При плануванні торгового бізнесу в Україні переважна більшість ділових людей, особи во з Заходу країни, розглядають в якості постачальника товару Польщу, оскільки зараз вона є найбільш передбачуваним і надійним закордонним партнером. В першу чергу такий вибір обумовлений географічною близькістю, безвізовим режимом, мовною спорідненістю і ментальною схожістю, які є гарантованою перевагою в порівнянні з торгівлею з турецькими чи китайськими партнерами. Не можна не згадати порівняно високу якість і низьку вартість польських товарів.  Головне в питанні побудови перспективного бізнесу – вибір ліквідного товару.Ну і звичайно ж, потрібно знати порядок як здійснюється поставка DDP.

То що ж користується великим попитом в Україні?

Будівельні матеріали

Асортимент будівельних товарів в Польщі значно ширший в порівнянні з нашою країною, та і вартість матеріалів нижча практично вдвічі. Це обумовлено тим, що Польща є членом ЄС і на її території функціонує велика кількість західних підприємств з виготовлення будівельних матеріалів та конструкцій, які виготовляють якісну продукцію. В нас такі ж підприємства додатково обкладені додатковими податками. Якщо говорити конкретно про асортимент, то це металопластикові вікна та двері, метало черепиця, профнастил і т.д.

Одяг і взуття

Ці товари вже давно завоювали серця українців, хоча суттєво програють в ціні китайській продукції. Причому це не є проблемою дорожнечі польського товару. Просто наші бізнесмени звикли до націнки в 300 і вище відсотків, мотивуючи, що покупець повинен платити за якість.

Як заробити на торгівлі товарами? З Польщі можна завозити як повсякденне взуття та одяг, так і брендові товари відомих європейських виробників. Навіть при умові 100% націнки можна пропонувати дуже вигідні ціни покупцям (перед цим прийдеться пересваритись з конкурентами, яким прийдеться теж знижувати вартість).

Товари побутової хімії

До цього ж асортименту відноситься косметика, підгузки і пелюшки.

Це чи не найвигідніша категорія, оскільки витратні матеріали споживачі періодично докуповують. Найбільш вигідна торгівля засобами гігієни (бальзамами, гелями, шампунями) які відрізняються високою якістю і низькою, в порівнянні з Україною, ціною. Також прекрасно реалізується косметика по догляду – креми для шкіри, тоніки і т.п.

Вартість дитячих витратних матеріалів (підгузків і пелюшок) навіть в роздрібній торгівлі на 30-40% нижча ніж у нас. Така ж ситуація з фарбами для волосся, як професійними, так і любительськими. Як заробити на товарах з Польщі більше: продавайте через Інтернет.

cat-img

Категорії