвідувати вебінари, а й удосконалювати, відточувати майстерність кожен день, бути відкритим до сприйняття всього нового, не зупинятися на досягнутому. Більшість новачків, незважаючи на куплені послуги коучів, після проходження курсу все одно вважають, що їхні методи продажів кращі.

Методики отримання прибутку на Амазон

Методики роботи на сервісі залежать від розмірів стартового капіталу, який новачок розраховує вкласти для початку бізнесу.

Як заробити на Амазон без вкладень?

На думку коучів порталу, такі люди можуть почати заробляти, прописуючи відгуки на продукцію, яка реалізується іншими користувачами.

 1. Якщо в наявності капітал до 500 дол. США, можна придбати невелику кількість товару в магазині та продати через сервіс за більшою ціною.
 2. Якщо ви власник популярного блогу, інтернет-майданчика чи інтернет-ресурсу з великою відвідуваністю, ви можете дізнатися, як заробляють на Амазон, поміщаючи посилання на продукцію або категорії продукції та отримуючи відсотки від покупки товару після переходу з вашого ресурсу.
 3. Якщо ви маєте намір вкласти кілька тисяч USD, ви можете запустити drop shopping, ще один спосіб того, як почати заробляти на Амазон. Це методика продажу товару, яким ви не володієте, тобто ви розміщуєте товар, а після його замовлення та оплати самі замовляєте його у фактичного продавця. Займатися таким бізнесом на Амазон можна, але адміністрація сервісу, все ж, вважає його нечесним і недобросовісним.

На думку коучів, для створення грамотної і продуктивної справи, в неї потрібно вкласти близько 5 тисяч USD і розвивати власну ТМ (Private Label). Це ще одна методика того, як заробляти гроші на Амазон, яка заключається із закупівлі товарів у китайських виробників, розробці рекламної кампанії, проведення аналітики попиту та інших дій.

Як стартувати та які вкладення для цього потрібні

Для того щоб отримати необхідні знання про те, як заробити в інтернеті на Амазон, радимо прочитати посібник з торгівлі «Як це працює» на сайті сервісу (тільки по-англійськи). Також варто стати членом спільноти «Бізнес на Амазон для російськомовних». Чисто з юридичного боку запуск власного діла не передбачає складнощів - необхідно відкрити банківський рахунок в державі, де будуть проходити продажі, назвати бренд, який буде наноситися на продукцію і зареєструвати його, а також повинна бути наявність реальної адреси.

Чи обов'язкова реєстрація бренду

Ні, можна працювати як під ТМ, так і без неї, облік також можна вести як від приватної, так і від юридичної особи. Особам, які мають намір продавати в Штатах як приватна особа, необхідне зазначення номера соціального страхування SSN для реєстрації на Амазон, або ID роботодавця, якщо продажі будуть вестися від юрособи (EIN). Громадяни інших держав повинні заповнити бланк W-8BEN, в якому повідомляється про те, що вони не підлягають юрисдикції податкової США.

Подальші дії

Перед тим як заробити в Амазон, жителям пострадянських держав необхідно відкрити гаманець платіжної системи Payoneer, на який будуть приходити гроші від продажів.

Після цього потрібно вибрати один з двох торгових планів. Професійний передбачає продаж більше 40 товарів протягом місяця. Вартість абонентської плати - 39,99 USD / міс, перший місяць пробний, безкоштовний. Індивідуальний план передбачає продаж до 40 товарів на місяць і коштує 0,99 USD за продаж одиниці товару.

Експерти радять вибрати перший варіант, оскільки його функціонал значно ширший.

Що ще знадобиться при реєстрації

Також необхідно придумати найменування організації або ім'я продавця, реальну адресу, телефонний номер, інформацію по банківській картці і активний рахунок в банку, а також дані про те, де сплачуються податки і яким способом.

Які ще витрати необхідні

Якщо ви вважаєте, що вже готові до того, щоб дізнатися, як заробити на Амазон, і більше ніяких витрат не знадобиться, ви помиляєтеся. Ще необхідно оплачувати доставку товарів (shipping fee), а також преміальні сервісу (Refferal fee, яка, в залежності від категорії продукції, складе від 8 до 45%). Також потрібне замовлення контекстної реклами для того, щоб ваші продукти можна було знайти.

