Як заробити в Ютуб знає мало не кожен просунутий користувач, який часто "зависає" на цьому популярному відео ресурсі. Але найчастіше люди знають тільки один або два способи, що лежать на поверхні.

Насправді способів того, як заробити на Ютуб набагато більше, і саме їм буде присвячено окрему статтю.

Чи можливе одержання заробітку на YouTube

Останнім часом ведення онлайн відеоблогу стало мало не мейнстрімом серед захоплень людей з усього світу. Причому, те, що комусь видається просто захопленням, інші вже давно конвертували в отримання щомісячного прибутку. Мало того, деяким вдалося й зовсім немислиме - відеоролики, зняті ними, озолотили їх і перетворили не тільки в багатіїв, а й у відомих всьому світу блогерів.

Як заробити в Ютуб: загальні правила

YouTube є унікальним веб-ресурсом, де нормально уживаються і представники богеми, і заповзятливі люди, які намагаються знайти нові реальні джерела доходу.

Комусь подобається ведення майстер-класів, ведення оглядів і публікації корисних матеріалів. Інші націлені на зйомку й публікацію вірусного відеоконтенту, що збирає мільйонні перегляди, здатного в одну мить перетворити користувача з рядового громадянина в мільйонера.

Пристойно заробити в інтернеті на YouTube може допомогти навіть тривіальний відеоблогер,  який просто відображає віхи свого життя.

Найбільш зрозумілий заробіток

Сьогодні  YouTube по суті є найбільш пізнаваним інтернет-майданчиком, де десятки тисяч рекламодавців та представників компаній «блукають» у пошуку своїх споживачів.

Як заробити в YouTube 100 доларів не напружуючись?

Нема, напевно, такого користувача Інтернету, який хоча б раз не заходив на даний сайт і не бачив, що під час демонстрації ролика часто можна побачити рекламу.

Як гадаєте, навіщо реклама заважає перегляду відео?

У деяких випадках реклама може бути представлена ​​у вигляді банерів у верхній або нижній частині вікна, а буває, що відео переривається для показу рекламних роликів. Звичайно, це «напружує», але саме ця реклама є тим, що дозволяє користувачам, які публікують відео, а також власникам каналів реалізувати цей спосіб заробітку в YouTube і отримувати регулярну прибуток від своєї активності.

Гроші можна отримувати тільки від реклами?

Але не рекламою єдиної можна відповісти на питання про те, як заробити в інтернеті на YouTube. Багато блогерів примудряються отримувати прибуток, продаючи продукти через партнерки або отримуючи донати від своїх передплатників. За умови наявності об'ємної аудиторії активних фоловерів, запускається незліченна кількість способів того, як заробити гроші на YouTube. Інструкція про те, як використовувати основні й найбільш прибуткові з них, представлена ​​нижче. Головне - це після прочитання застосувати її за призначенням.

Як можна заробити на рекламі

Потрібно сказати, що в прагненні заробітку грошей на YouTube ми будемо користуватися тільки одним інструментом, але використовувати його будемо по-різному.

5 методик отримання прибутку в YouTube від реклами

Розміщення посилання в опис. Метод згодиться для популярного відеоблогера, що користується визнаним авторитетом у передплатників. Для того, щоб отримати заробіток в YouTube, власнику каналу необхідно розмістити за додатковий платіж під власним файлом посилання на продукт або послугу. Вона повинна максимально збігатися з тематикою ролика, інакше її заблокують, і рекламодавець не зможе заробити. Дозволено використання бартеру для одночасної розкрутки обох відео.

Демонстрація контекстної реклами від Google. Під час програвання відеоролика у верхній або нижній частині вікна можна демонструвати контекстну рекламу AdSense, що є, по суті, коротким текстовим повідомленням. Цей спосіб того, як заробити гроші в YouTube за перегляди, є найпоширенішим, оскільки немає вибірковості щодо тематики. Рівень прибутку пропорційний кількості переглядів і переходів за посиланням.

Демонстрація банерної реклами від Google Adsense. Це метод того, як заробити гроші в YouTube практично нічим не відрізняється від описаного вище, тільки банер має розмір 250 х 300.

Встановлення реклами (відео) в демонстраційний відеоролік. Цей метод того, як заробити гроші через YouTube, найбільш вдало застосовується для каналів, які призначені для тривалого відеоконтенту. Заробітки зараховуються на рахунок тільки в тому випадку, якщо користувачі не відключають рекламу раніше, ніж через 30 секунд після початку.

Просування продукту / послуги через відео. Це методика того, як заробити гроші в інтернеті без вкладень через YouTube підійде відеоблогеру з великою групою фоловерів, для яких слово блогера є закликом до дії. У більшості випадків такі відеоблогери залучаються приватними компаніями або підприємцями для проведення прихованої або відкритої реклами того чи іншого товару під час демонстрації свого відеоблогу. Величина заробітку обговорюється з кожним блогером особисто.

