Дискусії про заробіток блогерів не згасають. Більш того, вони часто викликають вкрай негативні емоції. Однак спосіб заробітку настільки спокусливий, що багато людей хочуть стати професійними блогерами. Як заробити на блозі?

На жаль, дуже складно усереднити заробіток блогерів. Будь-яке дослідження в цьому питанні може бути недостовірним. Крім того, багато блогерів наймають співробітників, тому заробітки діляться на кілька людей.

Незважаючи на величезну популярність блогів в нашій країні, тема про те, як заробити на блозі, все ще дуже свіжа. Значні суми заробляються, головним чином, найпопулярнішими блогерами, тому важко точно визначити, скільки грошей може принести блог. В мережі ви можете зустріти людей, які отримують кілька сотень доларів, а також тих, хто може розраховувати на 10 000 доларів і більше в місяць.

Що необхідно враховувати при створенні блогу?

Не всі блоги заробляють. Є такі, які не приносять і долара. Що можна зробити, щоб отримати фінансову вигоду?

Перш за все, вам не слід створювати блог з акцентом на заробітки, важливо, щоб тексти були дійсно високої якості. Блог не може існувати без гідного контенту, якщо основним змістом сайту не є фотографії.

Багато людей не знають, як створити блог, вважаючи, що це дуже тривалий і виснажливий процес. Насправді, створення блогу не вимагає ніяких спеціальних знань і умінь! Все, що для цього потрібно - трохи вільного часу і бажання. Весь процес досить простий. Він займе не більше 15 хвилин.

Чому варто почати вести блог

 1. Ви отримуєте можливість заробляти гроші вдома.
 2. Ви дізнаєтеся багато нового завдяки постійним дослідженням і вивчення відповідного матеріалу, який буде потрібно для ведення блогу. Крім того, ви зможете ділитися своїми знаннями з іншими людьми.
 3. Ви станете більш організованим, творчим і впевненим у собі.
 4. Ви будете знайомитися з новими людьми.
 5. Ведучи блог, ви стаєте більш впізнаваним, і, таким чином, можете просувати різні типи продуктів і заробляти в партнерських програмах.
 6. Блог відкриває великі можливості - ви можете працювати з будь-якої точки світу, і у вас практично немає обмежень.

6 кроків створення блогу

 1. Вибір платформи для блогу.
 2. Вибір найкращого хостингу для сайту і безкоштовного домена.
 3. Установка WordPress.
 4. Створення сторінки на WordPress.
 5. Підвищення ефективності блогу.
 6. Заробіток на блозі

Щоб блог зацікавив велику кількість читачів, він повинен бути:

 • корисний - інформація в блозі повинна бути корисною для читача. Крім того, вона повинна бути унікальною;
 • ніша - в блозі ви можете написати про все, але краще за все знайти нішу, яка допоможе вам знайти потрібну аудиторію і добитися успіху в Інтернеті;
 • орієнтований на певну аудиторію - якщо ми вибираємо тему блогу і цільову групу, ми повинні вставити записи, які цікавлять цю групу;
 • цікаво - потрібно писати так, щоб представлений контент був цікавим;
 • технічно добре підготовлений - блог не повинен зависати (ніхто не любить чекати завантаження сторінки, наприклад, 2 хвилини).

Якщо у нас вже є такий блог, ви повинні зробити ще одну річ: систематично додавати записи! Якщо ми не будемо вести блог систематично, наші читачі будуть розчаровані і не будуть його використовувати.

Як заробити на блозі?

Щоб отримувати стабільний дохід, не обов'язково бути відомою особистістю. Людина, яка має розкручений аккаунт, знає, як заробити на блозі суму, що значно перевищує середню зарплату в країні.

Способи монетизації блогу

Реклама. Є основним засобом для отримання доходу блогером, який вбудовує маркетингові матеріали в свої пости. Наприклад, він може опублікувати відео, в якому розповідає, що купив певний товар у якоїсь фірми, і він його повністю влаштовує.

Бренд товарів. Останнім часом популярним видом заробітку на блозі є створення власних брендів. Це може бути одяг, косметика, біжутерія і т.д.

Даний вид заробітку вимагає великих вкладень на початковому етапі, проте завдяки відомому імені всі витрати швидко окупляться.

Інтернет магазин. Блогер може створити свій власний інтернет-магазин і укласти договір з постачальниками товарів, які будуть продаватися на їхньому сайті.

Мерч. Це випуск брендованих речей в обмеженій кількості. Це можуть бути чашки з принтами, наклейки, листівки і т.д. Дохід від цього невеликий, так як в даній сфері діяльності досить велика конкуренція.

Організація марафонів. Це дуже популярний вид заробітку серед тих людей, які ведуть блоги на тему фітнесу та так званих «Інста-матусь». Для проведення марафону необхідно створити свій окремий профіль в Instagram. Він повинен бути закритим. У ньому публікуються різні пости на певну тему, доступ до яких платний.

Продаж фото-контенту. Це популярний спосіб заробітку для блогерів, які займаються продажем своїх авторських робіт, які можуть використовуватися замовником. Також вони можуть робити знімки на замовлення.
Написання текстів. Підходить для блогерів, які володіють письменницькими здібностями і можуть створювати текстовий контент для інших блогів.

Як заробити на блозі за допомогою платних матеріалів

Все більше блогерів також створюють платні матеріали, проводять навчання, тренінги, вебінари, що також може приносити високий прибуток. Нерідко блогери організовують публічні виступи. Власники розкручених акаунтів запрошуються на різні публічні заходи, в тому числі, на відкриття магазинів.

Щоб заробляти більше, необхідно підвищити якість сторінки, збільшити кількість своїх передплатників, підвищити свій професіоналізм і експертність, а також завжди бути в курсі нових тенденцій.

cat-img

Категорії