• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • Як заробити біткойн? Де платять криптовалютою

Заробити біткойн за один день, на жаль, сьогодні неможливо. Так влаштована криптовалюта, що з кожним днем видобуток цифрового золота стає все складнішим, а враховуючи стрімкий ріст кількості видобувальників - це завдання взагалі стає надзвичайно затратним.

Звичайно, ви можете купити біткойн, однак ви повинні знати, що ця валюта має певні особливості.

Гроші мають певну цінність тоді, коли ви з впевненістю можете обміняти їх на товари чи більш надійні гроші. До того часу, поки люди готові біткойн обмінювати на гроші - ця валюта цінна. Як тільки в соціумі промайне думка або просто хтось пустить слух про те, що біткойн падає в ціні і він нікому не потрібен - ви не зможете продати цифровий код.

На даний момент гроші є надійнішою інвестицією, ніж біткойн. Якщо ви їх обмінюєте - ви обміняли свій капітал на ризик, який може бути компенсованим, а може і не бути.

Якщо ж ви твердо вирішили, що не готові жертвувати власним капіталом заради біткойна, але хочете спробувати володіти цим ризикованим активом, спробуйте заробити їх.

Методи заробітку біткойна

  1. Майнінг. Заробіток в реальному секторі з розрахунками. При цьому майнити не обов'язково біткойн, ви можете переглянути весь спектр цифрових валют та обрати ту, що має добрі прогнози і значно нижча за ціною. Хоча можна купити і 0,01 біткойн, чому ж ні?
  2. Заробіток. Отримання сатоши (долі біткойна) з різних ігор, програм по заробітку;
  3. Примноження. Примножити існуючі біткойни можна на різних біржах, що торгують валютою, а також в азартних закладах, де грають на цю валюту.

Для початку перегляньте коротке відео про те, як працює криптовалюта.

Майнінг - заробіток в реальному секторі

З першим методом все зрозуміло - вам доведеться інвестувати великі кошти в ферму, однак якщо ця ферма буде недостатньо великою, ви не зможете монетизувати вкладення так, як би вам хотілося. Тоді єдине що вам залишиться - продати її.  Саме неможливість монетизації дрібний ферм і стає причиною їх продажу.

Хмарний майнінг

Його суть в тому, що вам не потрібно вкладати гроші в комп'ютери або електрику. Ви можете взяти в оренду вирахувальні потужності. Сервісів таких досить багато (hashflare.io, genesis-mining.com та десятки інших, які знайдуться в інтернеті за словом Cloud Bitcoin Mining), але зі стрімким ростом ринку росте і кількість шахраїв, які вміло користуються жадним попитом на біткойн. Власники так званих хмар часто пропадають вже після першого орендного платежу.

Декілька варіантів заробітку біткойна

Збір біткойнів

Це самий простий спосіб заробітку, суть якого в тому, що ви за власну працю отримуєте валюту - біткойн. Для того, щоб заробити їх, вам потрібно виконувати просту роботу - переглядати рекламу, ввести капчу, поставити лайки і тд.

Партнерські програми

Якщо ви маєте власний сайт або блог, ви можете використовувати партнерки з так званими біткойн-кранами: це сервіси, що пропонують заробити ті ж біткойни за виконання простих робіт.

Автоматизований заробіток на кранах

Самий кращий варіант для заробітку - ви просто встановлюєте на свій комп'ютер програму типу STARTAVTOBET, а вона замість вас буде виконувати просту роботу: клікати по чому потрібно, затримувати час при перегляді реклами, переглядати відео і т.д., за дану роботу біткойни будуть нараховуватися автоматизовано.

Як збільшити кількість біткойнів, які у вас вже є

  1. Спробуйте себе на біржах, що торгують біткойнами.  Практично кожна біржа надає новачкам демо-рахунок, де можна потренуватися торгувати, після цього ви можете спробувати поставити на рахунок власну валюту та збільшити її кількість за рахунок цінових ігор.
  2. Стара як світ тема - казино. Не будемо вам цього рекомендувати, але... про всяк випадок занесемо цей метод збагачення до списку.

Основне питання - що робити із заробленими біткойнами?

Для початку, ви повинні зрозуміти те, що так само як і ви не захотіли обміняти свій капітал на ризик, так само і інші люди не захочуть. Хіба знайдете декілька людей, які забудуть про безпеку і вирішать вкласти свій і без того невеликий капітал в криптовалюту. Існують сервіси із виведення біткойнів. Звичайно, що вони беруть високий відсоток за ризик або вам доводиться очікувати, поки на ваш товар знайдеться покупець.

Пам'ятайте головне правило економіки: чим більше ринок насичується валютою, тим швидше вона знецінюється.

Чим більше людей хоче купити біткойн - тим більша його ціна. Чим більше людей хоче продати біткойн - тим нижчого є його вартість.

cat-img

Категорії