Як заробити на Telegram сьогодні знають далеко не всі, хоча в наш час він є просунутим каналом зв'язку, який з месенджера непомітно перетворився на своєрідну соціальну мережу.  Це, в свою чергу, зробило можливим отримання непоганого прибутку.

Так, сьогодні це вже не просто сервіс, де можна залишати короткі повідомлення і ліпити класні стікери. Це, в першу чергу, надійний месенджер, який, напевно, краще за всіх, в своєму класі, захищає особисту інформацію від сторонніх очей.

Про те, як заробити в Telegram, а точніше про найбільш популярні методики заробітку і піде мова в цьому матеріалі. Тут ми поговоримо як про активні методи, коли доведеться самостійно здійснювати будь-які дії, наприклад, вести власний блог, так і про пасивний заробіток, наприклад, створення спамерських пошукових роботів.

Заробіток легкий?

Кожен з описаних нижче пунктів обіцяє непогану прибутковість, яка порівнянна з отриманням заробітку за основним місцем роботи або перевищує його. Правда, змушені засмутити любителів "халяви". Щоб дізнатися, як заробити гроші в Telegram, потрібно працювати, як то кажуть, і вдень, і вночі, і не сподіватися на швидкий «вихлоп».

Створюємо канал

Подібно до інших популярних майданчиків, в Телеграмі вітається ведення своєї публічної сторінки чи аккаунта. Його можна, швидше за все, прирівняти до мікроблогу або чату, в якому спілкування ведеться тільки від автора, а вся інша публіка читає написане ним.

Як на цьому заробити

Збільшення кількості читачів прямо пропорційна активності та заробітку, який можна буде отримати. В комерційному партнерстві із активним блогером будуть зацікавлені рекламодавці. Їм необхідно поширювати рекламний продукт і конвертувати його в покупку, а відвідуваний мікроблог якраз і є джерелом гарного трафіку, особливо якщо блогер, як центр впливу, зможе активно просувати той чи інший продукт.

 Розширення прибутковості за рахунок телеграм

Безліч Інстаграм-блогерів, освоївши методику заробітку грошей там, тепер вчаться як заробити в Telegram, створюючи канали тут, що веде до активного приросту підписників, особливо якщо вони вже обросли непоганою масою фоловерів в Instagram. Така ж ситуація і з YouTube, і з іншими майданчиками. Отже, якщо у вас лежить душа до блогерства, а каналу в "телезі" ще немає, потрібно задуматися про його якнайшвидше створення.

 У мене немає бізнесу ні на одному майданчику

Крім того, можливе створення каналу з нуля, але в цьому випадку, як і на інших майданчиках, необхідно буде запастися залізним терпінням і вкласти багато сил в процес активного просування каналу, інакше ви ризикуєте просто непомітно публікувати свої повідомлення та відгуки. Для початку потрібно визначитися з актуальною темою, про яку можна говорити періодично з невеликими перервами: це повинно бути хобі або те, чим ви захоплені з головою, інакше через кілька записів можна видихнути, а читачі зрозуміють, що для вас тема нецікава. Якщо займатися тим що захоплює, не потрібно навіть докладати зусиль, щоб запалити публіку. Правда, пошук тієї самої публіки - досить трудомісткий і виснажливий процес.

Оскільки телеграм відрізняється від звичних соціальних мереж, тут не вийде вискочити в рекомендовані, або випадково потрапити на очі. Необхідна планомірна розкрутка свого дітища.

Заробіток на адмініструванні каналів

Цей розділ є логічним продовженням попереднього. Багато блогерів, які знають, як заробити гроші в Telegram, і активно використовують кожну лазівку для отримання прибутку, не можуть самостійно займатися всіма своїми акаунтами, тому можна попрацювати «на дядю» і за певний відсоток від прибутку працювати помічником блогера, займаючись наповненням Телеграм-каналу. Особливої актуальності такі посади отримують якщо проводяться всілякі марафони, коли тільки пильний помічник допоможе впоратися із завданням. Суть адміністрування каналу полягає в плануванні статей, публікації матеріалів, а також у спілкуванні з замовниками і агентами з реклами.

Розробка каналу «під ключ»

Якщо у вас добре виходить справлятися з різними викликами, у вас є досвід створення просунутого каналу і його грамотного просування, цей заробіток в інтернеті Telegram спеціально для вас. Створюйте готові канали, розкручуйте їх, після чого виставляйте їх на продаж. У деяких випадках, купивши канал, людині знадобиться його адміністратор, тому і заробити можна буде.

Придбання розкрученого каналу

Ви можете також купити розкручений канал і використовувати його для заробітку, якщо немає бажання самостійно розкручувати його з нуля. Так, без подальшого просування не обійтися, але найважча стадія вже пройдена.

Боти

Телеграм практично кишить ботами - автоматичними помічниками, призначеними для різних операцій. Природно, що за розробку ботів хтось повинен відповідати. Навчитися створення легко. Це не займе більше тижня часу (короткі онлайн-курси в інтернеті на кожному кроці).

Реалізація товарів

Де є клієнт (користувач), там завжди є можливість щось продати. Якщо у вас є кілька пабліків по реалізації певної продукції в інших мережах, варто скористатися Telegram та перевести їх сюди. Те ж саме стосується і послуг.

Розробка стікерів

Стікери були головною «фішкою» телеграму, яка розкрутила сервіс. Ви можете займатися малюванням наклейок, застосовувати для стікера цікаві фото, в загальному робити все, що душа забажає. Стікери подобаються всім, тому пошуки роботи дизайнера або спеціаліста з графіки багато часу не займуть.

Консультації

Можна заробляти консультуванням інших бажаючих заробити, якщо у вас є напрацьований позитивний досвід створення і ведення каналів. Прибутковість подібних майстер-класів досить висока. Ви самостійно призначаєте вартість свого курсу, тільки пам'ятайте, що необхідні реальні знання того, як заробити в Телеграмі, прочитати інформацію, написану іншими експертами  - не достатньо.

cat-img

Категорії