Нами розглянуто відмінний спосіб того як заробити на utest в 2020 році фахівцям, знайомим з інформаційними технологіями, тестуючи ПО.

Краудтестінгом називають виконання завдань, пов'язаних із забезпеченням якості продукту за допомогою залучення великої кількості споживачів. Вони шляхом використання знань і умінь тестують програмний продукт, що дозволяє виявити в ньому помилки. Участь в процесі добровільна.

Як заробити на utest початківцю

Пройти реєстрацію

У реєстраційній формі на сайті https://www.utest.com, необхідно вказати перелік умінь, досвід роботи на попередніх місцях, із зазначенням компаній, і т.д. Чим більше інформації про себе залишить кандидат, тим швидше на його запит відгукнуться. Крім того, обов'язкова вказівка ​​типів девайсів, на яких буде тестуватися продукт.

Пройти «пісочницю»

Це своєрідне тестування здібностей, необхідних для участі в дослідженнях utest. Це досить простий двоетапний екзамен, суттю якого є пошук двох багів і проходження одного тест-кейсу. Найбільш поширеною помилкою більшості користувачів є виявлення більшої кількості багів, ніж тієї, яку необхідно. Слід розуміти, що чітке дотримання інструкцій є головною вимогою для професійного тестувальника. Якщо тест не пройдений, другого шансу не дадуть.

Другий етап - тестування знання uTest Policy і uTest Platform, документів, з якими можна ознайомитися на платформі.

Початок оплачуваної роботи

Тепер можна дізнатися, як заробити на UTest перші реальні гроші. Інформацію по першому завданні тестувальники отримують електронною поштою. Нові роботи знаходяться у розділі «INVITED», там можна ознайомитися з особливостями проектів, переліком необхідних для роботи пристроїв, вартістю і розцінками на баги. Вивчивши деталі, тестувальник повинен або прийняти, або відхилити пропозицію. При позитивній відповіді можна переходити до вивчення IN SCOPE і OUT OF SCOPE.

У першому знаходиться опис рамок роботи (тестовані розділи і особливості тестування). По другому знаходиться опис того, що не підлягає тестуванню. Якщо відзначити баги, що знаходяться в забороні, адміністрація знизить рейтинг учасника. Чим меншим є рейтинг, тим менше робіт пересилають учаснику. Роботи бувають дослідницькими, функціональними та реєстраційними.

Процес оплати

Для оплати може підійти або PayPall, або Payeer. Через 2-3 тижні після реєстрації в системі користувач отримує безкоштовну карту, за допомогою якої можуть здійснюватися будь-які фінансові операції по всьому світу. Вартість обслуговування карти становить 29,95 USD за 12 місяців. Гроші знімають не відразу, а після появи коштів на рахунку.

Поради початківцям

Якщо Ви хочете не тільки обзавестися досвідом в тестуванні, але і дізнатися як заробляти на utest швидко і багато, необхідно приступати до роботи відразу після одержання листа. В цьому випадку багаторазово збільшується шанс знаходження багів, а це суттєво збільшує прибуток.

Ложка дьогтю

У 99% випадків листи попадають на пошту вночі або рано-вранці, оскільки офіс компанії знаходиться в Сполучених Штатах. Тому часто можна зіткнутися з отриманням відразу двох листів. У першому користувача запрошують до роботи, а в другому повідомляють, що більше не мають потреби в його послугах, оскільки набрали необхідну кількість респондентів.

Що кажуть про те як заробити на utest користувачі

Відгуки свідчать про те, що сервіс платить регулярно, сам сервіс дуже гнучкий, пропонує безліч різноманітних робіт і т.д. З мінусів можна назвати: низьку оплату, відсутність повного завантаження роботою, а також велика кількість учасників, через що набір для конкретного проекту завершується всього за 1-2 години.

Інші методи заробітку в IT:

cat-img

Категорії