Ми розглянули, як заробити на adobe stock в 2020 році і чим він вигідно відрізняється від своїх конкурентів по мікростокінгу, що і пропонуємо зробити вам.

Adobe Stock -  мало не наймолодший фотосток, оскільки стартував влітку 2015 року. Базою для стоку стала Фотолія, яка тепер представляє собою автономну частину Адоб Сток. На кінець 2019 року в мікростоках налічується майже 150 млн. ілюстрацій. Якщо порівняти, то на найбільш популярному мікростоку Shutterstock трохи більше 200 мільйонів, причому багато хто з авторів представляють свої роботи або «перевертнями, або дзеркальними відображеннями авторських зображень. У адоба цього немає, оскільки сервіс ретельно стежить за цим.

Як заробити на adobe stock і наскільки сервіс складніший чи простіший Фотоліі?

Якщо раніше ви заробляли розміщенням фотографій на Фотоліі, то ваші фотографії зараз продаються через Адобе Сток. Виведення грошей і завантаження файлів поки можна проводити і через цей, і через інший сервіси, але інтерфейс адобе є більш простим і зручним у використанні.

Ви можете завантажувати контент по 1 зображенню, просто перетягнувши його на мікросток, або цілим масивом по FTP, розставляючи їх атребути через інтерфейс. Це дуже легко, оскільки не потрібно користуватися стоксабміттером чи іншими подібними сервісами. Але, якщо є необхідність, можна задіяти і їх.

Ще однією перевагою Adobe Stock є те, що мікросток в автоматичному режимі поміщає файл в потрібну категорію і вибирає пріоритетні ключові. Розробники сервісу наполегливо рекомендують приділити увагу першій п'ятірці ключових слів, оскільки вони найбільш важливі. Якщо у вас немає бажання самостійно підбирати ключові слова, мікросток підбере потрібні самостійно, і, причому, досить прицільно, порівнюючи файл з файлами, які вже знаходяться в базі. Якщо ви з чимось не згодні, можете самостійно відредагувати існуючі, або додати нові ключові слова.

Скільки можна заробити на adobe stock

За завантаження зображення автору належить сума 0,25-3,33 USD (в залежності від авторського рангу). Мінімальний поріг виведення коштів - 50 USD. Для переказу грошей можна використовувати Scrill, PayPal, а на початку минулого року був підключений і Payoneer.

Однією з головних переваг Адоб Сток є його сумісність з усіма адобовськими продуктами: Фотошоп, Ілюстратор, ІнДізайн, ПремьерПро, ДрімВівер і АфтерЕффектс. Завдяки цьому автор може використовувати базу стоку прямо в програмі, без необхідності використання браузера. Наприклад, вам доступно використання фото або картинок з водяними знаками, перетягуванням їх з панелі на свої макети із застосуванням різних фільтрів. Після того як макет буде схвалений покупцем, ви купите необхідні зображення і позбудетеся від водяних знаків без спотворення застосованих ефектів. Купити фотографії або картинки можна за допомогою підписки, або по одному зображенню, не користуючись адобовським ПО.

У мікростоках є розділ Premium, який являє собою добірку картинок кращих учасників. На всі ці зображення поширюється розширене ліцензування і підвищені преміальні авторам. Але потрапити в цей список досить складно.

Відгуки про заробіток на Adobe Stock

Відмінним рішенням адоби було поглинання Фотоліі, а не розвиток з «нуля». Цим і пояснюється відсутність негативних відгуків з інформацією про те, що картинки не продаються, грошей не платять і т.д. Всі дуже задоволені тим, що сервіс став більш легким і зрозумілим. Виникають складності виключно із заповненням Податкової форми, але їх допомагає вирішити технічна підтримка.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії