Як заробити дівчині в Києві - питання, яке турбує не тільки гостей столиці. Корінні жительки, які закінчили навчання, теж не знають, що робити далі.

Але, якщо говорити про «понаїхали», то вирішити проблему їм в рази складніше, ніж корінним жителям столиці.

Чи можуть швидко облаштуватися в столиці усі представниці прекрасної статі?

Коли Київ називають містом можливостей, то ті що розказують таке в більшості своїй хитрують, оскільки дізнаються, як заробити дівчині в Києві одиниці, більшість же йде протоптаними стежками - знаходять забезпеченого чоловіка / співмешканця.

Які ресурси потрібно мати, щоб швидко досягти мети

Наявність зв'язків. Як заробити дівчині в Києві може підказати багата рідня, або хтось із впливових друзів, які в змозі добитися вашого працевлаштування на бажану посаду з великою заробітною платою.

Наявність грошових коштів. Якщо раніше накопичена деяка сума грошей, то це може допомогти відкриттю власного бізнесу, або вступу до вже діючого. Але це може допомогти тільки за умови, що сума зібрана значна, оскільки це необхідно для оренди приміщення, закупівлі товару, або виконання інших, які потребують вкладення коштів, дій, без яких почати заробляти неможливо.

Наявність спеціальності, в якій потребує столиця. Особлива нестача кадрів в столиці, та й у всіх містах Росії склалася в наступних спеціальностях: хірург, програміст (навіть без ОР), а також досвідчений маркетолог.

Що робити, якщо жоден з цих ресурсів недоступний?

Якщо за плечима відсутні всі перераховані вище джерела допомоги, заробити дівчині в Києві допоможе тільки стандартна схема.

Спочатку потрібно визначитися з відповідною роботою, і тільки після цього вирушати на пошуки вакансії, або спробувати запустити власну справу. З бізнесом, звичайно, буде складніше, оскільки для нього потрібні вкладення, без вкладень можна заробити тільки в Мережі, але такий заробіток, в більшості випадків, не забезпечить нормальні умови існування.

Якщо ж киянка або та, яка намагається нею стати, має неабияку кмітливість, вона може спробувати побудувати бізнес в Інтернеті, не вкладаючи власні кошти.

Потрібно відразу обмовитися, що корінним киянам настільки не подобається брати на роботу приїжджих, що вони часто не звертають уваги навіть на досвід і професійні досягнення іногородніх. Але, оскільки ви твердо стоїте на підкоренні Києва, то не потрібно опускати руки, оскільки влаштовуватися на роботу потрібно з почуттям, що вас вже взяли.

У деяких компаніях керівництво є тими самими «понаїхавшими», тому з охотою візьме людину без столичної прописки. Цьому є дві причини - вони самі колись були в такому ж положенні, а, крім того, головне не штамп у паспорті, а професійні навички і вміння.

Заробіток в столиці

Насправді відповісти на питання про те, як заробити дівчині в Києві, досить нескладно, оскільки тут є дуже багато вакансій. Постійно постійно відкриваються нові компанії, а текучка кадрів, особливо в торгівлі, набагато вища, ніж в регіонах.

Що може завадити отриманню місця

  • недостатній рівень товариськості;
  • погано складене резюме;
  • немає бажання шукати відповідну посаду;
  • недостатній досвід;
  • неохайність.

Останній пункт не пов'язаний з наявністю будь-яких родимих ​​плям або шрамів, повноти або кульгавості. Просто безліч дівчат забувають, що приналежність до будь-якої субкультури не зобов'язує приходити на співбесіду в рваних джинсах, або з яскравим макіяжем. Слід пам'ятати, що ніколи не буде другого шансу скласти про себе перше враження.

Якщо ж говорити про резюме і комунікабельність, то без цих двох складових знайти роботу зовсім нереально.

Як заробити дівчині в Києві в короткі терміни

Для забезпечення себе коханої коштами для нормального існування, не варто нехтувати додатковим заробітком. Поки йдуть пошуки пристойного місця роботи з великим окладом, можна знайти і додаткові джерела доходу. Це допоможе не звертатися до рідних, близьких або друзів з проханням позичити трохи грошей до першої зарплати.

Заробіток на перепродажі

Ви можете зайнятися перепродажем товару з блошиного ринку. Тут все не так просто, як здається на перший погляд. Велика ймовірність того, що можна буде заробити хорошу суму грошей. Під час прогулянок вулицями столиці, або в пошуках роботи, можна бачити безліч прилавків з одягом, і недорогими домашніми речами. Такі ж ціни демонструють і секонд-хенди. Якщо привести всі придбані речі в належний стан, і перепродати через інтернет з потрійною, а то і вище, націнкою, то питання: «Як заробити дівчині в Києві?» вже не буде стояти так гостро.

Заробіток на предметах, зроблених своїми руками

Ця категорія заробітку взагалі жіноча, оскільки чоловіки, навіть якщо і захоплюються виготовленням будь-яких виробів, виставляти їх на продаж найчастіше не поспішають. Вони більш схильні колекціонувати результати творчості або роздавати друзям. Як заробити дівчині в Києві хенд-мейдом? Просто. Будь-яка дівчина вміє щось робити своїми руками, а речі, зроблені вручну, цінуються в столиці дуже високо. Для реклами потрібно подарувати знайомим кілька штучок, щоб підключити «сарафанне радіо». Крім того, можна звернутися в сувенірні лавки з пропозицією свого товару, а також створити інтернет-магазин.

Проведення фізичних або онлайн курсів

Цей спосіб сподобається тим, у кого є відмінні знання в якихось актуальних тематиках. Якщо дівчина є професіоналом у своїй справі, вона може зайнятися веденням уроків (за прикладом фітнесу), або асистувати іншому керівнику курсів.

cat-img

Категорії