Вибирати методику отримання прибутку через свій Ютуб-канал необхідно самому власнику каналу. Деякі знають, як заробляти гроші в YouTube переглядами, і не хочуть нічого змінювати, а деяким звичніше отримання донатів від своїх передплатників, або використання для отримання прибутку партнерських програм. Кожен з методів має право на життя, але найчастіше їх поєднують для отримання подвійного чи потрійного прибутку, який у більшості випадків набагато перевищує середню заробітну плату в країні.

Як забезпечити зростання популярності власним каналу

Для ефективної розкрутки каналу та збереження інтересу до нього з боку користувачів, необхідні постійні оновлення, а відеоконтент повинен супроводжуватися правильним превью та тегом. Для багатьох відеоблогерів теги не є чимось дуже важливим, оскільки вони вважають, що вже і бех того знають, як заробляти гроші на YouTube, а головне - це придумати яскравий зміст.

Складові успіху заробітку на YouTube

Зміст до контенту має вміщати ключову фразу, по якій воно буде індексуватися.

Ту ж ключову фразу необхідно помістити і в опис до відеофайлу.

Ключова фраза є найбільш часто вживаним запитом передплатників. Список ключів варто шукати в планувальнику ключових слів Google, де потрібно вказати тему відеоролика. Там також можна дізнатися і про ціну натискання на рекламу з конкретного запиту, а значить, дізнатися скільки і як заробити гроші на YouTube.

Використовуйте спільну рекламу (кооперуйтеся з іншими відеоблогерами) для бартерного розміщення посилань.

Поміщайте пропозиції про передплату та відвідування каналу під іншими відеофайлами, а також користуйтеся можливістю особистого запрошення.

Як заробляють гроші в Ютуб за перегляди

Для початку заробітку грошей за переглядах потрібно створення власного каналу в YouTube. Якщо ви є новачком у сфері публікації та демонстрації відеоконтенту, не потрібно відразу з головою занурюватися в бізнес. Для початку відчуйте та визначте, що більше до вподоби кінцевому користувачеві, а не вам, і які відеоролики зараз користуються максимальною популярністю. Перед тим як заробити гроші на YouTube за перегляди, необхідно зрозуміти, що у цій мережі без контакту з глядачами не обійтися.

Скільки можна заробити

У більшості випадків величина заробітку на сервісі повністю залежить від того, скільки разів користувачі переглянули рекламу. Відеохостинг використовує власну партнерку для монетизації каналу та преміальні від переглядів рекламного контенту.

Сьогодні використання YouTube є практично у всіх країнах земної кулі. Щоб зрозуміти як заробляти гроші через YouTube, необхідно, щоб канал відповідав переліку таких вимог:

  1. За останні 12 місяців відеоконтент на каналі переглядали протягом від 4 тисяч годин;
  2. Кількість передплатників - від 1 тисячі;
  3. Відеоконтент не порушує правила хостингу;
  4. Канал пов'язаний з схваленим ютубом аккаунтом в Google Adsense.

Відповідність до вимог

Після досягнення необхідних вимог, заявки по монетизації YouTube стають доступними для подачі. Для того щоб зрозуміти, як заробляти гроші на YouTube каналі, потрібно пройти пару етапів:

Прийняти умови партнерки. Для цього потрібно авторизуватися на ресурсі Ютуб, натиснути на іконку власного каналу та перейти в рубрику «Творча студія». Далі натиснути на «Статус і функції», після чого активувати монетизацію.

Здійснити прив'язку до аккаунту Гугл АдСенс. Оплата преміальних проводиться через AdSense. Отже, потрібна прив'язка існуючого, або створення та прив'язка нового аккаунту.

Вибираємо рекламу і відеоролики, які будуть брати участь в монетизації. Для цього вибираємо всі відеоролики, які відповідають вимогам і проставляємо позначки навпроти оголошень. Зберігаємо зміни.

Після цього заявка виявляється в черзі на розгляд. Заявку можуть відхилити, якщо у аккаунта є невідповідності правилам. Якщо такий факт має місце, потрібно усунути недоліки і повторно відправити заявку. Заявка вирішується не частіше 1 разу на місяць.

Коли можна очікувати виплат

Всі, хто знає, як заробляють гроші на Ютуб, знайомі з тим, що оплати за перегляд проводяться за допомогою Adsense після 20 числа наступного місяця. Необхідно розуміти, що дуже важливо без помилок зареєструватися на Google AdSense. Не допускається неправдиве внесення інформації. У разі блокування облікового запису AdSense виплата преміальних з Ютуб буде автоматично припинена.

