• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • Електронна комерція у світі та Україні: 2018 рік

Електронна комерція - світ 2018

До інтернету під'єднано 4 з 7 млрд людей. Глобальне проникнення складає 52%, більшість трафіку припадає на смартфони. Зростання проникнення цифрових технологій спровокував зростання інвестицій в інтернет на 17%. Дослідження показують, що споживачі не проти реклами на безкоштовних ресурсах, якщо вона персоніфікована. Помітне стрімке зростання позитивного ставлення до брендованого контенту.

Реклама. Якщо аналізувати ринок реклами, то лідируючі позиції займає довіра до лідерів думок - це рекомендації публічних людей, які інформують населення про нові товари, сервіси та ін. Саме лідери думок перевершили рівень довіри до органічного пошуку.
Найпопулярнішим месенджером є Facebook, за ним йде YouTube.

Електронна комерція - Україна 2018

За даними дослідження позитивну динаміку в медіа має тільки Інтернет. Охоплення в 2018 році становить 73% з 23 мільйонів користувачів в місяць. В середньому аудиторія 18-40 років в місяць в інтернеті проводить 63 години (в той час як за переглядом телевізійних передач 48г).

Активний приріст зрілої аудиторії в Інтернеті змінює структуру ринку пропозиції товарів і послуг.

Що стосується соціальних мереж, то у Facebook - все добре, динаміка охоплення має позитивну тенденцію, в той час як Однокласники і Вконтакте втратили велику кількість користувачів. Найпопулярнішим поштовим сервісом є gmail.com. Viber - самий популярних месенджер, охоплення за рік виросло на 19% і склало 95%.

Електронна комерція стрімко набирає обертів. У 2018 році зростання покупок зафіксоване на рівні 34%, найпопулярніший сайт - Розетка. З ростом електронної комерції зростає і використання платіжних карток.

cat-img

Категорії