Більшість людей вважає, що творчі професії не приносять ніякого прибутку. Щоб спростувати це помилкова думка, ми розповімо, як заробити гроші творчістю.

Як заробити гроші творчістю?

Вашій увазі пропонується 10 ідей, які допоможуть отримувати задоволення від створення чогось нового і заробляти гроші.

1. Товари ручної роботи

Ви вмієте створювати різні речі з підручних матеріалів? Значить, ви можете організувати власну справу прямо у себе вдома. Головне, знайти надійне джерело поставок якісної сировини і канали збуту. Дитячі іграшки, біжутерія, різні предмети інтер'єру - все це можна продавати на ярмарках, а також через інтернет (в інтернет-магазині або на спеціалізованих торгових майданчиках). Налагодивши масштабне виробництво, можна поставляти свою продукцію в магазини, що торгують сувенірами.

2. Прикраси і ювелірні вироби

Їх можна виготовляти з різних матеріалів, поєднуючи між собою в різних варіаціях. Створюючи унікальні прикраси, можна непогано заробляти. Часто люди купують їх тільки тому, що це єдиний в своєму роді екземпляр.

3. Подарункові набори

Це прекрасна ідея для людей, які до цього часу не можуть визначитися з тим, як заробити гроші творчістю. До того, ж попит на подарункові набори стрімко зростає, особливо на незвичайні комбінації, які не тільки красиві, але і дуже корисні.

4. Дизайн інтер'єрів

Не всі люди мають час або бажання займатися облаштуванням своєї квартири або приватного будинку. До того ж, для цього необхідно бути творчою особистістю і мати відповідні навички. Якщо все це є, можна не тільки допомогти іншим людям, а й заробити. Особливо прибутковими є індивідуальні замовлення.

5. Фотостудія

Приватне захоплення може стати прибутковим бізнесом. Як заробити гроші творчій людині, яка любить фотографувати? Є кілька варіантів, серед яких найпопулярнішими є портретна фотосесія, весільна фотозйомка, зйомка різних святкових заходів. Найкраще, комбінувати всі ці послуги, створивши свою фотостудію. Можна отримувати додатковий прибуток, здаючи її в оренду.

6. Як заробити гроші творчістю, створюючи ландшафтний дизайн

Це прибутковий вид діяльності, особливо якщо, крім послуг ландшафтного дизайнера, запропонувати послуги підрядника для реалізації робіт згідно з проектом.

7. Салон краси

Косметологи, перукарі та візажисти в своїй роботі також використовують творчі здібності. Маючи свій власний салон краси, можна непогано заробляти. Крім творчого підходу, необхідно мати відповідні знання та навички, а також забезпечити клієнтам високий рівень обслуговування.

8. Дизайнерський одяг

Продаж дизайнерського одягу кардинально відрізняється від пошиття одягу на замовлення, так як людям пропонуються моделі з уже існуючої колекції. Багато модники готові платити за унікальні речі великі гроші.

9. Столярна майстерня

Вміючи працювати з деревом, можна поєднувати творчість із заробітком грошей. Є безліч людей, які починали з «гаражного» виробництва, а потім відкрили власну компанію, яка стала відома далеко за межами країни.

10. Квести

Це одна з найактуальніших бізнес-ідей. Квест можна організувати як в окремому приміщенні, так і в цілому місті. Все залежить від фантазії і творчих здібностей власника бізнесу.

Будучи творчою людиною, можна стати успішним підприємцем і мати стабільний дохід. Головне - це мати бажання і робити для досягнення своєї мети конкретні кроки.

Як заробити творчістю  в інтернеті ?

Вмієте добре малювати або робити круті фотки? Цього достатньо для того, щоб отримувати регулярний дохід. Витратьте 1-2 місяці для вивчення модних додатків, і ви зможете заробляти на:

  • Themeforest - продаючи дизайни до сайтів і графічну продукцію;
  • Shutterstock - продаючи вдалі фотографії; аналогами є: Foap, Twenty20, Adobe Stock;
  • Instagram - створюючи вірусні фото і відео. Хочете нових ідей в цьому напрямку? Будь ласка: Pinterest.
  • Adobe Illustrator - дозволить вам створювати комерційні фотографії, інші корисні сервіси, які просто необхідно вивчити дизайнеру: After Effect.
  • ZBrush - об'ємне моделювання, необхідний навик для творчої людини, яка планує увійти в IT. Попрацюйте додатково з Unity Asset Store.

Якщо ви не хочете постійної зайнятості в даній сфері, знайдіть покупців на Fiverr, UpWork.

Ми підготували 10 ідей для заробітку в 2020 році для творчої людини і ще 7 ідей для заробітку для тих, хто вміє малювати.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

  • TikTok - майданчик, орієнтований на молодь;
  • YouTube - універсальний майданчик для будь-яких тем;
  • Instagram - відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
  • Metacafe - ще один варіант, чому не спробувати і його.
cat-img

Категорії