Як заробити на сайті - це питання, яке ставлять перед собою практично всі, хто замислюється про створення свого веб-ресурсу.

Навіть якщо власник сайту при його розробці і не планував отримувати прибуток, то з ростом популярності і відвідуваності майданчика він почне отримувати цікаві пропозиції, від яких відмовлятися - це дуже велика дурість. Але як заробити на сайті, якщо ти новачок і немає ні знань, ні досвіду в цьому?

6 методик отримання прибутку з власного сайту

Створення та розкрутка сайту - справа досить витратна, тому планувати, що заробляти на сайті вдастся, не вклавши в нього грошей, не варто. Більш того, раніше ніж відвідуваність ресурсу не досягне 500 чол. на день, він буде збитковим, а досягти такої відвідуваності за термін менше 6 місяців практично неможливо. Тому варто запастися грошима, терпінням і думати про те, як заробити на сайті, комбінуючи різні методики.

1. Реалізація продукції за допомогою односторінкового сайту

Це практично безпрограшний варіант, особливо якщо реалізувати потрібно дешеві китайські товари. По суті це звичайна схема: купуємо дешево, продаємо дорого і забезпечуємо рекламну підтримку.

Спочатку необхідно дізнатися про те, який товар купують найчастіше. Для цього радимо промоніторити вітрину МаркетГід, або скористатися WordStat.

Після цього, або самостійно, або залученням спеціаліста створюємо односторінковий сайт (landing page).

Для максимально швидкого отримання відповіді на питання: «Як заробити на сайті?», Після запуску ресурсу в роботу і розміщення товару (ми не будемо зупинятися на процесі закупівлі та отримання товарів), займаємося залученням покупців. Для цього згодиться тизерна або контекстна реклама (Яндекс.Директ або AdWords).

Лендінг дозволить отримувати запити від користувачів, які будуть залишати контакти. Важливо спробувати зв'язатися з ними для розуміння, чи замовлення є реальним.

Не варто на початку купувати великі обсяги продукції, хоча радимо купувати у оптовиків мінімальні оптові партії, щоб забезпечити низьку вартість одиниці.

Для підвищення довіри покупців варто оплату товару проводити післяплатою. Природно, що деякі покупці можуть відмовитися від товару, тому в націнку варто вносити вартість зворотного транспортування.

Дропшопінг

Популярним підвидом цього способу того, як заробити на сайті, є дропшоп. Це вид торгівлі в інтернеті, при якому не потрібно здійснювати продаж з власного складу. На сайт поміщається товар, якого в наявності немає. При надходженні замовлення, власник сайту оформляє покупку у китайського виробника із зазначенням кінцевої адреси доставки. Товар надходить клієнту безпосередньо звідти.

Недоліком дропшопінга є передоплата товару замовником, що не завжди подобається йому, а також великий термін доставки.

2. Заробіток на тизерній рекламі

Цей вид того, як заробити на сайті, також дуже популярний. Для доходу необхідно зареєструватися в одній з тизерних мереж, додати особистий майданчик та розмістити рекламні блоки. Користувачі переглядають картинки і клацають по ним, а власники веб-ресурсів отримують за це дохід.

3. Як заробити на сайті, вставляючи контекстну рекламу

Напевно, цей спосіб отримання заробітку використовується в мережі Інтернет найчастіше. Його суть проста - в опублікований матеріал на сайті вставляється активне посилання з текстом, відповідним тематиці статті. За перехід по посиланню власник ресурсу отримує винагороду. Як заробити на сайті таким способом? Дуже просто - публікувати цікаві і корисні статті з контекстною рекламою.

Як поставити контекстну рекламу на сайт?

Для цього використовуються спеціальні сервіси, наприклад, рекламна мережа Яндекс і AdSense. У контекстній рекламі є градація вартості кліків по рівню популярності тематики статей. Перший варіант дуже цікавий для роботи в Рунеті, другий буде ближче для контролю англомовного сегменту Інтернету.

4. Прибуток від реалізації посилань

Це ще один метод того, як заробити на сайті непогані гроші. Зізнаємося, що пошукові системи не надто раді тимчасовим посиланнях, тому не варто засмічувати ними свій ресурс.

Посилання купують для підняття рівня сайтів у видачі пошукових систем. Продавати посилання можна як в ручному, так і в автоматичному режимі. У другому випадку процес більш легкий і швидкий.

Вартість посилання визначається показниками ресурсу, його якістю та ступенем вкладеності рекламованого матеріалу відносно головної сторінки. Найбільш високооплачуваними є посилання з домашньої сторінки ресурсу. На вартість також впливає відвідуваність ресурсу.

Список найбільш популярних бірж посилань

  1. Sape - є найстарішою системою по авторозміщення посилань з мегавеликим сховищем сайтів і рекламодавців.
  2. TrustLink - відрізняється можливістю отримання швидкого і вагомого прибутку в стислі терміни.
  3. Gogetlinks - сьогодні найбільш затребувана, але зареєструватися там дуже складно (необхідна відвідуваність сайту від 50 осіб на день, наповненість і корисність для читачів).

5. Банерна реклама

Підійде для майданчиків з великою відвідуваністю (понад тисячу переглядів / добу). Є два шляхи, як заробити на сайті таким способом:

  • За показ банера.
  • За тривалість приміщення (добу, місяць, декада).

Як знайти рекламодавця

Автоматичний пошук через спеціалізований ресурс, наприклад, RotaBan. Власнику необхідно описати сайт і вартість розміщення.

Через «прямий продаж», тобто необхідно самостійно зв'язатися з рекламодавцем. Ця методика більш вигідна, але може зайняти певний час.

6. Як заробити на партнерських програмах

Для цього потрібно пройти реєстрацію в партнерці, отримати посилання та поміщати на власному майданчику.

Недоліками партнерок є:

  • отримання винагороди можливо тільки якщо перейшовший від вас по посиланню користувач, придбав що-небудь.
  • маленька процентна ставка.

Переваги партнерських програм:

  • Партнерок вистачить усім.
  • Для розуміння, як заробити на сайті, не потрібно докладати зусиль.
  • Для приміщення посилання підійде не тільки власний сайт, але також форум, співтовариство, блог, листи і т.д.
cat-img

Категорії