Навіщо це

Контекстна реклама потрібна для того, щоб ваші товари розміщувалися вище аналогічних у видачі. Також варто на початковій стадії організувати безкоштовну роздачу товарів для отримання перших відгуків.

Як заробляти на Амазон на американських клієнтах

Будемо продавати хула-хупи з Китаю.

 • Замовляємо товар з країни-виробника (3 штуки) - 300USD.
 • Замовляємо мінімальну кількість хула-хупів 500 шт х 4 USD / шт = 2 тис. USD.
 • Роздаємо зразки за допомогою спеціального сервісу - 30USD.
 • Платимо за використання професійного акаунту 39,99USD, отримуємо код товару (10USD).
 • Платимо за місяць кліків (PPC) реклами:  30 днів по 10USD = 300USD.
 • Реєструємо ТМ - 350USD.
 • Замовляємо професійні фотознімки - 300USD.
 • Замовляємо оформлення упаковки, логотип, графіку - 200USD.

Три останні пункти можна не використовувати. Без них на запуск продукту доведеться витратити не менше 2340USD, але фахівці рекомендують витратити ще 1150 доларів, отже, сума старту для такого простенького фітнес-хула-хупу складе 3,5 тисячі USD.

Якщо для себе ви вже вибрали товар і знаєте, як можна заробити на Amazon з ним, радимо скористатися калькулятором на сайті сервісу для того, щоб приблизно розрахувати рівень витрат.

Чому не варто купувати готовий аккаунт

У мережі є безліч пропозицій про продаж готового розкрученого аккаунту, з яким відповідь на питання про те, як заробити на Амазон без вкладень відпадає сам собою. Фахівці радять відмовитися від такої пропозиції, особливо якщо на акаунті є залишки товару, оскільки нікому не прийде в голову продавати успішну справу.

З продажів якого товару варто почати

Вибирати можна з більш ніж 40 категорій, але якщо ви продаєте від приватної особи, то повинні розуміти, що не кожна категорія є доступною. Наприклад, продаж одягу доступний тільки професійному торговому плану. Деякі категорії товарів потребують амазонівського схвалення, а до деяких категорій новачкам доступ зовсім закритий.

Від чого варто відмовитися

Для того, щоб швидше дізнатися, як заробити на Amazon, варто відмовитися від винаходів і просування чогось свого, ставлячи на перше місце особисті переваги. Рекомендуємо не братися за те, на що на ринку ще не сформувався попит, оскільки це є дуже трудомісткою, витратною і рідко окупною ідеєю.

Особливості вибору категорії

Для того щоб швидко зрозуміти, як заробити на Amazon, починати варто з якісного перевіреного і ліквідного товару. Для вибору категорії варто користуватися спеціальними програмами. Unicorn Smasher знадобиться для перегляду продажів, а BSP можна використовувати для ознайомлення з динамікою популярності продукту при аналізі його рейтингу.

Звідки брати продукцію для продажу

Якщо ви вже прийняли рішення про продукт і категорії, а також визначили торговельний план, необхідно починати пошук постачальника. Старожили радять не концентруватися на якомусь одному постачальнику, а проводити переговори відразу з декількома.

Не варто сліпо довіряти китайцям.

Контролюйте і перевіряйте продукцію на наявність браку, повністю виключити його не вийде, але мінімізувати можна.

Наявність сертифікатів якості потрібно перевірити на першому етапі переговорного процесу, особливо для категорій, де вони необхідні відповідно до правил сервісу.

Пам'ятайте про потужності постачальників і терміни виготовлення, щоб не зіткнутися із затримками поставок.

Необхідно обговорити і вартість доставки з кожним, хто буде брати участь в процесах доставки і перевезення.

Зробіть пробне замовлення для перевірки якості товару і обов'язковості постачальника.

Пошук покупця

Для того, щоб успішно просувати товар, необхідний грамотний лістинг (опис), що складається з фотографії, описів продукту, відгуків, кастомізації і підбору ключових слів. Товар необхідно назвати оригінально, з описом переваг та цільового призначення. Ключовики використовуються для правильної індексації товару сервісом, щоб покупець зміг знайти товар. Правильна оптимізація лістингу (розстановка ключових слів по тексту зі збереженням читабельності) є базовою рекомендацією як заробляти на Амазон. Для цього радимо найняти фрілансера, що вже професійно працює на Амазон і знає, як перетворити недоліки конкурентів в переваги продавця.

