Заробітну плату кур'єра складно назвати високою, тому часто цю професію обирають в якості додаткового заробітку. Але є і такі люди, для яких це основна робота. Як заробити кур'єру?

Кур'єр - що він робить?

Робота кур'єра полягає в транспортуванні товарів з пункту А в пункт Б. Це досить складна робота, так як до кур'єрам пред'являються досить високі вимоги.

Не можна заперечувати, що в цій професії домінують чоловіки. Спробуйте згадати, коли востаннє жінка приносила вам посилку? Це буває вкрай рідко. Можливо, причина в тому, що іноді це дуже важка фізична робота. Протягом дня доводиться доставляти велику кількість посилок різних розмірів. Так що сила, безсумнівно, важлива.

З точки зору вимог, найбільш важливим критерієм при вступі до кур'єрську компанію є наявність водійських прав категорії B. Також високо цінуються інші категорії, завдяки яким кур'єр може управляти великими транспортними засобами. В роботі кур'єра найважливіше пунктуальність і стресостійкість. Також варто додати, що в разі порушення правил дорожнього руху кур'єр повинен заплатити штраф. Якщо така людина керує транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, він негайно втрачає водійські права і, отже, право займатися своєю професією.

Основне завдання кур'єра - доставити посилки в цілими і збереженими. Найчастіше він повинен убезпечити гроші, отримані від клієнтів, що також пов'язано з досить великою відповідальністю.

Стати кур'єром може людина c активною життєвою позицією, яка любить пересуватися і змінювати обстановку. Сьогодні знайти роботу на повний робочий день не так складно. Також є можливість підшукати вакансію, коли доставка посилок здійснюється в певний час доби або дні тижня. Людям, які віддають перевагу спокійному і розміреному ритмі життя, ця робота не підійде.

Більшість професій припускають роботу за встановленим графіком і постійне перебування на своєму робочому місці. Такі умови часто виключають можливість додаткового заробітку. На відміну від цього, кур'єри можуть поліпшити своє фінансове становище, так як мають більше вільного часу.

Розглянемо кілька способів заробітку для кур'єра

Виконання різних доручень керівництва в разі відсутності замовлень. Це можуть бути послуги різноробочого, допомога персоналу і т.д. Це можливо за умови постійної роботи в одній компанії.

Робота кур'єром в декількох організаціях. Працюючи в певні години або дні, можна працювати в декількох організаціях одночасно. Однак такий напружений робочий графік під силу далеко не кожному кур'єру.

Виконувати велику кількість замовлень. Вибравши обмежений радіус доставки, можна заощадити час на поїздки по місту, і працювати там, де на доставку витрачається не більше 20 хвилин.

Шукати замовлення самостійно, не працюючи на одну компанію. Маючи досвід роботи, можна розмістити оголошення про свої послуги в соцмережах, на форумах та ін. ресурсах.

Маючи власний автомобіль, кур'єр у вільний від роботи час може підробляти таксистом.

Знаючи, як заробити кур'єром, можна значно поліпшити своє фінансове становище. Завдяки тому, що роздрібна торгівля переходить в онлайн-режим, попит на послуги кур'єра збільшується. Це означає, що в великому місті проблем з працевлаштуванням не виникне. Робота кур'єром дозволяє отримати досвід і в майбутньому знайти більш серйозну і високооплачувану роботу.

cat-img

Категорії