Як заробити гроші, якщо нічого не вмієш? Відразу скажемо, що для отримання доходу доведеться навчитися хоча б управлятися з інтернетом. Без цього ніяк, оскільки мова в статті піде саме про простий заробіток в Мережі.

Саме з цього починають всі, хто намагається навчитися тому, як заробити гроші, якщо нічого не вмієш.

Реальні гроші в мережі можна отримати за:

  • Механічну роботу (заробіток мінімальний - від кількох копійок до кількох гривень за одну операцію.).
  • Наявність хороших навичок в якихось певних сферах (за місяць можна заробити середню столичну зарплату).
  • Знання та вміння (лікнеп для стражденних, якщо вчити тій темі, в якій ви профі).
  • Грошові кошти (шляхом вкладень також можна заробити чималу суму).

Гроші з повітря зробити не вийде: потрібно вкласти або роботу, або ті ж гроші. Якщо вам пропонують заробіток без вкладення чого-небудь, значить ви звернулися в «МММ».

Як заробити в інтернеті, якщо нічого не вмієш: реальні методи

Закінчуємо міркувати і починаємо описувати заробітки. Щоб заробити способами, які ми опишемо, особливі вміння не потрібні. Необхідно вміти користуватися комп'ютером та інтернетом.

Заробляємо, вирішуючи капчі

Заробіток є найпростішим і мінімальним. З нього і почнемо. Якщо ви активний користувач Мережі, то вам неодмінно доводилося вводити капчу (символи, призначені для того щоб відрізнити бота від реального користувача). Є кілька сервісів, які готові платити за це (одна вирішена капча - до 0,1 грн.).

Чесно сказати - набридає, хоча це найлегше рішення питання про те, як заробити в інтернеті, якщо нічого не вмієш. Більш нудної роботи не придумаєш, але за звичайний робочий день можна отримати від 50 до 70 грн. У початківців від такої монотонної роботи в перші 2-3 дні може просто вибухнути мозок, якщо до цього не скорчиться спина і не витечуть очі.

Це спосіб, як заробити в інтернеті, якщо нічого не вмієш і не виникає бажання вчитися.

Заробіток на простих завданнях

Ця робота цікавіша. Необхідно обдзвонювати клієнтську базу, організувати розсилання, переписувати аудіоконтент або відеофайли, забивати дані в електронні таблиці, писати коменти і т.д.

Вартість таких завдань також не можна назвати високою. Максимально можна отримати до 80 і більше грн. на день. Робота представлена ​​на ресурсах Work-zilla і Youdo. І в першому, і в другому випадках потрібно заплатити за доступ до завдань.

Заробіток на рерайтингу

Рерайтингом називають спосіб того, як заробити гроші, якщо нічого не вмієш, простим переписуванням статей по-своєму, не спотворюючи зміст. Оскільки копіпаст баниться в пошукових системах, необхідний хороший словниковий запас, щоб грамотно і читабельно змінювати фрази. У школі ви з таким стикалися на уроках з мови.

Вартість такої роботи - від 10 до 50 грн. за 1 тис. символів (близько половини сторінки Ворда 11 шрифту). Ця робота цікава тим, що постійно дізнаєшся про щось нове для себе.

Заробіток на продажах

Якщо у вас добре підвішений язик, можна продавати косметику, дрібнички і т.д. Для цього можна використовувати техніку «холодних дзвінків», публікувати пропозицію в соцмережах, постити пропозицію на форумах і т.д.

Для переходу в ранг просунутого продажника, що одержує від 3000 грн., Необхідний досвід, постійна практика і стійкість до стресів. Щоб дізнатися, як заробити в інтернеті, якщо нічого не вмієш, таким способом, необхідно придбання тільки мікрофона і навушників (якщо комп'ютер в наявності).

Заробіток віддаленим помічником

Вони практично ніколи не отримують важких завдань. У більшості випадків вони отримують точні розпорядження - що зробити, куди натиснути, це свого роду механічна праця.

Пошук такої роботи складний. Необхідно часто переглядати Авито, hh.ru і інші подібні сайти. Не бійтеся публікацій контенту або оформлення чогось в певній програмі. Мануали на цей рахунок дуже легко знайти в Інтернеті.

Ця робота оплачується досить добре, та й виконуючи її, навчитися можна безлічі процесів.

Це все?

Ми не будемо відносити до цієї категорії лайки в соцмережах, платні перегляди і т.д., оскільки навіть частково відповісти на питання про те, як заробити гроші, якщо нічого не вмієш, навряд чи вийде, та й оплачується він ще більш бідно, ніж наш перший метод. Це метод отримання додаткового заробітку, оскільки заробити більше 10-20 грн за повний восьмигодинний робочий день вийде.

Як поєднувати приємне з корисним, тобто вчитися нічого не вміючи

Ви познайомилися з тим, як заробити гроші, якщо нічого не вмієш. Пора розповісти, як розвиватися, щоб поступово перейти до фрілансу. Без освоєння професії про великі заробітки можна і не мріяти.

Порядок дій такий:

 Вибираємо професію

Найскладніший процес у всьому алгоритмі, оскільки людина, яка нічого не вміє, фактично може обирати будь що. Для цього варто згадати дитячу мрію про доросле майбутнє. Спробуйте сумістити її з можливим інтернет-заробітком.

Для того щоб осягнути професію підуть місяці, тому, якщо є підозра, що професія стомлює вже на перших етапах, рекомендуємо відмовитися від задуманого.

Потрібна базова методичка

Так ми назвемо те, що необхідно вивчити на першому етапі. Для копірайтингу це грамота, освоєння антиплагіату, базис по роботі з текстом. Для дизайну - перше знайомство з Фотошопом, для SMM - пости в соцмережах, моніторинг аудиторії і т.д. Базові відомості ви без зусиль знайдете в інтернеті.

Завершуємо початковий етап

Тут необхідно почати пошук замовників, які дозволять виконувати дешеву роботу для підвищення рейтингу і здобуття досвіду. По завершенню цього етапу, який триватиме від 1 до 6 місяців можна досягти заробітку до 10 тис грн.

Продовжуємо зростання

Після розуміння того, що фаза, як заробити в інтернеті, якщо нічого не вмієш, закінчилася, потрібно продовжувати рости, брати більш складні завдання, щоб досягти рівня в 20-40 тис. грн

Після досягнення цілі продовжувати рости

Навіть якщо ви відчули, що ви профі, яких мало (вперлися в стелю), не варто перетворювати роботу в рутину. Краще, не кидаючи освоєного, приступати до вивчення нової професії.

Хай щастить!!!

cat-img

Категорії