Ми ознайомилися з хорошою ідеєю як заробити на unity asset store в 2020 році розробникам комп'ютерних ігор.

Unity Asset Store (https://assetstore.unity.com) з'явився в кінці 2010 року. Ідеєю майданчика була розробка онлайн-маркету для безлімітної реалізації проектних ресурсів (графіки, скриптів, аудіофайлів і т.д.). Вже через 3 роки майданчик міг похвалитися 600 тисячами зареєстрованих учасників, які щомісяця заливали приблизно 500 тисяч одиниць контенту.

Як заробити на unity asset store і кому підійде цей заробіток

Незалежно від того, ким за професією є користувач - ігровим дизайнером, художником по текстурам, 3D-модельєром, він може ділитися власними розробками з кожним учасником спільноти проектувальників Unity!

На сервіс можна заливати 3D-моделі, розширення редакторів, звуковий супровід і велику кількість іншого різноформатного контенту з метою продажу.

Для того щоб стати членом спільноти і отримати право заливати контент на платформу, необхідно зареєструватися.

Розробка

Тепер можна приступати до роботи по створенню чогось, оскільки щоб щось продати, потрібно щось згенерувати. Починати варто з чогось невеликого, щоб вистачило терпіння і мотивація не зникла. Можна починати з розділів, де конкуренція мінімальна, але, варто задуматися - чому так мало конкурентів, адже вони також могли оцінити популярність різних Ассет. Наша порада - починайте з об'ємних моделей. На розробку персонажа або локації на 100 моделей піде 3 тижні максимум. Далі потрібно включити режим 3D-моделлер, взявши за основу інтернетівські реферанси, ну і долучити до роботи художників, для швидкої розробки скетчів, щоб заощадити час.

Після закінчення роботи у користувача з'явиться zip-файл, розміром 20 Мб і можна приступати до розробки демо-сцен. 1-2 для відео, і такої ж кількості буде достатньо для ілюстрації різних об'єктів.

Оформлення і заливка

Далі приступайте до оформлення (не використовуйте лого Юніті, оскільки пізніше адміністрація може відмовити в розміщенні через те, що кінцевий користувач може бути введений в оману щодо розробника).

Після того, як заповнені поля опису і т.д. можна натискати кнопку Submit і чекати приблизно 3 тижні позитивного або негативного відгуку. Не варто турбуватися, якщо отримали відмову - причина відмови буде грамотно обґрунтована, тому можна виправити помилку і перенаправити об'єкт назад.

Заробіток

Тепер можна приступати до того, як заробити на unity asset store. Після отримання позитивної відповіді користувач самостійно визначає вартість своєї роботи. Ресурс утримує комісійні з продажу в розмірі 30%. Залежно від того, який був обраний спосіб розрахунку, ця комісія знімається або щомісяця, або щокварталу.

Відгуки про заробіток на unity asset store

Незважаючи на те, що на папері все просто, потрібно врахувати, що Юніті - лідер за популярністю серед подібних сервісів, тому і робіт тут публікується незліченна кількість. Величезна кількість початківців, прочитавши коментарі бувалих, беруться за супердорогі і тривалі проекти, в результаті так і не доходять до публікації. Ті, ж, хто пішов по більш легкому шляху, відгукуються про сервіс більш ніж позитивно.

Інші варіанти заробітку в IT:

cat-img

Категорії