Ми проаналізували 5 високоефективних методів як заробити фінансисту в 2020 році з вкладенням власних коштів і великою прибутковістю на біржі, а також шляхом інвестування і заробітку на обміні валют.

Останнім часом робота фінансистів стала набагато легшою, оскільки можна оперативно отримувати інформацію про стан того чи іншого ринку за допомогою мережі Інтернет. Крім того, зараз завдяки можливості отримувати консультації від провідних експертів усього світу, можна стати хорошим фахівцем навіть не маючи спеціальної освіти.

5 актуальних методів як заробити на трейдингу

Сьогодні у фінансистів є кілька ефективних способів заробітку коштів, найбільш популярними з яких є біржа Forex, робота в додатках IQ option і QUIK, а також інвестування в IPO і відкриття особового електронного обмінного пункту. Розглянемо їх більш детально.

Біржа Форекс

Вона являє собою об'ємний мультивалютний ринок з добовим оборотом понад 4 трлн. USD. Це високоліквідний ринок, який використовується фінансистами усього світу для угод з купівлі чи продажу валют. Як заробити фінансисту на цьому? Дуже просто - прибуток він отримує на курсових коливаннях валют. Новачкам біржа пропонує скористатися демо-рахунком, щоб не ризикувати власними заощадженнями.

Початківець-фінансист, у якого є певна сума грошей, часто не знайомий з тонкощами роботи на Форексі, тому, або не наважується почати, або втрачає всі кошти за короткий час. Щоб такого не сталося, радимо довірити управління ставкою одному з професійних трейдерів, які надають послуги подібного роду, отримуючи преміальні від прибутку клієнта.

Якщо немає бажання покладатися на досвід і удачу трейдера, можна заробляти самостійно, копіюючи угоди, які здійснюють досвідчені трейдери (на перших порах варто відштовхуватися від угод декількох успішних трейдерів, які рідко здійснюють помилкові угоди).

Після того, як етап ознайомлення і накопичення досвіду пройдено, можна приступати до роботи в автономному режимі, яка може стати основним джерелом доходу на багато років. Відзначимо, що автономна робота на ринку - це не просто відкриття / закриття угод. Необхідно постійно бути в курсі останніх подій, регулярно переглядати фінансові новини (CNN, NBC, BBC і т.д.).

Додаток IQ Option

Цей ресурс, за своєю суттю, дуже схожий на Форекс, тому за кілька років здобув велику популярність у фінансистів з усього світу. Про те, як заробити на трейдингу фінансисту на опціоні, розповімо прямо зараз.

Головним достоїнством IQ Option є невеликий розмір мінімального депозиту (від 10 USD), а також мінімальна ставка (1 USD). Як і в Форексі, новачкові надається віртуальний рахунок, який допоможе зробити перші кроки без ризику.

Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію за адресою: https://iqoption.com/ru. Після її закінчення трейдер побачить перед собою робочу панель, на якій відображаються котирування, а також меню, де можна вибрати опціон.

Ми радимо:

  • Не використовуйте бонуси, для того щоб поповнити рахунок, оскільки їх важко відіграти.
  • Не використовуйте шкалу сила биків та ведмедів, що представляє собою червону і зелену лінії на графіку, оскільки вона відображає ставки більшості, а більшість, якраз складається з таких же новачків.
  • Користуватися брокерськими сигналами (при відкритій угоді з якої-небудь валютної пари, переглядати особливості поведінки обраних валют в інших парах, що дозволить не «вестися» на короткострокові зміни курсу).
  • Не працювати у вихідні (біржі закриті, і брокери змінюють курс на свій розсуд).

Додаток QUIK

QUIK призначений для здійснення торгових операцій на фондовому ринку. Основною відмінністю програми є високошвидкісний процес оновлення даних про ситуацію на біржі. У своїй ринковій ніші КВИК займає близько 80%.

Для роботи в додатку необхідно завантажити його дистрибутив: https://www.finam.ru/howtotrade/quik/, після чого встановити і налаштувати робочий стіл для себе.

QUIK унікальний ще й тим, що для заробітку передбачається використання великої кількості опцій. Можна вибирати будь-які заявки: лімітовані, ринкові, умовні, пов'язані, а також стоп-заявки. Великий інструментарій також дозволяє оперативно моніторити щохвилинний стан портфелю.

Торгувати на КВИК можна як в якості трейдера, так і інвестора. Про трейдингу (купуємо дешевше, продаємо дорожче) ми говорили в попередніх 2 заголовках. Він користується популярністю, оскільки можна торгувати навіть з лавочки в парку, або в купе поїзда, скориставшись мобільним додатком. Проблема всіх трейдингов - неможливість розробки стратегії заробітку.

Довгострокове інвестування - вклад, який приносить стабільний дохід від 10 до 20% річних. На відміну від трейдингу, тут купують акції і облігації на тривалий час і отримують відсотки від прибутку компанії, чиї акції були закуплені.

Інвестування в IPO

IPO є виведенням на ринок акцій компанією у вільний обіг. Це допомагає компанії в отриманні додаткових інвестицій на розвиток певних проектів або для подальшого розширення.

Щоб не втратити капітал, необхідно оцінити ризики і перспективу вкладення коштів, відмовившись від отримання миттєвого прибутку. Як заробити фінансисту і не зазнати фіаско:

  • Перше, на що потрібно звернути увагу - збір детальної інформації про об'єкт інвестування, що не базується тільки на рекламних даних.
  • Крім того, потрібна детальна інформація про андеррайтера (відомі банки і інвестиційні компанії не займаються виведенням на ринок недостойних підопічних).
  • Вивчити порядок емісії з метою отримання інформації про цільове використання залучених коштів.
  • Моніторинг лок-ап (межа, після якої можливі операції з цінними паперами). Якщо після зняття обмеження на торгівлю акціями компанії їх не починають швидко розпродавати, значить великі інвестори вірять в проект, якщо продають - потрібно швидко позбавлятися і від своїх цінних паперів.

Електронний обмінник валют BestChange

Ще одним ефективним способом заробітку для фінансиста є відкриття електронного валютного обмінника. Тобто користувач може зайнятися обміном одних грошових одиниць на інші (подібно фізичним обмінним пунктам). Наприклад, користувач хоче обміняти 1000 USD на рублі. Якщо офіційний курс на день обміну становить 1:31, то в обміннику курс покупки рубля для ефективної торгівлі повинен бути вищим, наприклад, 1:29 (для обміну рубль / долар навпаки - 1:33). Після обміну клієнт отримує 29 000 рублів, фінансист - 1000 доларів і 20 рублів комісійних.

Можна розширити сферу діяльності, для чого необхідно відкрити гаманці популярних електронних платіжних систем (WM, PerrfectMoney, ЯндексДеньги, RBK Money і т.д.). Можна обмінювати не саму валюту, а просто переводити її з гаманця на гаманець, отримуючи за це комісійні. Наприклад, при розміщенні оголошення про те, що 1 WMZ = 1PM, клієнт зрозуміє, що обмінник змінює 1 USD з WM-гаманця на 0,95 РМ в гаманець PerfectMoney. Чим більше гаманців відкрито і чим більше на кожному з них коштів, тим більше клієнтів можна обслужити, а, значить, більший прибуток отримати.

Ще більше підвищити ефективність можна шляхом підключення електронного обмінного пункту до сервісу моніторингу обмінників BestChange.ru. За допомогою цього сервісу користувачі вибирають майданчик, на якому будуть надалі здійснювати обмін. Не варто намагатися підключитися відразу після відкриття, оскільки сервіс працює тільки з перевіреними і популярними майданчиками.

cat-img

Категорії