Як заробити гроші на QIWI гаманець? Способів дуже багато і про основні і найбільш популярних ми поговоримо в статті, адже часто в Мережі пишуть про заробіток, а про способи його виведення відомостей немає.

У статті ми не будемо описувати малоприбуткові заробітки, а торкнемося тільки способів із щоденним заробітком від 100 грн і вище. Наприклад, ви знайомі з тим, як заробити гроші на QwertyPay, але ніколи не знали того, що зароблене з мінімальною комісією можна вивести на власний гаманець QIWI. Прочитавши статтю, ви будете знати, як це зробити.

Плюси QIWI гаманця

 • Легкий і швидкий процес реєстрації.
 • Проста верифікація.
 • Рахунок прив'язаний до телефонного номеру.
 • Надзвичайно зручний інтерфейс навіть для мобільного застосування.
 • Є багато сервісів, на яких можна розраховуватися qiwi-валютою.
 • Великий асортимент послуг.
 • Миттєве виведення грошей на банківську карту, швидкий переказ на інші гаманці.
 • Мінімальна комісія.
 • Захищений інтернет-канал.

Якщо порівнювати цю платіжну систему з конкурентами, то вона багато в чому перевершує їх, тому радимо для роботи в Інтернет реєструвати і використовувати саме її.

Заробітки, що виводяться на Qiwi-гаманець

Перед тим, як зупинитися на якомусь одному виді заробітку, радимо ознайомитися з усіма способами того, як заробити гроші на qiwi безкоштовно, щоб оцінити свої сили в тій чи іншій роботі.

Заробіток на серфінгу та кліки

Тут немає ніяких труднощів і не потрібно ніяких особливих умінь. Платити будуть мало, але це дозволить накопичити трохи досвіду в тому, як заробляти КІВІ, освоїтися в Мережі і оцінити власні можливості. По суті, замовники будуть відправляти завдання, що заключаються у відвідуванні певних сайтів, перебуванні на них якийсь час, кликанню  по посиланнях, закладках, рекламі і т.д.

Де шукати такий заробіток

Сайти, на яких знаходиться інформація про те, як заробити гроші qiwi, називають буксами. Для того щоб заробити, необхідно пройти реєстрацію на одному або декількох буксах, виконувати завдання, отримати преміальні і оформити замовлення на виведення грошей на qiwi.

Виконання завдань в соцмережах

Це ще один дуже простий спосіб того, як заробити гроші на qiwi-гаманці, що не потребує початкових вкладень. Для заробітку підійде активний (живий) аккаунт в ОК, Instagram, VK, Twitter, Fb, і YouTube.

Що потрібно робити

Нічого складного - проставляти лайки, вступати в групи і здійснювати інші прості дії. За виконання завдань виплачується фіксована плата. Робота ведеться за допомогою спеціальних сайтів, на яких необхідно зареєструватися для доступу до завдань. За день можна заробити до 400 руб.

Пошукові системи: Vktarget.ru, Vkserfing.ru, V-like.ru.

Як заробити гроші на QIWI гаманець коментарями

Безліч торгових майданчиків в мережі потребують відгуків та коментарів, тому готові платити за них, а для вас - це ще одна відповідь на питання про те, як заробляти гроші на QIWI гаманці. Грамотний підхід може забезпечити досить непоганий заробіток.

Що потрібно робити

Зареєструватися на сайті, вибрати певний товар або послугу, написати відгук, отримати преміальні на гаманець.

Популярні майданчики написання відгуків:

QComment.ru. Для написання коментарів необхідно отримати статус «Автор» для чого написати короткий тестовий відгук на 300 симв.);

Otzovik.com -  популярність якого зумовлена відсутністю необхідності проходження тесту, тому про те, як заробляти гроші в qiwi ви дізнаєтеся дуже швидко.

Копірайт та рерайт

Це вже можна назвати професійним заробітком досить хороших грошей. Від попередніх способів того, як заробити гроші на ківі гаманець без вкладень цей спосіб відрізняється необхідністю мати певні навички і достатню грамотність, а також непоганий словниковий запас. За якісний матеріал платять власники сайтів. Щоб знайти тексти, вони користуються спеціальними біржами копірайту, де є замовниками.

Що робити

Замовники мають потребу в копірайті - унікальних статтях, написаних з використанням достовірної інформації за необхідною темою. У деяких випадках замовник надає статтю, яку потрібно переписати своїми словами, без втрати смислового навантаження і збереженням унікальності.

Для того щоб зрозуміти, як заробити грошей на qiwi-гаманець цим способом, необхідно зареєструватися на біржі. Досвідчений копірайтер може заробляти від 80 до 20 тис. грн  на міс, але новачкові для цього необхідно попрацювати, заробляючи написанням дешевих статей, щоб підняти власний рейтинг.

Як заробити гроші на QIWI гаманець будучи фрілансером

Фріланс - це ще один метод того, як заробити грошей на QIWI. Він являє собою вільну роботу, яку кожен користувач вибирає самостійно, враховуючи свої здібності та інтереси.

Переваги такого заробітку

 • Самостійна організація робочого процесу.
 • Вибір зручного часу для виконання роботи.
 • Відсутність прив'язки до робочого місця.

Для того щоб зрозуміти, як швидко заробити гроші на qiwi-гаманець, необхідно мати доступ до Мережі, а кількість заробленого визначається працьовитістю і бажанням самого фрілансера.

Для початку роботи необхідно зареєструватися на біржі. Як і в попередньому випадку, тут знайдеться багато конкурентів, тому швидко відповісти на питання про те, як можна заробити гроші на qiwi у великій кількості, навряд чи вийде. Почніть з виконання легшої роботи за невелику вартість для заробітку рейтингу та підвищення досвіду.

Як можна побачити, способів заробітку з виведенням коштів на QIWI-гаманець  - досить багато. Ми не описали і десяту частину всього переліку. Тому, все, що потрібно - це правильно оцінити свої сили, вибрати найбільш зрозумілий спосіб, зареєструватися і почати.

cat-img

Категорії