У пошуках роботи люди з усіх регіонів України приїжджають до Києва. Їх вибір обумовлений тим, що в столиці найвищі заробітні плати. Як заробити гроші в Києві, і які пропозиції є на столичному ринку праці?

Значна частина роботодавців зацікавлена ​​в тимчасових працівниках. Зокрема, часткова зайнятість популярна в таких галузях, як ЗМІ, реклама, маркетинг, інформаційні технології, бізнес-послуги. Довгострокові трудові відносини пропонують держустанови, а також компанії, що працюють в сфері електроніки та громадського харчування.

Як заробити гроші в Києві?

Вашій увазі пропонується 12 способів заробітку грошей в Києві. В першу чергу, розглянемо варіанти для людей без досвіду роботи, яким потрібен тимчасовий підробіток.

Сортувальник вторсировини

Серед переваг такої роботи можна зазначити щоденний розрахунок і можливість працевлаштуватися, не маючи досвіду роботи. До недоліків можна віднести низьку оплату і необхідність працювати впродовж усього дня.

Ремонт піддонів

Відноситься до низькооплачуваних робіт. Вимагає володіння столярними інструментами. Такі вакансії пропонують деревообробні комбінати.

Промоутер

Робота передбачає участь у різних акціях і залучення людей до товару компанії. Оплата залежить від кількості робочих днів.

Волонтер

Виявляється, що значна частина волонтерів працює за гроші. Вік таких працівників не має значення. Волонтером може стати людина у віці від 16 до 60 років.

Вантажник

На цю роботу можна влаштуватися і на постійній основі, однак слід враховувати, що це досить важка праця. При бажанні можна знайти разовий підробіток.

Комплектовщик на складі

Робота полягає в комплектації товару на складі. Як правило, графік роботи позмінний, а заробітна плата виплачується в кінці місяця.

Догляд за тваринами

Відноситься до оригінальних видів підробітку. Полягає в тому, щоб доглянути за домашнім тваринам, поки їх господар знаходиться у від'їзді, або в їх перетримці до моменту приходу покупців.

"Чоловік на годину"

Популярна послуга, яка передбачає виконання різної чоловічої роботи по дому.

Є ряд затребуваних професій, які достойно оплачуються.

9. IT - фахівці. Сео-фахівці, інтернет-маркетологи, програмісти, веб-дизайнери користуються популярністю як серед вітчизняних, так і серед іноземних компаній.

10. Менеджери з продажу та роботи з клієнтами. Найвища заробітна плата у працівників, які працюють з віп-клієнтами.

11. Робочі спеціальності. Користуються попитом слюсарі, зварювальники, монтажники та інші технічні напрями.

12. Медики і фармацевти. Фармацевтичні компанії потребують грамотних фахівців, що мають реальні знання. В області медицини затребувані пластичні хірурги. Також у всіх напрямках медицини катастрофічно не вистачає грамотних лікарів.

Де знайти роботу в Києві?

Пошук роботи - непростий процес. Перше, що необхідно зробити - знайти якісні джерела для пошуку роботи і розміщення вакансій. Найпопулярнішими є такі сервіси:

  • https://ua.jooble.org/;
  • https://www.work.ua/;
  • https://rabota.ua/;
  • https://hh.ua/;
  • https://jobs.ua/;
  • https://www.novarobota.ua/;
  • https://www.olx.ua/;
  • https://besplatka.ua/.

За допомогою цих сервісів ви зможете знайти гідну роботу і дізнаєтеся, як заробити мільйон в Києві. При необхідності залучайте своїх друзів або знайомих. Напевно, хтось з них чув про цікаві пропозиції.

cat-img

Категорії