Кожна людина може заробити в Facebook. Абсолютно кожна, у кого є зір, хоча б 1 рука і трохи вміння аналізувати те, що відбувається. Але необхідно знати, що просто так на халяву гроші в Facebook не з'являються. Для того, щоб отримати дохід, доведеться трудитися. Це буде щоденна праця, яка місцями буде приносити дохід, місцями збитки, але в цілому, якщо запланувати стратегію заробітку за допомогою платформи Facebook - ви маєте всі шанси увірватися на ринок.

Що можна продавати в Facebook

Це практично все, крім забороненого контенту. Більшість людей через соціальні мережі продають свої автомобілі, старі речі, речі ручної роботи, електронні книги, все що завгодно.

Заборонений контент

Алкоголь, марихуана, цигарки, петарди, тварини, азартні ігри, товари для здоров'я - не можуть продаватися через Facebook. Якщо ви плануєте пов'язати ці товари з даною платформою, у вас нічого не вийде. Все інше - будь ласка.

Тепер поговоримо конкретно, як роблять гроші на Facebook

10 ++ способів як заробити в Facebook: від банальних до витончених

Пишіть пости в Facebook

Якщо ви плануєте продати товари вашим друзям - напишіть про це пост в своїй стрічці. Обов'язково необхідно враховувати, що люди хотіли б подивитися, як товар або послуга виглядає. Як з вами зв'язатися - вони знають. Плюси: ви можете продавати таким чином товари, які необхідні всім. Мінуси: у вас обмежена аудиторія кількістю друзів і їх друзями. Для того, щоб продавати більше, вам необхідна велика кількість друзів. Будете накручувати друзів і додавати кого попало - вас видалять з Facebook. Тому підбирати тисячу або дві передплатників необхідно з розумом - цих людей ви повинні хоча б раз в житті бачити.

Додаткові продажі забезпечуються за допомогою месенджера. Час від часу ви можете робити персональні розсилки своїм друзям про нові товари і ціни.

Приєднайтесь до місцевих груп по купівлі / продажу

Такі групи є в кожному місті, навіть найменшому. Якщо групу адмініструють і не пропускають ваші пости - необхідно домовитися з адміністраторами. Вони із задоволенням допоможуть вам, якщо ви допоможете їм монетизувати їх сторінку. Ви можете продавати таким чином одяг, товари для будинку, продукти. Обов'язково робіть гарні знімки ваших товарів - тільки так ви зможете привернути увагу до товару і отримати більше клієнтів.

Ви торгуєте товарами?

Використовуйте Facebook Marketplace!

Обов'язково підключіть свої товари до даної функції, де ви зможете додавати свої товари, а вони будуть більш правильніше розставлятися по віртуальним прилавкам, ніж пости та ін.

Заробляйте на реферальних програмах

Ви вже напевно зустрічали сервіси, які платять вам гроші за те, що ви шарите або лайкаєте інші пости. Такі сервіси не дозволяють заробити вам, якщо у вас один акаунт. Якщо ви будете занадто багато лайкати - вас заблокують. Але ви можете звертатися до компаній і пропонувати свої послуги Лайкера, багато компаній запропонують вам бонуси за вашу роботу.

Пишіть корисний контент

Або збирайте його в інтернеті. Зробіть нішеву сторінку, куди скидайте дуже корисні та цікаві статті в мережі. Такі сторінки продають контекстну рекламу. Тобто, при публікації поста робіть посилання на товари або послуги, які ви хочете продавати. Ви можете продавати як на сторінках Facebook, так і в групах. Дану роботу можна робити як для розвитку власної сторінки, так і на замовлення іншого бізнесу.

Здавайте свій аккаунт в оренду для Facebook Ads

Люди рекламують різний бізнес, і їм не вистачає акаунтів для більшого охоплення, тому вони готові платити за оренду вашого облікового запису.

Здавайте свій аккаунт в оренду для лайків і репостів

Якщо ви є впливовою людиною - учителем, доктором або соціальним працівником - ви можете здавати аккаунт в оренду для поширення звичайних постів різних груп.

Інвестуйте в Facebook

У вас є фінансова освіта? Як вам варіант заробити на Facebook, купуючи його акції? Ви можете зареєструватися на біржах і почати торгівлю. Якщо у вас немає бюджету для мінімального внеску, ви можете пошукати торгові компанії або брокерів, які збирають людей для спільного інвестування.

Стати консультантом по Facebook

Для того, щоб почати консультувати людей у ​​веденні їхнього бізнесу в соціальних мережах, необхідно пройти курси і організувати для себе невелику успішну практику. Якщо ви будете знати невеликі секрети, які невідомі іншим людям - ви зможете заробляти на Facebook.

Створюйте особистий бренд за допомогою Facebook Live Videos

Якщо ви не соромитеся камери, в Facebook Live ви можете не тільки весело проводити час, а й створювати власний бренд. Можливо, ви зможете організувати власний канал, на якому будете вчити людей, як працювати вдома або як виконувати певні роботи в режимі реального часу. Заробіток на таких сторінках відбувається шляхом розміщення реклами на відео.

Крім усього іншого, існує сервіс https://www.facebook.com/whitehat/bounty, який призначений для програмістів, він тестує роботу соціальної мережі. За виконані роботи тестувальник отримує винагороду. Ще один дуже незвичайний варіант заробітку за допомогою Facebook - працювати в ньому. Зайдіть в розділ роботи і подивіться, чи не знайдеться в ньому вакансії саме для вас.

Крім соціалок Facebook і Instagram, можете подивитися варіанти заробітку на all.me.  Рекомендуємо також: Бізнес план SMM послуг

cat-img

Категорії