Навіщо потрібно знати, як заробити гроші на Яндекс Деньги? Під час кризи, або при карантині людина, яка не представляє особливої ​​цінності для адміністрації компанії або організації, може бути скорочена, або його відправлять у довгострокову відпустку за свій рахунок. Що краще - залежати від «дядька» або стати «вільним художником»?

Природно, що страх перед невідомістю штовхає нас до вибору першого варіанту, але можна ж поєднати офіційну роботу фрілансерства і дізнатися, як заробити на Яндекс.Деньги.

Ця платіжна система дуже популярна в Рунеті, та й не тільки, оскільки користувачі знаходять безліч додаткових можливостей, а також доступ до інноваційних сервісів. Ми розповімо про найбільш популярні методики того, як заробити гроші на Яндекс гаманець.

Отримання доходу кліками на буксах

Одним із способів заробити гроші на Яндексі без вкладень є використання різних буксів.

Для цього можна:

  • переглядати сторінки;
  • читати листи, отруєні на електронну пошту;
  • брати участь у соцопитуваннях;
  • реєструватися на сайтах;
  • виконувати певні завдання.

Скільки можна отримати

Якісно, вирішивши конкретну задачу, можна отримати винагороду. Наприклад, на Vktarget.ru можна отримати гроші вступом до спільноти в будь-яку соцмережу,оцінкою завантажених фото, або переглядом відео.

Такий заробіток може бути тільки додатковим, оскільки він невеликий.

Початківцям фрілансерам радимо також вибрати ресурси SeoSprint, SeoFast, Wmail. 2-3 години за комп'ютером в день дозволять отримати додатковий заробіток грошей на Яндекс гаманець.

Файлообмінники для заробітку

Ще одним способом того, як заробити гроші на Яндекс гаманець є закачування файлів на файлообмінники. Для цього можна зупинити свій вибір на наступних сайтах: Letitbit, DepositFiles або їх аналоги. Після того як документ буде залитий на ресурс, сформується посилання для його скачування. Воно може публікуватися в стрічці соцмереж безкоштовно. Кожне скачування оплачується.

Картинки для заробітку

Отримувати прибуток можна і переглядом картинок. Необхідно їх максимально відповідально оцінювати при перегляді. Для цього використовується спеціальний ресурс, розроблений Яндексом. Називається він Толока.

Прибуток від реклами

Яндекс постійно займається розширенням власної рекламної мережі об'єднанням рекламодавців і власників сайтів. Рекламодавці замовляють платні оголошення на Яндекс.Директ, а Яндекс розміщує їх на сайтах. Власники сайтів отримують прибуток, якщо перехід з реклами відбувся з їх ресурсу.

Фрілансерство і написання статей

Найбільш прибутковим методом того, як заробити гроші на Яндекс гаманець, є саме ці два способи. Професійним «писакам» необхідно складати якісні тексти «під замовлення». Це проносить дуже хороший прибуток, який часто перевершує основний заробіток. Правда, тільки в тому випадку, якщо займатися цим відповідально і приділяти роботі багато часу.

Найбільш прибутковим отриманням заробітку є фріланс в області створення ресурсів і веб-дизайну. Професійний фрілансер може заробляти не менше 1 тис. USD / міс.

Обережно !!!

Поряд з чесним заробітком грошей в Мережі є і шахрайські схеми.

Наприклад, розберемося з Чарівним гаманцем Яндекс. Користувачеві пропонують відправити якусь кількість власних коштів на інший гаманець, а натомість обіцяють, що сума буде повернута з потрійною прибутком. Природно, що ніякого прибутку користувач не отримує. Сума, яку просять перевести, невелика, тому «бурю» ніхто не піднімає, але якщо помножити цю суму на кількість тих, хто «повівся», можна уявити заробіток шахрая.

cat-img

Категорії