Mflow дослідив як заробити на foap, перетворивши улюблене заняття фотографією в джерело грошей в 2020 році.

Фотобанк Foap (www.foap.com), є шведським проектом, основа бізнес-ідеї якого - монетизувати фотоконтент. Тобто можна просто поміщати фотографії в Інстаграм, ФБ або іншу мережу, а можна отримувати за це хорошу винагороду. Після завантаження оригінального (цікавого) фото можна очікувати того, що його хтось купить і автор отримає 5 USD. Така ж сума передбачається і сервісу.

Великі компанії, власники інтернет-магазинів використовують для своєї реклами якісний фотоконтент. Для того щоб його створити, необхідно найняти професійного фотографа, винагорода якого часом дуже велика. Набагато легше знайти необхідну картинку в фотобанку і заплатити за послугу всього 10 USD.

Більш детально про те, як заробити на foap

Почнемо з того, що заливати на сервіс можна тисячі і тисячі фотографій, але це не означає, що всі вони будуть прийняті модератором, оскільки адміністрація ретельно відбирає контент. Якщо у вас є талант і якісна камера, можна зробити фотографію основним джерелом заробітку.

Сервіс Foap є одним з фотобанків, але через свою пізню появу він не переповнений фотоконтентом, тому є більше шансів почати активний продаж швидше.

Покупці фотографій можуть користуватися декількома тарифними планами для придбання знімків за кредити.

Кожне фото обходиться приблизно в 10 USD (для іноземців, які найчастіше виступають в якості покупців, така сума зовсім не є великою). Початківець фотограф на сервісі заробляє 3 USD, в разі його високої активності, винагороду підвищується до 5 USD.

Для того щоб дізнатися, як заробити на foap, спочатку встановіть програму:

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foap.android&hl=ru - для Windows і Android;
  • https://apps.apple.com/ru/app/foap-продавайте-свои-фото/id521142420 -для Apple.

Увійдіть (можна авторизуватися через ФБ). У запропонованій реєстраційній формі вкажіть якомога більше інформації про себе, оскільки перед операцією з продажу дані все одно вимагатимуть.

Для заробітку реальних грошей потрібно пройти процес верифікації. Перед верифікацією необхідно відкрити рахунок в платіжній системі PayPal (обов'язкова умова, оскільки розрахунки ведуться тільки в цій системі). Приймаються тільки якісні і цікаві знімки (радимо переглянути фото, завантажені іншими авторами).

Після того, як фото буде придбано, баланс відображається у вкладці «Your sales».

Російська мова відсутня, оскільки сервіс орієнтований на країни Заходу, але є і переваги - для західних покупців сума в 10 доларів дуже мала, тому скупитися вони не будуть. Для створення тегів і назви своєї сторінки можна скористатися Гугл-перекладачем.

Відгуки про сервіс foap

На вигляд все більш ніж прекрасно, але відгуки користувачів свідчать про протилежне - у деяких до тисячі прийнятих фото і всього лише одиничні продажі, тоді як на інших сервісах роботи активно продаються (це до питання про неякісні і нецікаві роботи). Тому, користуватися сервісом чи ні - вирішувати вам.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії