Не отримувати користь від цілодобового перегляду мереж - в 2020 році просто гріх. Як заробити гроші в Instagram? Читайте 5 кращих порад.

У 2018 році Instagram був однією з найпрогресивніших платформ для продажу товарів і послуг. Охоплення платформи становить 100 мільйонів активних користувачів. Щодня його переглядають 75 мільйонів людей по всьому світу. Це значні цифри, які не можуть не привертати увагу маркетологів.

Навіть немає потреби описувати, яким чином можна заробити, коли охоплення аудиторії становить мільйони користувачів. Але все ж, складемо 5 основних методів, які допоможуть заробити гроші в Instagram.

Top-5 ідей як заробити в Інстаграм

Саме 2020 рік є відмінним роком для того, щоб косити гроші в Instagram. Якщо ви відчуваєте, що своє життя проводите з мобільним телефоном, не витрачайте час даремно, ви можете отримувати великі кошти.

Завдання 1. Привернути користувачів

Подумайте про те, що люблять користувачі. Ви повинні розуміти, що кожен бренд, який буде виводитися на ринок, шукає для себе активної, прогресивної аудиторії, яка здатна купувати. Тому користувачів ви збираєте не для себе, а для бренду.

Якщо ви не розумієте, про що йде мова зараз, ось вам кілька способів для збільшення кількості якісних передплатників.

Порада 1. Біографія і опис. Сюди необхідно вписати вашу контактну інформацію і коротко описати про що будуть ваші пости. Якщо ключові слова будуть підібрані правильно, ви вже скоро зможете знайти своїх передплатників. Ось кілька ідей: прекрасна Блогерша з Сан-Франциско з описами моїх подорожей. Її майбутніми клієнтами будуть туристичні агентства та товари для туристів.

Порада 2. Пишіть регулярно. Щоб кількість користувачів збільшувалася, вам необхідно постити в день кілька картинок. Але ви повинні знати, що не варто пустити всі свої фотки відразу, інакше така робота обернеться проти вас. Якщо ви хочете повільно і впевнено набирати своїх підписників, це повинна бути щоденна робота.

Порада 3. Хороші фотки і відео. Не треба багато говорити про те, що якість фотографій повинна бути дуже висока. Чим кращі фотки - тим більше людей: різних людей, не тільки ваших знайомих. Тому вчіть фотошоп, розбирайтеся в фотокамерах - це ваші інструменти доходу.

Порада 4. Релевантні теги. Дуже часто люди приписують неправильні теги своїм фотографіям. Не варто пов'язувати себе з відомими людьми, якщо ви такими не є. Не варто недооцінювати значення тегів - по ним йдуть активні пошуки контенту.

Порада 5. Взаємодія з користувачами. Ви не можете очікувати, що всі ваші є активними. Тому щодня вам необхідно активувати їх, щоб отримувати від людей зворотну реакцію. Якщо ви будете спілкуватися - це збільшить число передплатників.

Завдання 2. Заробити гроші в Інстаграм

Віддалений маркетинг

Це коли в своїх діях ви рекламуєте роботу певних магазинів або товарів. Якщо у вас буде достатньо передплатників, ви зможете пропонувати свої послуги рекламіста різним компаніям за певну плату. Як правило, це комісія з продажу товарів. Партнери заробляють за допомогою спеціальних посилань, які створюються продавцями для партнерів.

Впливова особа

Що це таке? Це коли ви зібрали на своєму еккаунті досить передплатників і взаємодієте з ними. Вони прислухаються до вас, спілкуються, вважають вас лідером в певній галузі. Статус впливових людей дозволяє вам мати якісних фоловверов, які формують рівень довіри до вашого аккаунту. Бренди в першу чергу співпрацюють з впливовими особами.

Продавайте фото постерів та інші віртуальні товари

Якщо ви добре фотографуєте, вмієте створювати малюнки, графіку - ви це можете продавати. Запрошуйте читачів для того, щоб вони дізналися більше про вас. Це ще один популярний спосіб заробітку в Інстраграм. Якщо ви робите якісні фотографії - ви можете заробляти на цьому. Необхідно тільки розуміти, які фотографії необхідні людям і бізнесу.

Продавайте свої власні товари

Якщо ви займаєтеся виготовленням різних речей: ляльки, в'яжете, вишиваєте, малюєте, робите браслети і ювелірні вироби - інстаграм - місце для вас. За допомогою Інстаграма ви маєте можливість отримати велику кількість клієнтів і передавати їм товари після оплати, використовуючи сервіс служби доставки.

Продавайте свої акаунти

Ви можете просто збирати аудиторію за допомогою вірусного контенту і продавати свої акаунти людям, які потребують активних продажах своїх товарів і послуг.

Статистика, чому Інстаграм працює

Ось вам цікава статистика. Якщо в Facebook в місяць 2 мільярди активних користувачів, то в Інстаграмі вже 800 млн. Навіть не варто сумніватися в тому, що Instagram обійде Facebook в найближчому майбутньому.

Якщо ваш продукт орієнтований на молодь: 59% користувачів Інстаграму мають вік до 29 років. 30-49 років - 33%.

  1. У інстаграмі абсолютна більшість користувачів - жінки.
  2. Якщо в ваших постах ви вказуєте своє місце розташування, у вас буде на 79% більше людей, ніж без вказівки гео прив'язки.
  3. Люди більше лайкають фотки, на яких є люди.

Реальні поради, як монетизувати аккаунт в Instagram

Shoutcart: продавайте свою аудиторію на цьому сервісі.

  • Fohr Card: ще одна платформа, яка допоможе вам монетизувати свої акаунти і стати більш привабливою особою для брендів.
  • Grapevine - якщо ваш обліковий запис має більше 500 передплатників - реєструйтеся в системі і заробляйте.
  • Crowd Tap: для жителів США доступна можливість заробітку, виконуючи певні завдання цієї платформи.
  • indaHash: тут також є можливість сконтактуватися з брендами і отримати винагороду за те, що вони за ваш рахунок збільшать число залучених передплатників.

Крім соціалок Facebook і Instagram, можете подивитися варіанти заробітку на all.me.  Рекомендуємо також: Бізнес план SMM послуг

cat-img

Категорії