Як заробити капітал - головне питання, яке турбує кожного інвестора, що не має накопичень. У цій статті ми розповімо про чотири методи, які посприяють вирішенню цього питання.

Ви можете або взяти на озброєння одну з методик, або спробувати скомбінувати їх для досягнення кращого результату.

Заощадження власних коштів

Першим способом того, як заробити капітал, є накопичення грошей. Для того щоб стартувати, необхідно набуття і використання однієї звички, яка є основним каменем фінансової грамотності. Необхідно резервувати якийсь відсоток від свого доходу.

Алгоритм резервування можна уявити в такому вигляді:

Необхідно відкласти не менше десятої частини від усього основного доходу. Це дозволить через деякий час зрозуміти, як заробити капітал (мінімальний стартовий) для інвестування в ті речі, які були обрані вами для якоїсь мети.

Необхідно відкласти половину від кожного незапланованого разового доходу. Завдяки цьому можна зрозуміти, як заробити капітал більш швидко. Отримали дохід від лотереї в розмірі однієї тисячі рублів, значить п'ятсот рублів необхідно відразу ж відкласти на свій накопичувальний рахунок. Знайдені на вулиці гроші також є незапланованим доходом, тому половину з них також необхідно відкладати. І тому подібне.

Для зберігання свого інвестиційного капіталу необхідний вибір надійного банку. Якщо ви знаєте як заробити капітал, але впевнені, що за кілька місяців зібрати необхідну суму не вийде, то за умови зберігання заощаджень в домашньому сейфі або в банківському сейфі ви втратите більшу частину збережених грошей (точніше їх цінності), оскільки інфляційні процеси стануть причиною знецінення валюти. В цьому випадку краще вибрати для зберігання грошових коштів банківський депозит. Природно, що процентна ставка може і не покрити знецінення повністю, але «танути» капітал буде більш повільно.

Власна справа (джерело додаткового доходу)

Один з методів створення власного початкового капіталу - це початок власного бізнесу або отримання додаткових доходів. Про що це ми зараз?

Як варіант, можна вже накопичену вами суму грошових коштів, або її частину витратити для створення особистого бізнесу, якщо він може обійтися невеликими стартовими вкладеннями. На сьогоднішній день найбільш вигідним способом того, як заробити капітал, є бізнес в Інтернеті.

Наприклад, ви професіонал в будівельній справі та ремонтних роботах. Природно, що можна створити власний сайт, присвячений цій тематиці. В майбутньому корисні для будівельників статті будуть накопичуватися на майданчику або в блозі, а ви зможете отримати додатковий заробіток від рекламних оголошень, які вам неодмінно запропонують для демонстрації.

Ця методика не потребує захмарних стартових вкладень, але призведе до того, що швидкість створення особистого інвестиційного капіталу сильно підвищиться. Крім того, ведення сайту не займає багато часу (він є напівпасивним джерелом прибутку), тому не завадить вашому основному джерелу доходу у відповіді на питання про те, як заробити капітал.

Інвестування в знання

Ця методика створення і примноження капіталу для інвестування тісно пов'язана як з попередньою, так і з подальшою методикою. Якщо говорити більш зрозуміло, необхідно вкласти кошти або вільний час в навчання, завдяки якому в майбутньому можна буде не тільки повернути вкладені гроші (час), а й отримати дуже непоганий прибуток.

Ця методика того, як заробити капітал і збільшити власний основний дохід, і, природно, збільшити суму, яка відкладається для створення інвестиційного капіталу, працює на сто відсотків у всіх випадках і в усі часи. У наш гіпердинамічний час нові знання ніколи не завадять, оскільки все змінюється дуже активно і навіть питання, в яких, як вам здається, розбираєтеся краще за всіх, через кілька років будуть виглядати зовсім по-іншому. Тим більше без навчання не обійтися, якщо необхідно освоїти нові види ведення бізнесу.

Навчання на платній основі є економією вашого часу, а навчання на бюджетній основі є економією ваших грошей. На виборі якого способу навчання зупинитися - необхідно визначити самому читачеві цього матеріалу.

Збільшуємо основний заробіток

У деяких випадках набагато легше досягти збільшення власного основного прибутку, ніж освоювати нові види робіт, щоб отримати додаткові кошти.

Радимо подумати і відповісти на наступний список питань:

  1. Скільки часу ви працюєте без підвищення на одній посаді.
  2. Що є основною обставиною для збільшення власного окладу, або отримання більш високооплачуваної посади / роботи.

Може варто подумати про те, щоб змінити компанію, оскільки в поточній компанії відповісти на питання, як заробити капітал, чомусь не виходить.

Рекомендуємо серйозно поставитися до цих питань і скрупульозно опрацювати кожен з них, подумати, що для вас більш ефективно в русі до обраної мети - збільшення свого основного заробітку й отримання відповіді на питання про те, як заробити капітал.

Якщо начальство цінує вас, як багатообіцяючого співробітника, то після спілкування з ним ви будете направлені на курс підвищення кваліфікації, після закінчення якого ви зможете здійснювати більше операцій. Коли операції стануть більш складними - це спричинить збільшення вашого окладу.

Може бути зараз ви є «заручником» голого окладу. В цьому випадку вам необхідно поговорити про введення для вас преміальної (відрядної) частини в зарплаті. Це можна обґрунтувати тим, що ви отримаєте додаткове стимулювання для більш якісного виконання вашої роботи, або для підвищення ефективності вашої роботи за той же період часу, не втративши в якості.

Необхідне розуміння того що методик накопичення капіталу дуже багато. Досить тільки вивчити питання на належному рівні.

cat-img

Категорії