Mflow рекомендує дуже цікавий і прибутковий спосіб, як заробити на adsense хороші гроші, розміщуючи рекламу на власних сайтах в 2020 році.

AdSense (adsense.google.com) - один з найбільш старих рекламних ресурсів, які працюють за схемою «оплата за клік». Головна причина величезної популярності майданчики - правильна робота з нею обіцяє великий заробіток. Не дивно, що багато блогерів отримують дуже хороший заробіток завдяки використанню не тільки блогів, але і AdSense.

Те, що сервіс є лідером інтернет-реклами, провокує його конкурентів до копіювання його нововведень. Через це на майданчику введені серйозні реєстраційні обмеження. Навіть найменша помилка може призвести до того, що сайт не буде зареєстрований.

Що зробити, щоб сайт зареєстрували і як заробити на adsense?

 1. Конфіденційність. Більшість блогерів не приділяють належної уваги оформленню сторінки з політикою конфіденційності для блогу. Часто вони зовсім відмовляються від неї. Це помилка, оскільки при відсутності сторінки про себе у реєстрації буде відмовлено, без подальшого розгляду.
 2. Наступною обов'язковою умовою є наявність сторінки «Про нас». Як говориться в правилах, тут необхідно описати автора, його команду і сам ресурс з його призначенням.
 3. Сторінка зворотного зв'язку. Сто людей - сто думок. Інформація, розміщена на сайті, може розлютити читача, і у нього повинна бути можливість висловити власну думку. Google вітає розміщення на сторінці з контактами адреси електронної пошти, посилань на сторінки в соціальних мережах, а також вікна повідомлень від користувачів. Це буде сигналом для сервісу, що доведе повагу автора до думки інших і готовність до дискусії.
 4. Ім'я автора та адресу електронної пошти повинні знаходитися як мінімум в розділі «Контакти», щоб в AdSense розуміли, що реєстратор і власник ресурсу - один і той же чоловік.
 5. Перед тим як заробити на adsense необхідно, щоб АдСенс переконався в тому, що веб-майстру більше 18 років. Вказувати потрібно тільки правильний вік, оскільки перевірка дуже делікатна і сервісу в будь-якому випадку буде відомо, скільки повних років автору сайту.
 6. Мінімум публікацій. Тут немає чіткої межі. Багато вже давно знають, як заробити google adsense, а реєструвалися лише з 50-60 публікаціями, в той час як сайтам з 500 публікаціями часто можуть відмовити. Швидше за все, мінімальний ліміт - півсотні публікацій з мінімум 500 словами в кожній.
 7. Досить уваги необхідно приділити і дизайну сайту. Обов'язкова наявність професійного оформлення. Оформлення є візитною карткою досвіду, навичок і професіоналізму.
 8. Контент. На сервісі дуже серйозно ставляться до контенту. Як правило, реєстрація сайтів з контентом для +18, наповненням, пов'язаним з наркотиками або іншими нелегальними речами відразу буде відмовлено у реєстрації. Крім того, не сприяють реєстрації пости, в яких менше двох сотень слів.
 9. У Google вітаються сайти з корисним контентом для користувачів. Не варто нав'язувати відвідувачам покупку чого-небудь.
 10. Реєструються виключно сайти з доменним ім'ям верхнього рівня, переважно з розширенням .com. Сайт не повинен бути молодше піврічного віку.
 11. Якщо на сайті демонструвалися рекламні продукти з інших ресурсів, необхідно позбутися від них, або повернутися до їх демонстрації після закінчення реєстрації на АдСенс.
 12. У Google дуже негативно ставляться до сайтів, які займаються купівлею трафіку, тому таким сайтам відмовляють в реєстрації. Необхідно скористатися іншими способами залучення трафіку, інакше так і не вийде дізнатися, як заробити в google.

Після отримання позитивної відповіді, веб-майстри можуть на повну використовувати свій аккаунт, адмініструвати рекламні кампанії, здійснювати регулювання оголошень і платежів.

Скільки можна отримати, працюючи в AdSense

За допомогою АдСенс для пошуку веб-майстер може помістити на своєму сайті пошукове вікно Google. Якщо відвідувач відправить запит, користуючись цим вікном, і клацне на оголошенні в результатах пошуку, господар сайту отримає прибуток. Пошук по сайту доходу не приносить. В результаті, оголошення AdSense для контенту приносять веб-майстру 68% прибутку від реклами, АдСенс для пошуку приносить прибуток в 51%. Частка фіксована, розмір винагороди не залежить від того, де знаходиться видавець і не є середнім значенням по певній кількості видавців.

Відгуки про заробіток в Google AdSense

На думку більшості користувачів - мало не найнадійніша і чесна програма в інтернеті. З недоліків - незручна монетизація заробленого, а також дуже суворі правила (кляузництво з боку конкурентів вітається, після кляузи аккаунт забанюють).

Спробуйте також рекламну мережу AdmitAd, а також розкрутити свої проекти за допомогою XRumer, Paidverts.

cat-img

Категорії