Надання послуг з реєстрації доменів від більш старших партнерів до молодших - ось, що таке реселлінг доменів. Бізнес, як справжній соціальний паразит, хвацько паразитує на недоліках системи, не втрачаючи часу дарма. У нашому випадку це відбувається через деякі обмежень, які ставлять вищі партнери. Кінцевий же партнер - це і є шуканий споживач.  Зону ru обслуговують 14 реєстраторів, що мають акредитацію. Нормальна робота можлива тільки з п'ятьма з них! егламент - ось основна проблема реселлінга ru доменів. Регламент забороняє реєструвати домени в зоні ru кінцевому користувачеві за ціною нижче 19 $. Доводиться вигадувати різні хитрощі типу «домен - в подарунок». Ось тут і починається бізнес.

Як заробити на реселлінгу доменів?

Реселлінг є ієрархією або багаторівневою структурою.

  1. Організація ICAAN - головна і координуюча, вона керує всім, що пов'язано з доменами. Потім йдуть:
  2. Реєстратори доменів. Як вже говорилося, їх 14. Не намагайтеся туди пробитися. Це вимагає величезних моральних і грошових витрат, адже Вам треба зареєструватися як юридичній особі, купити програмний комплекс, сервери.
  3. Партнери реєстраторів. Інші реєстратори дозволяють партнерам укласти з ними договір і реєструвати домени через них, за пільговою ціною. І реєстратору, і партнеру це вигідно. Одні мають збільшення обороту і прибутку, інші, відповідно, зручність для хостерів і прибуток.

Тут є свій нюанс. Якщо Ви перебуваєте в статусі партнера, то санкції регламенту на Вас не поширюються. Реєстратор може запропонувати їм реєстрацію доменів за будь-які гроші. Бути партнером реєстраторів дуже модно і популярно. Це дає свободу дій і дозволяє знижувати ціни з урахуванням обсягів замовлень.

Труднощі

а) У Вас повинен бути статус не нижче ПП (хоча не скрізь). І Ви повинні піти на укладення письмового договору з реєстратором.

б) Реєстратор не поспішає надавати панель управління домену для партнерів. Без панелі управління для кожного користувача реєструвати домени доведеться вручну. Свою панель управління доведеться писати самому.

в) Цінова політика. На початковому етапі ціна реєстрації домена мало відрізняється від роздробу. З ростом ж обороту, а також якщо покласти на рахунок енну суму, ціна падає.

  1. Реселлери партнерів. Чимало партнерів продає послуги з реселлінга доменів людям, у яких договорів немає.

Тут спостерігаємо кілька різновидів гравців.

Перша: пропонує реєстрацію доменів вручну: дуже повільно і панель не надає

Друга: пропонує все-таки панель. Якісних панелей мало, однак, якщо Ви докладете зусиль до їх пошуку, то пошук може увінчатися успіхом. Не варто говорити ще раз про те, що робота за допомогою панелі і прискорюється, і спрощується.

Кому збувати товар

Постійні клієнти створюють потік реєстрацій, а, значить, відсотки з продажів. Там, де Ви спілкуєтеся, - там і пропонуйте свої послуги. Робіть пакетні послуги разом із розробкою сателітів та розміщенням їх на хостингах.  Навчіться працювати  з клієнтами, а особливо реагувати на їх запитання, оскільки основна маса клієнтів  не мають навіть базових знань про реєстрацію доменів. Складіть список питань та відповідей на них.

Але якщо ви працюєте не безпосередньо з реєстратором, то будуть постійно виникати питання, на які ви не зможете відповісти, відповіді на які знає тільки партнер.

Що потрібно знати при реєстрації доменів

Уважно прочитайте регламент реєстрації доменів RU і правила реєстрації.

FAQ вашого реєстратора Ви повинні вивчити напам'ять, якщо не хочете ганьбитися перед своїми клієнтами.

Три підходи до реєстрації

Існує три підходи до реєстрації домену реселлером:

  1. Реєстрація вручну. Самі збираєте інформацію про користувача. Все руками, в тому числі і оплата, і ручна реєстрація домену з подальшим перенесенням в створений акаунт користувача у реєстратора. Нікому не радимо.
  2. Реєстрація в напівавтоматичному режимі. Потрібно панель управління, де користувачі самі реєструються, залишають свої дані, здійснюють оплату. Однак саму реєстрацію все одно доводиться робити вручну, видаючи користувачеві аккаунт. Панелі з ручною оплатою включаються до цієї категорію. Вже краще.
  3. Повний автомат. Це найкращий варіант, він не з'їдає Ваш час даремно.

Тут: панель, автоматична оплата, незалежна реєстрація доменів відбуваються без активної участі реселлера.

Деякі операції (зниження ціни, активація і т.д.) іноді доводиться робити вручну, але одноразово, а не весь час).

Найідеальніший варіант - створити свою власну панель адже, на щастя, основні реєстратори дають API для її створення. Однак це не так-то просто: рівень безпеки повинен бути набагато вище, ніж у пересічних тематичних сайтів.

Шукайте, у кого ви можете бути реселлером, інвестуйте в це, домовляйтеся, налагоджувати зв'язки, але на блюдечку вам ніхто нічого не принесе. Це ринок, на який нескладно потрапити, але добитися успіху і добре заробити в ньому змогли далеко не всі. Найважче - спочатку, потім все набагато простіше.

І, нарешті ... У цьому бізнесі складно заробити мільйони, але бути міцним середнячком - будь ласка. Якщо Ви любите і знаєте Інтернет, то використовуйте цю можливість заробити гроші, - у Вас повинно вийти. Людей, які були б по-справжньому комп'ютерно грамотні у нас в країні (особливо в провінції) все одно мало; людей, які хочуть заробляти гроші, докладаючи до цього деякі зусилля, було мало завжди.

cat-img

Категорії