Mflow підготував поради, як заробити bip - монети в 2020 році з дуже великою прибутковістю в мережі Мінтер.

Мінтер є інноваційним блокчейном, створеним 15 травня 2019 року. Від більшості блокчейнів його відрізняють миттєві транзакції, можливість розробки власних криптовалюта і революційна модель Майнінг.

Тепер про те, як заробити bip

Заробіток монет без вкладень

Спочатку потрібно запустити телеграм-бот MinterContestBot, після чого необхідно вибрати між англійською та російською мовами. Далі створюється bip-гаманець, куди зараховуватимуться токени. Він або викачується на ОС (Андроїд або IOs), або просто створюється на ресурсі https://wallet.bip.to. Після потрібно зайти в гаманець і скопіювати власну адресу: в гаманці натиснути кнопку «отримати». Далі необхідно натиснути «Адреса акції» - «Копіювати» і відіслати адреси в телеграм-бота. Дані дії дозволять користувачам стати учасником конкурсу, крім того, ботом надається реферальне посилання. Далі необхідно поширити посилання різних продуктів, використовуючи букси, а також відправити друзям запит про реєстрацію. Не варто поширювати посилання по Мінтер-чатах, оскільки в них і без того всі знайомі з конкурсом і є його учасниками. Крім того, за спам вас можуть забанити. Джек-пот конкурсу становить 500 000 токенів, інші учасники (10 випадкових користувачів) отримають по 15 000 bip (приблизно 30 тис. грн).

Як заробити bip монети з вкладеннями

Спосіб заробітку з вкладенням коштів - є чинним варіантом як заробити bip. Вкладник грошей в Мінтер іменується делегатором, оскільки він делегує свої гроші валідатора. Валідатор, якщо говорити простими словами, є банком. Але збір монет не є їх головною функцією. Завдяки валідатор підтримується робота мережі. Саме їх сервери відповідальні за зберігання і обробку інформації Мінтер. У момент створення мережі існувало 24 валідатора, раз на місяць до них приєднуються по 4 нових. Так буде тривати до тих пір, поки їх не стане 256. Після 10-ти хвилин після делегування монет валідатора, делегатор починає отримувати щохвилинні відсотки (в даний момент - 0,4 відсотка на добу).

У момент, коли мережа тільки стартувала, в добу нараховувалися 5%. Прибутковість і далі буде поступово падати, правда, не настільки стрімко (падіння графічно описується експоненціально). Отже, чим раніше ви станете делегатором, тим вище буде ваш відсоток. Валідаторів можна знайти на ресурсі: https://minterscan.net/validators, або https://minter.interchain.zone/. Необхідно врахувати, що кожен валідатор отримує комісію з виплат делегаторам. У більшості випадків вона складає 10%. У кожного валідатора є можливість обслуговувати внесок (стейк) 1000 делегаторів. Якщо всі слоти заповнені, новий делегатор може приєднатися лише в разі, якщо його внесок буде більше мінімального стейка. Але, для того щоб знати, як заробити bip, необхідно знати як делегувати кошти.

Для делегування гаманця необхідно перейти в BIPWallet, або встановити додаток на смартфон і авторизуватися натисканням кнопки «Sign In» і ввести пароль з логіном. Після потрібно скопіювати Public Key і перейти у вкладку "Send" в BIPWallet. Далі необхідно вставити скопійоване в поле «To», вказавши скільки монет делегується. Закінчується процес натисканням кнопки "Send".

Придбання криптовалюта BIP

  • в МБанку. Необхідно зайти на сайт банку і слідувати підказкам;
  • в обмінниках проекту, наприклад, bipstore.ru або 1001btc.com. Ви можете придбати bip, обмінявши на них будь-яку електронну валюту;
  • ОТС. Можна придбати криптовалюту у її власника через телеграм-канал https://teleg.run/MinterHelp.

Як можна побачити, заробіток bit-токенів є дуже простою справою. Головне - вчасно почати.

Інші способи заробітку на криптовалюті

Всі вже давно говорять, що mining неефективний, звичайно ж, прибутковість далеко не та, що була в 2014 році, але заробити гроші на майнінгу все ще можна. Якщо хочете заробити криптовалюту, створюйте свої проекти і отримуйте фінансування на ICO. Якщо ви хочете займатися криптовалютою, але хочете знизити ризики, працюйте зі стабільними Blockchain і Bitcoin, а заробити багато можна на нових валютах gram і cardano. Крім згаданих вище, на ринку криптовалюти 2020 року залишаються активними як мінімум 6 валют: prizm, btt, bat, xrp, stellar, mfcoin, які відрізняються гарною прибутковістю. Читайте в деталях тут.

cat-img

Категорії