Як заробити гроші і нічого не робити? Погодьтеся, дивне запитання, оскільки для отримання прибутку потрібно виконати якусь роботу.

Але, на щастя, є ще методики, скориставшись якими можна заробити, не докладаючи практично ніяких зусиль, особливо фізичних. Майже всі варіанти заробітку - довгострокові, тому можуть забезпечувати грошима протягом тривалого часу.

1. Продаємо інтелектуальну власність

Мозок людини є прекрасним генератором інноваційних ідей. Навіть вони підлягають продажу, якщо тільки ви зможете творчо підійти до питання.

Більшість успішних підприємців і заможних інвесторів готові оплатити якусь унікальну оригінальну ідею, причому це може бути як сама бізнес-ідея (для одноразового заробітку), так і повністю сформована концепція для виробництва / впровадження (з отриманням постійного відсотка від реалізації). Другий підхід якнайкраще відповідає на питання про те, як заробити гроші  та нічого не робити.

Кому запропонувати власну концепцію чи ідею

В англомовному сегменті мережі Інтернет присутня велика безліч платформ, за допомогою яких творча людина може продати свої ідеї. На просторах Рунету таких сайтів набагато менше, але і тут можна знайти сайти, що займаються розміщенням цікавих ідей і виступають посередниками між генераторами ідей та їх спонсорами.

Для того щоб зрозуміти, як заробити грошей нічого не роблячи, можна розмістити власні ідеї на наступних спеціалізованих ресурсах:

  • Napartner;
  • Votimenno;
  • TextDreamer;
  • E-Generator.

Збільшуємо шанси на отримання доходу

На превеликий жаль майданчики, на яких оплачується кожна ідея або концепція, відсутні. Для точної відповіді на питання про те, як заробити гроші нічого не роблячи, необхідно багато креативити і пропонувати не один варіант, оскільки, чим більше ідей буде запропоновано, тим більша ймовірність того, що одна з них обов'язково «вистрілить».

2. Отримання прибутку за перегляди відеоконтенту та ігрове тестування

Це вже готова схема того, як заробити в інтернеті нічого не роблячи, оскільки майданчик InboxDollars створений для тих, хто мріє про цілодобовий переглядітелевізора або є завзятим ігроманом, але при цьому хоче заробляти. Після того як завдання виконано, необхідно пройти опитування, позитивне рішення якого дозволяє отримати заслужені преміальні.

3. Заробіток в мережі Інтернет

Майданчик Swagbucks є ще одним ресурсом на якому можна зрозуміти, як заробити в інтернеті нічого не роблячи. Користувачі отримують бали за те, що встановлять спеціальну програму, призначену для відстеження призначеного для користувача серфінгу в Інтернет. Завдяки цьому різні компанії розуміють, для чого користувачами використовується інтернет.

4. Отримання прибутку за поліпшення товару

dScout є більш просунутим варіантом двох попередніх інтернет-майданчиків. Ресурс, в своїй спробі допомогти всім, хто не знає, як заробити в інтернеті нічого не роблячи, дає можливість виконання спеціальних місій. Для того щоб виконувати ці місії, необхідна реєстрація на сайті.

Що потрібно робити

Різним компаніям необхідно тестування і перевірка якості їх продукції. Наприклад, користувачеві можуть дати завдання сходити в якусь торгову точку і ознайомитися з якістю певних соків, після чого заповнити надану опитну анкету. В середньому одна виконана місія збагатить користувача на 50 USD.

5. Розробка програми

Ця методика є не зовсім на 100% способом того, як заробити гроші і нічого не робити, але, можемо відразу заперечити - сильно напружуватися не варто. За допомогою програми Code Academy будь-який користувач може вже через короткий проміжок часу освоїтися з кодуванням, після цього можна приступати до розробки додатків. Якщо користувачі по достоїнству оцінять роботу, то можна розмістити вдалий додаток в AppStore і GooglePlay. Важко повірити? Вам варто знайти статті про користувачів, які заробляють десятки тисяч доларів, розробляючи корисні додатки.

6. Продаж власних фотознімків в Інтернеті

Будь-які інформаційно-розважальні майданчики потребують графічного оформлення, яким супроводжуються статті. Використання фотостоків, таких як Depositphotos, ShutterStock або iStock дозволяє розміщувати власноруч зроблені фото, або намальовані картинки. За скачування картинок користувач платить гроші сервісу, а сервіс, в свою чергу, відраховує частину прибутку автору графічного зображення. Це ще один спосіб того, як заробити в інтернеті нічого не роблячи.

7. Продаж старих книг

Якщо від бабусі з дідусем залишилися старі книги, які ти вже перечитав багато разів, а вони просто займають місце в коморі, то можливо отримати за них реальні гроші, продаючи фоліанти через будь-який з сервісів, наприклад, Amazon або Авито. Для публікації книги на сайті і отримання відповіді на питання про те, як заробити гроші нічого не роблячи, необхідно зареєструватися, зробити якісні фото товару і як можна більш детально їх описати із зазначенням ціни.

8. Створення відеороликів на Ютуб

Якщо є тема, в якій ви розбираєтеся на голову вище інших, чому б не створити свій YouTube-канал, на якому ви будете проводити відеоуроки з навчання цієї тематики. Звичайно, відразу розібратися в тому, як заробити гроші нічого не роблячи, цим способом, не вийде, оскільки для заробітку грошей необхідно, щоб канал отримав популярність. Популярність можна швидко завоювати, якщо тема актуальна, а уроки надзвичайно цікаві і корисні.

9. Розробка навчального курсу

Якщо тематика є дуже великою і глобальною, а ви настільки розбираєтеся в ній, що можете створити великий курс навчання, на кшталт університетського, то відповіддю на те, як заробити гроші нічого не роблячи, буде зйомка цілої серії відео, яке може використовуватися на Udemy. Гроші можна отримувати за покупку курсу. Тут, як і в минулому варіанті, основним фактором є ступінь володіння темою, її актуальність, а також здатність цікаво і захоплююче, а, головне, найбільш повно розповісти про неї.

cat-img

Категорії