Також рекомендується підбір цільової аудиторії та відповідної продукції до неї - рекомендація колясок молодим мамам, а крапельниць людям похилого віку.

Інші способи заробітку на Амазон

Заробіток на продажу електронних книг

Якщо немає бажання зв'язуватися з перевезеннями і постачальниками, можна дізнатися, як заробити на Amazon Kindle - продажу власних книг. Для цього потрібно написати книжку (власноруч або за допомогою найнятого фрілансера), придумати обкладинку, створити обліковий запис на Kindle Direct Publishing, і почати заробляти гроші на продажу книги, попередньо накрутивши відгуки.

Заробіток на Amazon kindle можливий, якщо тематика книги актуальна, причому кількість сторінок ролі не грає, можна починати і з корисних брошур.

Платформа Amazon Mechanical Turk

Ще одним варіантом того як отримати прибуток на сервісі, є заробіток на Amazon Mechanical Turk, платформі, призначеної для людей, готових до виконання різних невеликих завдань за винагороду. Робота надається реквестерами - компаніями, які викладають завдання і призначають ціну за їх виконання. Найчастіше для того щоб дізнатися, як заробити на Amazon mturk, необхідно знати, як розробити категоризацію інформації, проставити метатеги, розпізнати символи, вводити дані, збирати електронні адреси, проводити смислові аналізи, розміщувати рекламу і відео.

Чи можна швидко заробити на Mturk?

На жаль такої можливості немає. Для того щоб дізнатися, як заробити на Amazon Mechanical Turk хороші гроші, необхідно щоб туркеру був привласнений рівень Майстра, який присуджується незрозумілим чином, оскільки Амазон не розголошує інформацію про алгоритм. Майстром може стати і новачок, а старожил з великим досвідом може так і не отримати його.

Як заробляти на амазон за допомогою GIFT card

Одним з варіантів того, як заробити Amazon gift card, є білувато-сіра схема, коли можна придбати карту, що є, по суті, подарунковим сертифікатом для покупки товару на сервісі. Купити таку карту можна не обов'язково на самому Амазон, а в будь-яких інтернет-магазинах. Вартість гіфт-карти завжди менше, ніж сума на ній. Після цього можна придбати ліквідний товар на Амазон за гіфт і перепродувати його на інших сервісах. Фахівці радять купувати цифровий (інтелектуальний) товар, щоб не морочитися з перевезенням.

Як заробляти на Амазон відгуками

Це відмінний спосіб того як заробити на Amazon без вкладень і досвіду. Справа в тому, що людям подобається купувати товари, про які відгукуються самі споживачі. Природно, що продавці платять за відгуки по новому товару, оскільки активність непроплачених користувачів в залишенні відгуків надзвичайно мала - не більше 2-5%. Вартість відгука - від 5 до 8 USD, при цьому «письменник» отримує зразок товару безкоштовно.

Як заробляти на Merch by Amazon

Заробіток на Amazon Мerch є ще одним видом отримання прибутку без вкладень. Для отримання прибутку потрібен комп'ютер і графічний редактор.

Це ще одна платформа, на якій можна заробляти продажем власних дизайнів принтів на футболках, толстовках і т.д. Єдиним недоліком платформи є те, що зареєструватися досить непросто. Популярність платформи призвела до того, що реєструватися можуть користувачі, які відправили заявку і отримали запрошення від сервісу.

Монети Амазон

Криптовалюта від Амазон була запущена ще в 2013 році. Як заробити Amazon coins знають тільки громадяни США, Японії і Австралії, оскільки покупка валюти поки доступна тільки громадянам цих країн. Монетами можна розплачуватися за сервіси Амазон і додаткові послуги Андроїд. Чим більше монет купує користувач, тим це вигідніше для нього (курс - 100 монет за 1 USD). Чим більше монет купуєш, тим більша знижка. Наприклад, 10 тис монет можна придбати за 90 USD.

У статті ми розповіли про те, як заробити на Amazon і ebay, але це тільки основні способи заробітку. Насправді методик набагато більше і для їх опису знадобиться ціла книга, але почати варто з перевірених способів.

Боїтеся починати грати по крупному? Навчіться продавати на olx.

cat-img

Категорії