Mflow спробував і розібрався як заробити на teespring в 2020 році, вкладаючи в бізнес тільки ідею і розробку дизайну.

Teespring (https://teespring.com) є ідеальною платформою для швидкого початку бізнесу, що не потребує спеціальних знань. Платформа чимось нагадує фабрику, яка здатна принтити зроблені власноруч дизайнерські картинки на футболки, світшоти, текстильні домашні вироби, телефонні чохли і пересилати їх за адресою замовників.

З чого почати і як заробити на TeeSpring

Для початку заробітку на Teespring необхідно обзавестися цікавою аудиторією в Facebook. В цьому допоможе Facebook audience, наприклад серфінгісти. Далі необхідно ознайомитися з тим, що ця група найчастіше купує (для старту найкраще підійдуть футболки, світшоти, куртки, телефонні чохли).

Крім цього, рекомендуємо ще до старту бізнесу відкрити рахунки в PayPall і Payoneer, причому остання система набагато краще працює для виведення грошей на території пострадянського простору. Карта Payoneer замовляється безкоштовно.

Головне в цьому бізнесі - розуміння, що американцям більш за все доведеться «до душі», адже левова частка всіх речей з принтом буде продаватися саме американцям. На думку експертів, не слід витрачати більше 20 USD для тестингу дизайну.

Обережно, пірати!

Ще одним важливим моментом є те, що «запозичувати» зображення з інтернету заборонено, оскільки це порахують порушенням авторського права. Такий піратський хід може привести до штрафу в розмірі до 100 тисяч USD за 1 невинно поцуплене фото. Правда, є рішення - можна купувати дизайни на фотобанках, які продають картинку разом з ліцензією для комерційного використання зображень. Якщо ж користувач на «ти» з Photoshop і володіє безліччю цікавих ідей, він може створювати дизайни принтів самостійно, розміщуючи їх на Teespring.

Так з чого ж починати

Оскільки сайт англомовний, а у багатьох наших співгромадян з цією мовою проблема, радимо адресу сайту закинути в Google-перекладач. Після цього вам відкриється сайт з більш менш літературним і зрозумілим перекладом. Щоб почати працювати, необхідна реєстрація на ресурсі. Вказуйте якомога більше інформації про себе, щоб в майбутньому можна було без проблем торгувати і отримувати за це гроші. Після переходу в власний профіль перед вами відкриється вікно, в центральній частині якого будуть відображатися основи (футболки, світшоти і т.д.) для ваших принтів.

У лівій стороні екрану знаходиться меню дій. Там є розділи аналітики розрахунків, маркетингу, повідомлень і т.д.

Розробка дизайну

У правій верхній частині екрану є кнопка «Start Designing». Після її натискання перед користувачем відкривається список речей, з них потрібно вибрати ту, для якої призначена картинка. Під кожною річчю знаходиться ціна в USD. Це вартість речі-основи для друку. Про процеси друку, в принципі, можна говорити довго, тому краще, якщо користувач самостійно ознайомиться з можливостями сервісу.

Як продавати

За всі процеси (розміри, друк принта, доставку) відповідає сайт. Після того, як дизайн буде закінчено, можна просто чекати продажів. Але можна зайнятися власним маркетингом виробів в соціальних мережах. Для цього необхідно скопіювати лінк з командного рядка і поширювати його серед друзів у спільнотах. Найголовніше - речі будуть самостійно продаватися через Amazon, оскільки у ресурса є з сервісом прямий договір. Не забудьте в налаштуваннях вказати свій PayPall або Payoneer-гаманець, після чого продовжуйте працювати і чекайте продажів.

Відгуки про заробіток

Варто сказати, що на папері все це виглядає добре, але насправді, на думку тих, хто пробував себе в бізнесі - успіх в цій справі залежить від щасливого випадку і оригінальності ідеї дизайну. Єдине, в чому не варто сумніватися - за проданий дизайн його автор отримає винагороду.

cat-img

Категорії