Хостинг - це сервіс для бізнесу, який пропонує можливість розміщення сайту на власних серверах. Ринок хостингу є досить насиченим, його надають як великі компанії, так і маленькі, і всі вони хочуть знайти більше клієнтів. Саме для цього витрачається велика кількість грошей на рекламу, яка збільшує клієнтську базу. Спробуйте домовитися про співпрацю з компанією, яка надає вам послуги хостингу. Ви запросто можете перетворитися з клієнта в партнера, і навіть непогано на цьому заробити.

 

Види заробітку за допомогою хостингу

1.Реселлінг - один із способів заробітку, який базується на банальному перепродажу послуг. Якщо ви є розробником сайту, ви можете домовитися з хостером про вигідні умови співпраці і розміщувати своїх клієнтів на серверах, отримуючи відсоток від надходжень грошових коштів. Хочете працювати офіційно - будь ласка, регистрация ООО Киев.

Як реалізувати таку можливість заробітку? По-перше, якщо у вас є досвід співпраці з хостингової компанією, ви вже знаєте, як працює служба підтримки, і яким чином вирішуються всі технічні проблеми. Тобто, ви можете брати на себе розміщення і підтримку ресурсів, а технічну частину роботи хостинг забезпечить самостійно.

2. Другий варіант - це партнерські програми, які реалізуються через спеціальні коди, що ідентифікують від кого надходить новий клієнт. Такі коди розміщуються на власних сайтах, в блогах, тематичних статтях на різних ресурсах. Ви можете самостійно просувати своє посилання в мережі і отримувати доходи від наведених клієнтів. Вам достатньо лише знайти хостинг, який здатний реалізувати можливість акумуляції даних про нові користувачів і їх витратах, і їх прив'язку до партнера.

Необхідно позначити що і перший, і другий варіант є можливістю пасивного довічного заробітку. Багато сайтів які починають свою роботу, розвиваються і розширюються, вони просять більше місця, більше оперативної пам'яті, більше трафіку, відповідно і ростуть їхні витрати. У той же час ваш відсоток від доходу хостингової компанії буде постійно зростати протягом кількох років.

Іноді досить розмістити простий банер в тематичній статті для того, щоб ви вже отримали свій перший дохід.

cat-img

Категорії