Як заробити гроші до Нового року - це проблема, яка не сильно турбує наших співгромадян, оскільки новорічні свята ми звикли вважати чудовою нагодою відпочити в колі сім'ї та друзів.

І дарма, оскільки Новий рік є ідеальною можливістю для отримання додаткового, причому дуже значного доходу. У матеріалі ми поділимося ідеями того, як заробити гроші до Нового року, Різдва та інших свят.

Які способи заробітку найбільш популярні перед новорічними святами

Отримати додатковий прибуток перед Новим роком і під час різдвяних свят можна безліччю способів. Причому, кожен з них дуже затребуваний, значить обіцяє прекрасний заробіток.

Природно, слід більш детально дізнатися, як заробити гроші до Нового року. Спочатку розповімо про найбільш затребуваний заробіток.

Класика: Дід Мороз і Снігуронька

Незважаючи на банальність і заїждженість сюжету, цей заробіток дозволяє отримати відмінний дохід і зараз, незважаючи на те, що перед святами цих героїв на вулиці більше, ніж простих перехожих. Справа в тому, що тих, хто замовляє цей казковий дует - мільйони. Вартість послуг дідуся і внучки в ніч з тридцять першого на перше просто захмарна, тому сім'ї з невеликим і середнім достатком замовляють дідуся або перед, або після свята. Отже, освоювати процес, як заробити гроші до Нового року можна починати вже з другої половини грудня. Замовлення продовжують надходити практично весь січень, адже є ще старий Новий рік. На думку «бувалих» дідусів, за сезон можна заробити до 50-100 тисяч, при цьому витративши лише на придбання костюмів.

Заробіток на новорічному оформленні офісних приміщень

Це ще один спосіб того, як заробити гроші до Нового року, причому він не відрізняється складністю.

Раніше офіси прикрашали самі співробітники компаній, але, оскільки передноворічний час - це час, коли потрібно працювати, а не займатися другорядними справами (особливо це стосується торгових організацій), набагато легше найняти сторонніх фахівців, ніж прикрашати контору своїми силами.

Адміністрації великих компаній на цей вид робіт виділяють не менше 50 000 грн.

Для такого бізнесу, який допоможе заробити гроші до Нового року, необхідно, щоб в колективі була людина з творчим складом розуму, а також набір прикрас - гірлянд, мішури, ялинкові іграшки та інші новорічні аксесуари.

Як про послуги дізнаються в компаніях?

Природно, що без реклами не обійтися, причому рекламну кампанію необхідно почати задовго до Нового року - десь з листопада. Як заробити гроші до Нового року, таким способом, щоб вистачило на кілька місяців? - Підключенням «сарафанного радіо». Рекомендується підключити до процесу близьких і друзів - чим більше людей дізнаються про те, що ви надаєте послуги такого роду, тим більше замовлень ви отримаєте. Крім того, варто задуматися про поширення візиток по офісним центрам. З досвіду, кожні з 20-30 візиток обов'язково спрацьовують.

Рентабельність послуг приблизно 100 відсоткова, а за період новорічних свят можна отримати до 300 тис грн доходу (з урахуванням витрат на придбання прикрас).

Як заробити гроші до Нового року на фотосесіях

Якщо ваше хобі - фотографія, то ви можете зрозуміти, як заробити грошей до Нового року, проведенням вуличних новорічних фотосесій. Як правило, фотографуватися біля ялинки, на ковзанках та в інших місцях вуличних гулянь люблять всі - від сімей, до гучних компаній.

Що знадобиться

Для отримання прибутку необхідна камера з високою роздільною здатністю та творчий підхід. Як варіант, можна орендувати місце (куточок з новорічними атрибутами) в торговому центрі з великим трафіком.

У більшості випадків від реклами можна відмовитися, оскільки не побачити людину з фотокамерою досить складно. Для покупки всієї атрибутики та оренди місця необхідно буде витратити не більше 30 тис грн (за умови, що камера вже є), а заробіток в людних місцях великих міст може скласти до 200-300 тис грн за період з листопада по лютий.

Заробіток на новорічних корпоративах

Цей спосіб того, як заробити гроші до Нового року скоріше підійде тим, хто починав з роботи дідом Морозом і Снігуронькою, оскільки тут головне - це наявність досвіду і впевненості в собі, а також знання, чого хоче колектив в даний момент.

Особливості заробітку

Між словосполученням «організувати новорічний корпоратив» і «провести час весело і заробити» можна ставити знак рівності. Але це тільки в разі ретельного опрацювання сценарію, а краще, декількох сценаріїв. Одні повинні бути розраховані на активну молодь, другі ж, для людей середнього та старшого віку. Крім того, можна розробити один нейтральний, для корпоративів, участь в яких братимуть як одні, так і інші.

Реклама і заробіток

Особливості рекламної кампанії тут ті ж, що і для прикраси офісів, але з добавкою активної реклами в соціальних мережах. Якщо дозволяє бюджет, можна організувати рекламу на місцевому ТБ. Розмір заробітку залежить від кількості конкурсного реквізиту (вкладень) та фантазії. Одне замовлення (для початківців) принесе від 5 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян при витратах в 300 грн.

Заробіток на новорічному таксі

Ця схема того, як заробити гроші до Нового року, користується популярністю у автолюбителів. Новорічні свята не можна уявити без частих походів в гості. Після цього, природно, необхідно якимось чином повернутися додому. Звичайно без таксі не обійтися.

Так, доведеться працювати тоді, коли всі відпочивають і слухати маячню підпилих клієнтів, але це того варто, оскільки «такса» новорічних таксистів приблизно в 3-4 рази вище, ніж середньорічна, тому тільки за одну ніч Нового року можна збагатитися на суму від 5 до 15 тис грн.

Загалом, ви бачите, що способів заробити гроші до Нового року досить багато - ми розповіли тільки про найпоширеніші, але ж можна продавати власноруч зроблені новорічні листівки з побажаннями, робити і продавати новорічні кошики з подарунками та солодощами і т.д. Головне - це творчий підхід до ідеї, а заробіток не змусить себе чекати.

Читайте також:

cat-img

Категорії