Як заробляти гроші в YouTube на власних відеороликах

Ефективно вести канал, здійснювати зйомку і без помилок розміщувати контент - це завдання великої складності, адже від цього безпосередньо залежить відповідь на питання про те, як заробити гроші на каналі YouTube. Нормальний заробіток можливий тільки за умови наявності привабливого (вірусного) контенту.

З чого почати

Перед створенням власного Ютуб-каналу потрібно розробити концепцію і обдумати тематику. Зараз найбільшою популярністю користується ніша фінансів, наприклад, як заробити гроші школяреві. YouTube - автори розповідають в деталях про методику отримання прибутку і необхідні інвестиції. Для жіночої аудиторії кращим буде перегляд відеоуроків кулінарії і різноманітних програм для домогосподарок. Також популярні огляди новітніх девайсів або будь-якого іншого корисного товару.

Вибір тематики

Відеоблогери-початківці в більшості випадків зупиняють свій вибір на ніші, яка їм найбільш знайома. Не можна сказати, що вони чинять неправильно, але перед тим як заробити грошей на каналі YouTube, необхідно зрозуміти, що кількість зароблених грошей не залежить від того, наскільки добре ви розбираєтеся, наприклад, у чайній церемонії, а від того, скільки реклами буде продемонстровано за перегляд ролика, і яка її ціна. У більшості випадків найбільший заробіток забезпечують популярні ніші.

Вимоги до якості

Передплатники з кожним роком збільшують вимоги до якості картинки. Ті, хто знав, як заробити гроші на YouTube 2019 року, повинні зрозуміти, що в 2020 р вимоги до якості зображення значно збільшилися. Необхідно використовувати камеру з високою роздільною здатністю та стабілізацією картинки. Запис кожного ролика повинен виглядати так:

  • планування сюжету;
  • обдумування тексту і структури ролика;
  • підбір музики та фону.

З підвищенням якості роликів підвищиться увагу до відеоролика, а також і перегляди. Це дієвий метод того, як заробити грошей YouTube в достатній кількості, що і підтверджується статистикою від YouTube Analytics.

Чи можливий додатковий заробіток

Досвідченим блогерам з великою аудиторією прихильників відомо про те, як заробити на Ютубі додатково, наприклад, рекомендацією товарів та послуг конкретних компаній, збільшуючи їх продаж. Якщо є свій інтернет-магазин, можна таким же способом продавати і власний товар. У майбутньому, коли кількість передплатників досягне одного мільйона, можна сподіватися, що вас знайдуть і запропонують співпрацювати з якоюсь компанією-виробником.

Як заробити гроші в Ютубі, використовуючи чужі відео

Оскільки процес зйомки відеоролика не кожному «по плечу», то багато блогерів цікавляться, як заробити гроші на Ютубі за перегляди відеофайлів, знятих іншими. Ця методика полягає у тому, що блогер поміщає до себе відеоролики, взяті з інших джерел. Наприклад, відеоконтент можна скачати з торрент-трекера, або з ТВ-каналу. Цей метод того, як заробити в інтернеті без вкладень YouTube не вітає, оскільки є деякі небезпеки:

  • власник прав на відео може поскаржитися, в результаті чого відбудеться блокування каналу;
  • порушивши авторські права можна потрапити під переслідування з боку правоохоронних органів;
  • якщо відеоролики вже знаходяться на Ютубі з Content ID, їх відслідкують і заблокують.

На пострадянському просторі про відповідальність за порушення авторських прав можна не турбується, але Content ID є дуже небезпечною фішкою для каналу. Якщо буде виявлено копіювання відеоконтенту, система здійснить блокування відео, а також буде відключена монетизація каналу. Термін відключення - 6 місяців, отже, протягом півроку ви не зможете заробляти.

Чи можна обійти блокування

Природно, що лазівки є і відповідь на питання, як заробити в Ютубі на чужих відео вирішується. Необхідний вибір цікавого, але безпечного контенту (можна домовлятися з правовласником). Якщо отримано повідомлення про те, що ви порушили авторські права, необхідно негайно видалити контент або вирізати деталі, які збігаються. Вчіться у більш досвідчених блогерів, які знають, як заробити гроші в Ютубі, використовуючи чуже відео, застосовуйте більш вірну оптимізацію і рівень якості.

Як заробити на YouTube стрімі

Цей метод заробітку став популярним в останні роки. Як правило, прямі трансляції використовуються для комп'ютерних ігор.

Для отримання прибутку потрібно ретельно розібратися в цікавій комп'ютерній грі, запустити пряму трансляцію і налаштувати отримання донатів (пожертв). Для цього потрібно встановити 2 програми: першу для запису картинки монітора, а другу для виведення на екран кількості донатів і останніх платежів.

cat-img

Категорії