MFlow дає підказки, як заробити cardano з відмінною прибутковістю в 2020 році в оновленні Shelley.

За інформацією глави «IOHK» Чарльза Хоскінсона, вже починаючи з лютого кожен користувач мережі Кардано зможе отримувати пасивний заробіток на стейкінгу токен-проекту ADA. Зокрема, стейкінг буде доповненням в оновленні Shelley.

Таку інформацію голова озвучив після того, як у випробувальному режимі була запущена мережа Шеллі. Вона є першою децентралізованою імплементацією алгоритму консенсусу Ouroboros Genesis. Сьогодні триває процес інтегрування додаткових функцій в стейкінговий протокол.

На думку Хоскінсона, Шеллі стане хорошою невеликий пісочницею, як Cardano. Відрізнятися вони будуть тільки тим, що тут можна реєструвати стейкінговий пул, тут також дається можливість делегування і надається весь спектр інтерфейсу для реального стейкінгу.

На наступному етапі буде проведено тестування можливостей стейкінгу між реальними користувачами. Учасниками тестування може стати кожен з власників ADA, який замислюється про те, як заробити cardano.

З пояснень ведучого бренд-менеджера Кардано Девіда Ессер, протягом двох-трьох місяців буде зроблений знімок мережі, далі кошти гаманців Daedulus і Yoroi будуть розміщені в тестованій мережі. Разом з тим, власники, ADA-токенів яких знаходяться на біржах, або в Леджер-гаманцях, не матимуть можливостей перемістити свої кошти.

Як заробити cardano і наскільки перспективна криптовалюта?

Із заяви Хоскінсона зрозуміло, що маркери, які користувач придбав через вторинний ринок, стати учасниками стейкінгу не зможуть. Крім того, користувачеві не надають можливість продажу зароблених монет через криптовалютну біржу. Правда, ті монети, які держатель запрацює на стекінг, через деякий час планується перенести в реальну мережу, старт якої повинен відбутися не пізніше кінця І кварталу 2020 г. Щоб уникнути різких коливань курсу на ринку криптовалюти, процес передачі буде здійснюватися плавно і в пропорції до розміру вкладу.

Публічний процес випробувань поновлення заробив в кінці 2019 року. На думку Чарльза Хоскінсона, монета буде настільки успішною, що навіть криптовалюта Libra не вдасться стати для неї гідним конкурентом. Мало того, глава IOHK вважає що навіть ефіру і біткоіну буде вкрай важко змагатися з його монетою. Незважаючи на таку заяву, в рейтингу Weiss Ratings Cardano трохи опустилася.

Якщо ж говорити про реалії, то найбільш швидко заробити Cardano можна саме зараз, на етапі тестування, оскільки після повного введення стейкінгу в експлуатацію, вартість монети може збільшитися в багато разів.

Крім того, в 2020 році можна відмінно заробити на коливанні курсів криптовалют, оскільки електронна валюта далека від хоча б уявної стабільності.

На закінчення можна сказати, що, звичайно, глава компанії трохи прикрашає перспективи своєї валюти. Оскільки вона є революційним рішенням, успіх однозначно забезпечений. Поки що вартість монети невелика - 0,04 USD, варто подумати над її купівлею, як дуже перспективним вкладенням в майбутнє.

Інші способи заробітку на криптовалюті

Як не дивно, mining ще не мертвий, у 2020 році можна знайти кілька варіантів для рентабельного видобутку. Створюйте свій бізнес і отримуйте фінансування на ICO - бажаючих інвестувати досить багато. Якщо вам страшно гратися з криптовалютою, але хочеться спробувати більш-менш стабільні варіанти, спробуйте попрацювати з валютами Bitcoin і Blockchain, а, наприклад, нові валюти gram або cardano - це шанс розбагатіти. Необхідно знати, що крім зазначених вище, на ринку є ще не менш 7 валют: stellar, mfcoin, prizm, btt, bip, xrp, bat, які відрізняються гарною прибутковістю. Тут ви зможете знайти більш детальну інформацію.

cat-img

Категорії