Як заробити гроші, маючи 5 000 грн? Для багатьох це питання нерозв'язний, оскільки вважається, що інвестор - це людина, яка здатна вкласти велику суму грошей.

Але це не зовсім так. Навіть якщо в гаманці всього 5 тисяч, їх можна не витратити, а перетворити в засіб заробітку. Правда, щоб відповісти на питання: «Як заробити гроші, маючи 5000 грн?», Необхідно перед інвестуванням визначитися з об'єктом для інвестиції.

Ефективний внесок 5 000 грн

Ті, хто думає, що краще витратити ці гроші на себе, ніж вкласти куди-небудь, а потім нервувати з приводу повернення коштів, ніколи не стане успішним.

Солідні дивіденди можна отримати навіть при невеликому початковому внеску. Природно, про заробіток мільйонів думати не доводиться, але рух в правильному напрямку дозволить поступово досягти і таких цифр.

Депозит в банку

По суті є самим звичною і безпечною відповіддю на питання про те, як заробити гроші, маючи 5000 грн. Ефективність такого способу проявиться за умови регулярного поповнення депозиту на таку суму мінімум раз на місяць. Природно, що спочатку розмір відсотків буде непомітний, але разом з ростом вкладу, буде рости і сума відсотків.

Ризиком такого вкладення є відсутність стабільності та інфляція, які часто провокують знецінення валюти і банкрутство банківських структур. Правда є і «рятувальна соломинка - Агентство зі страхування вкладів.

Приватне інвестування

Якщо сказати простою мовою - можна позичити гроші під певний відсоток приватній людині. Ці послуги з недавнього часу здобули велику популярність. Заробіток тут вище, ніж в попередньому варіанті, але і ризик втрат великий,  гроші можуть не повернутися. Навіть розписка не може повністю гарантувати повернення коштів.

Конвертація коштів у валюту

Скупка стабільної валюти для захисту власних коштів від знецінення - ще один метод того, як заробити, маючи 5000 грн. У спокійній ситуації сума виросте на невеликий відсоток (від 1 до 3 на рік). Але треба бути готовими зустріти кризу отримати і подвійну, і потрійну вигоду. Крім того, ця методика демонструє мінімальний ризик втрати капіталу.

Придбання цінних паперів

У пошуку відповіді на питання про те, як заробити гроші, маючи 5000 грн, можна звернути увагу на акції. Ця методика може забезпечити більш вагомий дохід, але для вкладення грошей необхідно дотримати наступний алгоритм дій:

  1. Визначити фінансові цілі, вивчити ринок, встановити межі ризиків.
  2. Вибрати об'єкт для інвестиції, ознайомитися з вартістю акцій, порівняти їх з власними активами, грамотно розподілити ресурси і сформувати інвестиційний портфель після покупки цінних паперів.
  3. Контролювати ситуацію щогодини і швидко реагувати на зміну ситуації на ринку.

Гра на ринку цінних паперів не є інвестуванням за типом: «купив і забув». Необхідний повний контроль вкладень для збереження і примноження капіталу.

Оптимально купувати цінні папери успішної компанії з власного міста, оскільки так можна вчасно дізнаватися про ситуацію на підприємстві від інсайдерів.

Купівля дорогоцінних металів

Ця методика того, як заробити гроші, маючи 5000 грн, також є перевіреною і майже безпрограшною. Навіть в разі невеликого стартового капіталу можливе придбання монет інвестиційного характеру, виготовлених з дорогоцінних металів. При цьому не треба сплачувати ПДВ і оренду банківської комірки.

Відкриття знеособлених металевих рахунків не рекомендується, оскільки вони не забезпечені банківською страховкою, на відміну від депозитів. Отже, у випадку краху банку вклад також буде втрачено.

Інвестування в веб-ресурси

Як заробити гроші, маючи 5000 грн? Просто - покупкою недорогого сайту. Після покупки його необхідно розкрутити і заробляти продажем рекламних площ. Правда, необхідно розуміти, що для розкрутки сайту необхідно вкладення додаткових коштів і час. У разі самостійної розкрутки сайту додаткові вкладення не будуть дуже великими, але знадобиться більше часу. Хоча, в разі грамотного підходу і постійного оновлення ресурсу можна домогтися значних результатів.

Інвестування в ПАММ-рахунок

Якщо ви ризикова людина,  то є ще один спосіб, як заробити, маючи 5000 грн. Ця методика дозволить отримати прибуток за короткий відрізок часу, а прибуток може скласти від 50 до 150% на рік.

Для цього необхідно довірити кошти керуючому, який буде відповідальним за заробіток. При цьому певна частина заробітку буде вилучатися ним для оплати своїх послуг. Якщо керівник не любить величезних ризиків, сподіватися на отримання понад 70% на рік не вийде, але при використанні агресивної стратегії можна сподіватися на отримання більш значного доходу.

Робота в Форексі

Ще одним методом, як заробити гроші, маючи 5000 грн є інвестиція в валютну біржу Форекс. Не можна назвати цю методику малоризиковою, але грамотний підхід дозволить отримати високий прибуток в короткому проміжку часу.

Переваги інвестування в Форекс

Для старту потрібен девайс з виходом в інтернет і комерційна «жилка». Якщо постійно практикуватися, не надто сильно ризикувати і вдосконалюватися, то за півроку можна збільшити початкову суму в кілька разів. Також можна довірити турботу про примноження капіталу професійному трейдеру.

Заробіток залежить від ситуації на внутрішньому ринку.

Ця методика заробітку доступна навіть тим, хто не має великого стартового капіталу. Є безліч людей, які починали торгівлю на біржі з вкладу в 100 доларів США, а зараз мають мільйонні рахунки в банках, хоча для цього необхідно приділяти торгівлі весь свій час і тонко відчувати ринок.

Природно, що краще вкладати велику суму, оскільки найчастіше «зливи» трапляються саме в процесі торгівлі маленькими ставками.

cat-img

Категорії