Як заробити на квартиру - це найбільш гостра й актуальна задача для всіх, кому житло не дісталося у спадок.

Для частини наших співгромадян питання перестало бути актуальним, оскільки вони, подібно жителям Заходу, просто орендують житло. Що ж до решти населення, то вони зі шкіри геть лізуть, намагаючись заощадити на всьому, тільки б вийшло хоч колись відчути, що ти, нарешті, у своїй «фортеці».

Ми постараємося розповісти, як заробити на квартиру, і описати кілька найпоширеніших варіантів накопичення коштів для того, щоб мрія стала реальністю.

Необхідно, щоб мрія перетворилася в ціль, а для цього потрібно точно розписати завдання: яка саме квартира потрібна та які дії варто зробити.

Як правильно підійти до питання?

Починати потрібно з самих витоків. Наприклад, ви задумалися над тим, як заробити на квартиру, тобто мрієте про неї, або поставили перед собою мету. Знову ж правильним і мудрим рішенням стане розбір цього питання на складові. Після цього слід поетапно підходити до розгляду варіантів досягнення мети.

З чого складається питання

Яка саме квартира потрібна? Яке місто, район, місце розташування, кількість квадратів, на якому ринку - первинному, або вторинному планується покупка. Є ремонт, або необхідно проводити роботи. Ціна.

Які засоби є в наявності для покупки. Хто може допомогти? Скільки заробляєте в даний момент і що плануєте заробляти в майбутньому.

Необхідно розглянути кожен з варіантів отримання прибутку: як заробити на квартиру саме при існуючій ситуації. Постарайтеся вибрати оптимальний вихід, але не забувайте про запасні варіанти.

Необхідно ретельно спланувати всі подальші дії. Яким способом, де і коли ви будете отримувати заробіток для покупки квартири? Який час для цього потрібен? По можливості необхідно максимально скоротити всі існуючі витрати. Пересуваючись до мети, план можна коригувати. Це цілком нормально, оскільки життя вносить свої корективи. Наприклад, звільнення з попередньої посади, хвороба викликала необхідність покупки ліків.

Як видно, якщо розкласти проблему «по поличках», то вона з однієї великої проблеми «як заробити на квартиру» перетворюється в декілька стадій її рішення. Головне не починати з того, що «грошей немає і не буде», а також з «у мене нічого не вийде».

У спробі придбання власного житла не слід нехтувати засобами для отримання грошей: збирайте, заробляйте, збираєте, позичайте.

Де брати гроші

Після складання загального плану, коли уява вже малює майбутнє життя в особистій квартирі, необхідно починати. Давайте розбиратися в тому, як заробити на квартиру.

Взяти в борг або оформити кредит. Якщо необхідне швидке отримання грошей, можна або обійти багатих родичів та друзів з проханням позичити їм необхідну суму, або звернутися в будь-який з великих банків для оформлення іпотеки. Головне, що необхідно пам'ятати - кредит, як і борг необхідно віддавати, тому потрібно ретельно обміркувати суму, яку збираєтеся позичати.

Зібрати з заробітків. Якщо терміни не підтискають, можна не ставити проблему на перший план, і спокійно рухатися по кар'єрних сходах, або стати власником бізнесу. Але не варто повністю забувати про мету, і з кожного заробітку відкладати не менше 10% для того, щоб в майбутньому відповісти на питання як заробити на квартиру. Цей спосіб дуже перспективний, оскільки являє собою не тільки збір коштів для покупки житла, але і турботу про майбутнє безбідне життя для  себе й своїх  близьких.

Накопичення. Вибравши таку схему того, як заробити на квартиру, приготуйтеся до того, що звичайне життя для вас закінчиться, оскільки доведеться економити на всьому, на чому можна заощадити. Якщо у вас середні заробітки, а перспектива просування по кар'єрних сходах не проглядається, не намічається нова високооплачувана робота чи інші фінансові досягнення, то накопичення, а, отже, і економію, триватимуть не один десяток років. Головне - це правильний розрахунок, щоб в квартирі жили ви, а не ваші онуки.

Інші варіанти того, як заробити на квартиру. Якщо вам не підходять способи, описані вище (нестача багатих родичів, кредит не дають, або не хочеться впрягатися в кредитну пастку, шикарна кар'єра не світить, а при такій зарплаті і до смерті не накопичити), то необхідно просити допомоги у держави. Є програми підтримки молодих сімей, розроблені державними діячами, але, коли ви отримаєте квартиру, сказати точно не з може ніхто.

Як заробити на квартиру освітою, депозитами, обмеженнями?

Накопичуємо досвід під час навчання

Ті, хто зіткнувся з проблемою покупки квартири, причому житло потрібно тут і зараз, задаються питанням про те, як знайти і пізніше не втратити високооплачувану роботу? Так простіше простого. Шукати таку роботу потрібно починати ще з того моменту, як ви стали студентом.

Чи варто концентруватися тільки на навчанні ? Можливо варто  підробляти, збільшувати досвід, займатися освоєнням нових навичок і умінь. Чи варто  сповільнювати зростання власного розвитку?  Саме таким способом можна навіть після закінчення ВНЗ отримати шикарну посаду, яка і буде відповіддю на питання: «Як заробити на квартиру?».

Депозит

Як варіант для отримання відсутніх коштів для покупки квартири можна використовувати депозит в банку. Висока процентна ставка банків за депозитними вкладами можуть істотно прискорити процес збору необхідної суми. Головне - це вибір авторитетного, надійного і великого банку, а також відповідної програми накопичення, після чого оформити депозит. Природно, що мова не йде про два-три роки, доведеться почекати, але термін збору все одно серйозно скоротиться. Таким чином можна збирати на квартиру для пенсії.

Скорочення витрат

Як не крути, але при будь-якій серйозній покупці доведеться себе трохи обмежити. Просто розпишіть детально ваші місячні витрати, і подивіться, від чого можна відмовитися без шкоди для себе. Ви побачите, що без 10-30% витрат можна відмовитися абсолютно безболісно.

cat-img

Категорії