Бізнес ідеї 2021 Білорусі в першу чергу тісно пов'язані з АПК, і фармакологією, а також всім, що з цим пов'язано. Але якщо в сфері фармацевтики необхідно не тільки володіти предметом, але і вкласти чималі кошти, то ми більш предметно поговоримо про сільське господарство. Також ми опишемо сфери бізнесу, які або відсутні, або досить слабо представлені в державі.

Перед тим, як приступати до роботи, потрібно оцінити такі фактори, які можуть стати основними в успішності вашого бізнесу.

Ринкова специфіка

Головне - це розуміння актуальності ідеї на сьогоднішній день. У більшості випадків найбільш затребувані товари або послуги пропонує велика кількість конкурентів, тому, потрібно, щоб ваш бізнес або пропонував якісь переваги перед ними, або ви використовували бізнес ідеї, яких немає в Білорусі.

Специфіка географічного положення

Бізнес повинен бути географічно прив'язаний до місцевості, де розташований. Простою мовою, картоплю вирощують в селі, тоді як заклади громадського харчування розміщують в місті. Бізнес повинен бути забезпечений фінансовими та трудовими ресурсами. Ми рекомендуємо відкривати той бізнес, який вам до душі. Якщо ж до цього додається досвід в обраній сфері, успішність такої справи забезпечена.

Бізнес ідеї 2021 Білорусь

Вирощування домашньої птиці

Країна завжди славилася своїм агропромисловим комплексом. Урбанізація чинить все більший вплив на актуальність сільськогосподарської бізнес ідеї 2021.

Білорусь вимагає постійного збільшення кількості сільськогосподарських продуктів, оскільки вони потрібні як для насичення внутрішнього ринку, так і для забезпечення зростаючого експортного потенціалу. Вирощування птиці вигідно тим, що ринок далекий від насичення, отже, особливої ​​«війни» за ринки збуту ви не відчуєте.

Якщо є можливість, можна відкрити повноцінну птахоферму з інкубатором. Якщо ж ні, можна відкрити ферму, для якої купувати курчат. Реалізувати можна як сирі тушки і яйця, так і тушонки, за типом домашніх (вони дуже цінуються жителями Білорусі).

Потрібно сказати, що величезні вкладення на перших порах не потрібні. Якщо ви живете в сільській місцевості, то обов'язково у вас повинні бути присутніми на присадибній ділянці господарські будівлі. Їх можна обладнати власноруч змонтованими клітками і іншими допоміжними конструкціями (поїлками, годівницями і т.д.). Далі купуєте курчат і вирощуєте з них птахів «товарної ваги». Попутно можна продавати яйця птиці.

Бувалі радять починати розведення з курей та індиків, оскільки цей птах найменш вибагливий до умов. Тим більше, що кури вже через півтора-два місяці набирають товарну вагу в 2 кг.

 Виготовлення комбікормів

Комбікорм є стабілізованою сумішшю подрібнених кормових злаків і добавок, що стимулюють ріст тварин. Якщо сказати просто, то комбікорм є повноцінним раціоном тієї або іншої тварини. У перспективності бізнес ідеї в Білорусі відкриття міні-заводу з виробництва комбікорму не варто сумніватися. Це практично єдина країна пострадянського простору, в якій галузь тваринництва не скоротилася, а навпаки, розширилася. Тому попит на комбікорми не падає, а зростає з року в рік. При виготовленні комбікормів потрібно строго дотримуватися всіх встановлених нормативів, а для цього необхідна закупівля відповідного сучасного обладнання. Воно досить просте і доступне за ціною навіть починаючим підприємцям.

Потрібно купити:

  • Універсальну дробарку.
  • Шнековий змішувач.
  • Дозатор.
  • Транспортер і сепаратор.
  • Пульт управління лінією.

Ідеї ​​для бізнесу, яких немає, або вони слабо розвинені

Очищення автомобільних салонів за допомогою сухого туману

Цей бізнес дуже затребуваний на Заході. Для очищення необхідно спеціалізоване обладнання, що утворить сухий туман, а також ароматизируюче салон. Вартість обладнання не дуже висока, зате за ефективністю воно випереджає безліч технологій. Сухим туманом наповнюється салон, після чого всі двері закриваються. Після деякого часу двері можна відкрити, а в салоні відчувається свіжість і чистота. Природно, що це тільки додаткова послуга, за допомогою якої прибираються сторонні запахи, і її краще надавати на СТО або мийках, а не окремо.

Бізнес на переробці вторинної сировини

Переробка тої чи іншої вторсировини може принести чималий заробіток. Для цього потрібно, з дозволу держави, зайнятися збором сміття або його доставкою до переробної лінії. Подібні компанії в країні вже існують, але їх вкрай мало, і вони є великими переробниками. Можна зайнятися переробкою паперу, пластику, металів. Також можливий прийом неробочої побутової техніки з виплавкою з неї дорогоцінних металів і збором діючих речовин.

Установка систем «розумний дім»

На сьогоднішній день повна автоматизація будинку вже не є чимось незвичайним. Можливе налаштування автоматичного включення світлових приладів, підйому ролетів, відкривання штор, включення мультимедійної техніки і т.д. Більш того, якщо ви відвідаєте котеджне містечко і запропонуйте там свої послуги, то можете забезпечити себе роботою на рік вперед. Перевагою відкриття такого бізнесу зараз є мізерно мала кількість компаній, що працюють в цьому сегменті ринку. Це означає, що вам ніхто не буде заважати ефективно розвивати і вдосконалювати бізнес.

Симулятор бізнесу

В ефективності цієї бізнес ідеї для Білорусі також сумніватися не варто, оскільки підприємець в більшості випадків не може оцінити перспективність вкладення грошей в той чи інший сегмент бізнесу. На Заході у підприємців-початківців користуються попитом спеціалізовані школи, в яких підприємець може оцінити свої шанси на побудову бізнесу в тій чи іншій ринковій ніші, не ризикуючи втратити свій капітал. Ці навчальні центри можуть на вибір запропонувати скористатися симулятором супермаркету, перукарні, автомайстерні і т.д. Бізнесмен управляє бізнесом і бачить, до чого призводять його рішення (тобто оцінює, чи зможе він ефективно керувати обраним бізнесом).

cat-img

Категорії