Як заробити в кризу,  якщо на ринку нема високооплачуваної роботи?

Як заробити в кризу

Давайте не сумувати, оскільки смуток не допоможе. З будь-якої ситуації є вихід, треба тільки його добре пошукати. У статті ми не будемо говорити про пошуки винних серед політиків, оскільки це не допоможе зрозуміти, як заробити на кризі. Просто необхідно заробляти так, щоб заробіток не залежав від політичної чи економічної ситуації. А ще краще, ловити момент і розвернути кризу в країні у спосіб для заробітку.

В огляді ми розглянемо методи того, як заробити в кризу на карантині, а також після його закінчення, оскільки в МВФ прогнозують, що світова економіка буде виходити з кризи не менше трьох років

Громадяни будуть скорочувати витрати

Ні для кого не секрет, що за часів економічного занепаду поряд з питанням про те, як заробити в кризу, дуже гостро стоїть питання економії. Наші співгромадяни вже почали купувати товари по акції, знижкам або нижчої якості, щоб заощадити кошти. Природно, що в цій ситуації щоб заробити, необхідно закуповувати у постачальників дешевші товари, а також максимально знизити націнку на ті товари, які вже продаються. В цьому випадку у вас буде конкурентна перевага (хоча б тимчасове, до тих пір, поки конкуренти не піде за вашому прикладом) перед сусідніми магазинами. Інший же варіант - робити продукт самостійно.

Їжа з доставкою

Якщо ви проживаєте у великих містах, ви маєте можливість заробляти кошти, виготовляючи їжу і доставляючи її. Вам для цього не потрібен ресторан, люди суттєво менше ходитимуть до них, але їсти смачну їжу хочеться завжди.

 

Прекрасна можливість заробити в мікробізнесі

Як вже було написано вище, бізнеси закриваються, конкуренція зменшується, а люди купують те, що коштує дешевше. Найбільш великим компаніям з великим штатом і серйозними націнками, які враховують крадіжки і прострочення, не дозволено сильно знижувати ціну продажу. І навіть з урахуванням того, що вони купують продукцію за нижчими (крупнооптовим) цінами, вони не зможуть забезпечити продажну вартість на тому ж рівні, що і власники маленьких ТТ.

Реалізація товару

Відразу скажемо, продавати американські або європейські товари зараз - це рівносильно самогубству, хіба що у вас залишилися непродані залишки, хоча є певна група товарів, які бувають занадто необхідні (наприклад, акумулятори та зарядки до виробів компанії Apple). Але в основному, криза зробила  європейські та американські товари дуже дорогими, тому заробити на них не вийде.

Китайські товари все ще популярні

Вартість китайських товарів завжди була гранично низькою, що дозволяло торговцям ставити на них націнку 200-300 відсотків. Якщо зменшити її до 100%, то ви ніяк не залишитеся в програші. Природно, що ввезення дорогих товарів з КНР не стане правильним рішенням, оскільки, ми вже про це писали, люди в кризовий час обмежують себе в покупці дорогих речей. Краще з цим почекати кілька місяців, поки люди не звикнуть до сьогоднішнього рівня життя.

Що з Китаю продавати зараз

В даний момент варто подумати про продаж товарів повсякденної необхідності: одягу, нижньої білизни, засобів гігієни, побутової хімії. Крім того, варто подумати про продаж малої електроніки та дитячих іграшок.

Заробіток на місцевих (вітчизняних) товарах обіцяє збільшитися

Поки це тільки прогнози, але президент обіцяв, що вартість вітчизняних товарів не буде збільшуватися, а це може істотно збільшити інтерес до них кінцевого споживача. У той же час виробники злегка підняли вартість, але не дуже, що дозволило нашим товарам конкурувати навіть з китайськими за ціною. Якщо ви тільки починаєте продавати, то варто задуматися над тим, щоб поєднувати продаж китайських виробів з вітчизняними.

Бюджетний метод реалізації товару

Спочатку ми говорили тільки про зниження націнки на реалізовані товари. Але, ще одним способом того, як заробити в світову кризу, є зміна моделі продажів і перехід до бюджетної, за допомогою якої можна істотно зменшити витрати.

Найбільш легким прикладом цього є відмова від оренди найдорожчої торгової точки в центральній частині міста, або в популярному ТРЦ, замінивши її наступним:

Торгівлею зі складу

Для реалізації своїх товарів за низькими цінами і акцентування уваги на цьому, можна використовувати склад. Обов'язково пояснювати причину зниження ціни не поганою якістю, а саме використанням складського приміщення, особливо якщо це торгівля овочами. Сьогодні покупка зі складів набула особливої ​​популярності серед споживачів, оскільки при тій же якості, вартість товарів тут на порядок нижча.

Торгівлею з офісу

Практично кожен другий успішний зараз бізнесмен, який був розпочатий човником, використовував офіс в якості торговельної точки. Це називали шоурума, де продавалася канцелярія, аксесуари, одяг, електроніка, сантехніка і т.д. У багатьох офісних центрах і зараз орендуються офіси, використовувані для продажу товарів. Вартість оренди нижча, ніж в ТРЦ, тому і вартість товарів менше.

Відкриття інтернет магазину для свого населеного пункту

До попередніх бюджетних способів продажу можна додати і інтернет-магазин, з адресною доставкою товару. Якщо покупець купить товар зі складу / офісу, йому буде надана знижка, якщо хоче отримати їх за вказаною адресою, вартість товару буде вищою. Рекламувати свій інтернет-магазин можна в спільнотах соціальних мереж (варто вибирати саме спільноти власного населеного пункту). Спочатку можна займатися доставкою товару самостійно, або підключити до цього членів сім'ї, пізніше, з ростом кількості замовлень, можна найняти кур'єра.

cat-img

Категорії