Будівельник - це професія, яка багатьох людей зробила багатими і успішними.  Дана професія не тільки приносить гроші, Вона може приносити людині задоволення, оскільки саме тут можна реалізувати свій потенціал  архітектора, технолога, еколога, менеджера – усіх якісних чоловічих рис.

Ви повинні розуміти, що коли мова іде про те, як заробити будівельнику, ми не будемо вам радити поїздку до Німеччини чи Польщі на будівельні роботи.  З цими роботами все зрозуміло – ви працюєте з ранку до ночі і отримуєте достойну винагороду.   В даній статті ми поговоримо про те як заробити будівельнику у селі, у маленькому місті, у селищі, не виїжджаючи на заробітки не те що за кордон, але і навіть до столиці.

Досить часто обставини складаються так, що виїхати за межі свого міста не вдається, однак це не проблема для людини, яка розуміється в будівництві. Давайте розглянемо декілька варіантів заробітку будівельнику у селі. Для того щоб зрозуміти як реалізувати свій потенціал, потрібно зрозуміти що потрібно людям, які проживають у малих містах і селах.

Вивчіть технології дешевого будівництва

У селі досить часто люди не мають багато грошей, однак вони також потребують якісного житла. Для того щоб досягнути успіху, потрібно вибрати для себе таку нішу, яка буде потрібною. Для прикладу, це може бути недороге каркасне будівництво будинків, господарських приміщень, стайні,  виробничі приміщення тощо. Необхідно проаналізувати всі можливі технології які дозволять збудувати сучасний будинок за короткий термін, при цьому його будівництво буде доступним пересічному селянину.

 Як заробити будівельнику у селі, створюючи каркасні будівлі

Співпраця із постачальниками будівельних матеріалів

В першу чергу, потрібно налагодити тісні контакти із постачальниками будівельних матеріалів. Доцільно звернутися в окремі точки збуту, та домовитися з ними про постійну  співпрацю на взаємовигідних умовах.  Наприклад, на цьому сайті можна знайти великий вибір металевого швелера у Харкові.

Буває, що навіть безкоштовна доставка до місця будівництва, дозволяє виграти як мінімум 50 долларів, а це вже додаткові гроші. Тому постачальників варто шукати не тільки на місці, але і у великих містах. Враховуючи,  що для будівництва потрібен  метал, цегла або інші будівельні матеріали,  вікна двері, цемент тощо, то можна зрозуміти, що місць для додаткового заробітку знайдеться чимало.

Вивчення сучасних технологій будівництва

Обов'язково потрібно робити акцент на передових технологіях, які стосуються теплозбереження та та ефективного використання енергії. Самодостатність будинку - це перше, на чому потрібно робити акценти. Станьте експертом у цій галузі, створюйте теплі та затишні будинки, які не потребують  великих витрат на опалення та утримання,  і люди почнуть вас рекомендувати своїм друзям та колегам.

Інвестиції

В першу чергу, потрібно розуміти, що серйозного спеціаліста від простої людини що вміє будувати, відділяє наявність якісного інструменту та техніки. Як не крути, однак заробити на будівництві багато можна тоді, коли ви маєте свою техніку. Це бетономішалки, різальний інструмент, будівельний інструмент, генератор світла, трамбувальний інструмент  тощо. Люди охоче замовлять спеціаліста, який не потребує доставки  будівельних матеріалів, а може забезпечити їх самостійно. Зрозуміло, що для цих цілей потрібен транспорт.

Не будемо говорити про мінімальні інвестиції у  професію будівельника, тому що на ринку можна знайти недорогий транспорт та обладнання, яке було у вжитку.  Однак, потрібно розуміти, щонайменше п'ять тисяч доларів потрібно вкласти у необхідне  обладнання та інструмент, щоб могти виконувати різні види робіт самостійно, не залучаючи сторонніх людей.

Команда

Не існує будівельників, які беруться за роботу, не маючи помічників. Взагалі будівельний  бізнес починається зі створення команди.  Тут є декілька підходів по підбору працівників. Можна взяти молодих хлопців, які мають достатньо сили, але не мають досвіду.  На оплату праці таких робітників не закладається великий бюджет, достатній рівень мінімальної заробітної плати підсобникові.  Однак розраховувати на якість робіт у такому випадку не варто.

Існує і інший спосіб збору ефективної команди.  Для цього потрібно знайти кількох майстрів, кожен з яких виконує певний обсяг робіт, і працювати одночасно.  У даному випадку дохід потрібно ділити пропорційно від обсягу виконання робіт.

 Клієнти

Для того щоб зібрати хорошу клієнтську базу, вам не потрібно створювати сайтів, ні подавати різні оголошення, ні писати в газети. Вам достатньо відповідально відноситися до своєї роботи і вчасно здавати об'єкт чистим та охайним. Люди дуже поважають  тих спеціалістів, які можуть дати слушну пораду, а також розуміють, що після будівництва залишається велика кількість сміття, яка створить чимало проблем замовникові. Як тільки ви зможете залишати після себе  задоволено клієнта, будьте впевненими в тому, що до вас будуть звертатися всі його друзі та знайомі.

cat-img

Категорії