Нью-Йорк відкриває нові можливості для багатьох людей, тому це місто користується популярністю серед українських мігрантів. Як заробити гроші в Нью-Йорку?

Вирушаючи до Нью-Йорку, багато людей мріють знайти роботу за своєю спеціальністю. Однак це під силу далеко не кожному, адже зробити це без знайомих, які проживають в цьому місті, або без запрошення, отриманого ще в своїй країні, практично неможливо. При працевлаштуванні в Нью-Йорку не має значення, яку посаду в минулому займала людина, головне для роботодавця  - це те, що і як він вміє робити в даний момент. Крім цього, велике значення має знання англійської мови.

Більшість емігрантів, вперше відвідали місто, влаштовуються нянями, доглядальницями, прибиральницями, офіціантами і т.д. Доходу, який вони отримують, працюючи в сфері обслуговування, вистачає на те, щоб прожити в Нью-Йорку - оплачувати собі житло і харчування. Маючи якісь корисні навички, можна розраховувати на більш високооплачувану роботу. Це вміння ремонтувати автомобілі, співати, танцювати і т.д.

Як заробити гроші в Нью-Йорку в медичній, економічної, технічної або освітній сфері?

Для цього необхідно знати англійську мову і підтвердити диплом про освіту на території країни, здавши відповідні іспити.

Згідно з відгуками українців, які працюють в Нью-Йорку, перш ніж приїхати в місто необхідно вивчити його економіку, традиції і звичаї. Велику увагу слід приділити вивченню англійської мови. Також вони рекомендують скласти резюме англійською мовою.

Як заробити гроші в Нью-Йорку?

Як заробити гроші в Нью-Йорку, з огляду на високий рівень безробіття в цьому місті? З цим питанням стикаються багато іноземців, які в пошуках роботи відправляються до США.
Корінні американці не люблять працювати, тому працьовитому українцю або вихідцю з іншої країни завжди можна підібрати місце для заробітку. Роботодавці охоче беруть на роботу емігрантів з України, так як цінують їх професіоналізм у багатьох сферах діяльності.

Вашій увазі пропонується 5 варіантів заробити гроші в Нью-Йорку в 2020 році

1. Домробітниці і няні. Вони особливо затребувані в сім'ях з маленькими дітьми і людьми похилого віку. Це оптимальний варіант для тих, хто недавно приїхав в Нью-Йорк і не має можливості зняти житло.

2. Водії. Щоб влаштуватися водієм, потрібно отримати водійське посвідчення американського зразка. Ця праця добре оплачується, тому багато молодих хлопців бажають знайти роботу на цьому терені.

3. Працівники у сфері торгівлі. Місце в торгівлі знайдеться без особливих труднощів. Влаштуватися продавцем може кожен, головне - знати англійську мову.

4. Працівники в сфері громадського харчування. Можна непогано заробити, влаштувавшись офіціантом, барменом або помічником кухаря.

5. Робочі професії. Сантехніки або електрики зможуть без зусиль знайти відповідну вакансію.

Де шукати роботу в Нью-Йорку?

Існує кілька американських сайтів, на яких розміщені актуальні вакансії:

  • Careerbuilder.com;
  • Monster.com;
  • craiglist.org.

На цих сайтах можна не тільки знайти вакансію, але і розмістити своє резюме.

У пошуках роботи можна звернутися в рекрутингове агентство. Це заощадить час, так як за справу беруться професіонали. Особливістю таких компаній є те, що більшість з них беруть гроші за свої послуги після працевлаштування клієнта. Також можна шукати роботу самостійно, гуляючи по місту і відвідуючи цікаві для організації.

cat-img

Категорії