Професія вчителя музики - надзвичайно відповідальна і морально важка. Незважаючи на це, оклади цих фахівців складно назвати високими. Тож не дивно, що все частіше вони шукають додаткові джерела доходу. Як заробити вчителю музики?

Учитель музики - це не просто педагог. В першу чергу, це творча особистість, музика для якої - не просто хобі, а покликання. Непоодинокими є випадки, коли учителем стає професійний музикант, у якого з якихось причин не склалося з кар'єрою. Однак є й такі, які здобули відповідну освіту, можуть непогано музиціювати чи співати. І ті, і інші, можуть при необхідності перетворити свій музичний талант в непоганий заробіток. Як заробити вчителю музики, крім того, як викладати в школі? Розглянемо це питання більш детально.

Як заробити вчителю музики?

1. Заробіток на весіллях, корпоративах та інших святкових заходах

Жодне свято не може обійтися без музики. Звичайно ж, не можна забувати про високу конкуренцію, проте в непростій боротьбі за заробіток допоможе талант і маркетингова перевагу. Зважившись виступати на святах, необхідно знати, що перевага віддається яскравим артистам, які можуть запропонувати унікальні номери. Вітається вміння грати на нетрадиційних музичних інструментах. Наприклад, часто на весілля запрошується музикант, який грає на саксофоні, скрипці, флейті, контрабасі або барабані. Для вчителя музики - це відмінний варіант для заробітку. Його можна поєднувати з основною роботою, так як свята організовують переважно у вихідні дні - з п'ятниці по неділю.

2. Музичні привітання

Це ще один формат виступу, який триватиме не більше 10 хвилин. Сьогодні дуже модно робити пропозицію руки і серця з музичним супроводом або організувати під вікном серенаду. Для пошуку клієнтів необхідно співпрацювати з івент-агенціями. Ставши більш відомим, можна шукати замовлення самостійно.

3. Вуличні музиканти

Часто даний вид заробітку вважається жебрацтвом, але незважаючи на це, він має місце бути. Як заробити вчителю музики, ставши вуличним музикантом? Організувати стихійне виступ, де заробітком стануть добровільні пожертвування випадкових слухачів. Слід зазначити, що деякі музиканти, які виступають на вулицях, стають впізнаваними, вони мають шанувальників, які захоплюються їх талантом. Важливе значення має не тільки вміння добре співати або грати, але і місце виступу. Також деякі музиканти використовують підсилюючу апаратуру. Серед справжніх вуличних музикантів діє негласне правило. Вони не повинні виступати поруч один з одним.

4. Музичне репетиторство

Найприбутковішим заняттям для вчителя музики є репетиторство. Існує велика кількість музичних інструментів. Через це на ринку присутня безліч викладачів. Також не слід забувати про вокальні навчання. Для роботи в кожному напрямку потрібен свій репетитор. Деяким учням потрібен учитель з музичним інструментом. В такому випадку заняття проходять вдома у викладача. Є викладачі, які приїжджають додому до учня, що має той чи інший музичний інструмент.

Професійні музиканти, навіть якщо вони працюють вчителями музики, завжди знайдуть спосіб заробити. Буває так, що цей заробіток перевищує дохід, який є з основного місця роботи. Головне в цій справі - не сидіти, склавши руки! Як правило, в творчих людей, з цим все в порядку. Вони постійно розвиваються, шукають вигідні пропозиції, виступають і заробляють.

cat-img

Категорії