Знайти роботу людям з обмеженими можливостями набагато складніше, ніж здоровій людині. Проте, є деякі варіанти. Як заробити гроші інваліду? Розглянемо це питання більш детально.

Чому людям з обмеженими можливостями важко знайти роботу?

Робота є однією з найважливіших областей людського життя, яка приносить багато користі. Це незалежність, особистий розвиток, задоволення і почуття виконаного обов'язку.

Однак не кожен роботодавець морально готовий до того, щоб в його організації були люди, у яких є будь-які обмеження щодо здоров'я. І це незважаючи на те, що люди з обмеженими можливостями працюють набагато старанніше, тому що вони не бажають бути тягарем для когось, але хочуть служити іншим і всьому суспільству.

Більшість роботодавців відмовляються приймати на роботу людей з обмеженими можливостями через поширені стереотипи, що таку людину не можна відправити у відрядження або завантажити її різними додатковими завданнями. Тому жінки і чоловіки, у яких є будь-які обмеження щодо здоров'я, часто не знають, як заробити гроші і з чого почати пошук роботи. Однак не варто здаватися, так як немає нічого неможливого. Будь-інвалід,  може знайти спосіб заробити гроші і поліпшити своє матеріальне становище.

Як заробити гроші інваліду?

Багато людей через своїх обмежених можливостей шукають можливість заробити на дому. Існують наступні варіанти заробітку для таких людей.

1. Оператори телефонного зв'язку

З кожним роком все більше і більше інтернет-магазинів пропонують покупцям різні товари. Дуже часто їм потрібні оператори телефонного зв'язку, що працюють з дому. Робота оператора полягає в наступному: він повинен зателефонувати клієнту і підтвердити замовлення. Різні соціологічні дослідницькі організації також постійно потребують телефонних операторів. Можна працювати як в офісі, так і вдома, але домовитися про це потрібно окремо з роботодавцем. Заробітна плата в таких організаціях пристойна, але мало хто може протистояти психологічному стресу, тому що на іншому кінці кабелю абонент може просто образити або обдурити. У зв'язку з цим організації, які займаються проведенням різних соціальних опитувань, постійно фіксують плинність відповідних кадрів.

2. В'язання і шиття

Окремо слід сказати про людей з обмеженими можливостями здоров'я, які мають певні навички і спеціальності і не знають, як заробити гроші інваліду вдома. Жінки-інваліди, які вміють в'язати або створювати вироби ручної роботи, завжди можуть запропонувати свої унікальні товари в магазинах домашнього текстилю, а також на веб-сайтах, що продають аналогічні товари. В даний час таких ресурсів дуже багато.

3. Створення виробів з дерева або плетених виробів

Чоловіки з обмеженими можливостями, які можуть робити красиві вироби з дерева і плетені вироби, також можуть спробувати щастя і виставити свою продукцію на продаж. Продукцію можна продавати на безкоштовних дошках оголошень. Все, що вам потрібно зробити, це створити продукт і написати відповідний рекламний текст, який приверне увагу.

4. Репетиторство

Розбираючись в якомусь предметі краще за інших, можна викладати на дому, писати шкільні, студентські роботи і т.д.

5. Збірка ручок, конвертів та інших виробів

Це найпростіший спосіб для тих, хто не знає, як заробити гроші інваліду вдома. Однак люди повинні бути дуже обережні з пропозиціями невідомих роботодавців. Деякі з них пропонують можливість збору ручок, конвертів та виконання багатьох інших робіт на дому. Цей вид роботи здається дуже простим, тому в такі організації звертаються не тільки інваліди, а й фізично здорові люди. Там їх просять внести невелику суму грошей в якості застави. Як правило, так роблять шахраї, які потім не пропонують роботу, а якщо і надають, то взагалі не платять за неї.

6. Створення своєї компанії

Для багатьох людей відкриття власного бізнесу може бути кращим способом влаштуватися на роботу і заробити, тому що ця форма діяльності дозволяє оптимально адаптувати роботу до конкретних потреб людей з обмеженими можливостями.

Як почати пошук роботи?

Перш ніж почати пошук підходящої роботи, подумайте, які навички у вас є, і що ви можете запропонувати компанії, в якій збираєтеся працювати.

Пам'ятайте, що перегляд пропозицій про роботу в агентствах з працевлаштування - не єдиний варіант. Тому не обмежуйте свій пошук пропозиціями там, але також спробуйте шукати пропозиції через організації, які спеціалізуються на наданні допомоги людям в пошуку роботи, особливо інвалідам. Це асоціації та фонди, які можуть допомогти знайти роботу відповідно до навичками. Активно шукайте в Інтернеті пропозиції про роботу, використовуючи сайти агентств з працевлаштування та портали неурядових організацій, включаючи посередників з пошуку роботи для людей з обмеженими можливостями. Якщо вас цікавлять ті компанії, в яких працюють люди з обмеженими можливостями, уточніть, з яким ступенем інвалідності шукають кандидатів.

Перш за все, щоб знайти роботу, інвалід повинен сказати собі: «Я не інвалід, я хочу і можу виконувати багато завдань». Не пишіть в своєму резюме, що ви людина з дисфункцією, а демонструйте свої навички. Однак, якщо ви хочете включити інформацію про вашу інвалідності в ваше резюме - просто зробіть це в коментарях в самому кінці.

Дізнавшись, як заробити гроші інваліду вдома, можна знайти улюблену справу і поліпшити своє матеріальне становище. Будь-які фізичні вади компенсують професійні якості. Головне - не бояться труднощів, але при цьому бути обережним і пильним, щоб не потрапити до рук шахраїв.

cat-img

Категорії