Ми розібралися в тому, як заробити на Unreal Engine в 2020 році починаючому розробнику з нуля, без початкових вкладень.

Unreal Engine 4, що з'явився в 2014 році, є інноваційним двигуном, що дає можливість розробляти ігри, незалежно від жанрового наповнення.

Використання мови С ++ наділяє розробника практично безмежними можливостями.

Напевно, кожен, хто вперше стикається з творами Unreal Engine, думає про фотореалізм, настільки реальним здається зображення на екрані. Дуже важко повірити в те, що – це картинка створена з нуля, а не знята на відео.

Як заробити на unreal engine новачкові

Якщо користувач є новачком у створенні ігрового контенту на UE, йому, для початку, необхідно зареєструватися на ресурсі. Крім того, в подальшому знадобиться завантаження ресурсів, які будуть використані в грі. Тут у майданчика велика перевага - програма повністю укомплектована всім необхідним.

Ще однією перевагою Unreal Engine є безкоштовне розміщення творінь на маркетплейсі. Замість цього адміністрацією запроваджено систему ліцензійних платежів - якщо квартальний прибуток ігрового контенту, створеного користувачем, становить понад 3 тисяч USD, компанія утримує 5% роялті. Щоб уникнути шахрайства з боку авторів, кожен з них зобов'язується звітувати про отримання прибутку на майданчику за кожен квартал, використовуючи спеціальну онлайн-форму.

Також додатковим способом як заробити на unreal engine, а точніше способом зменшення розміру відрахувань, є внесення передоплати за надання користувальницької ліцензії.

Переваги використання Unreal Engine

 1. Двигун є надзвичайно гнучким і універсальним - незалежно від специфіки гри, будь то стрілялки, або стратегія, UE впорається із завданням.
 2. Unreal Engine прекрасно імітує стрілянину, оскільки тут присутній величезний спектр інструментарію і кодова база, що використовуються для шутерів.
 3. В Unreal для кожного розробника доступний вихідний код С ++. Код скачується з ресурсу GitHub, після чого налаштовується щодо необхідної специфіки конкретної гри, абсолютно безкоштовно, в той час як конкуренти за це стягують досить серйозну плату.
 4. Як було написано вище, за розробку і заливку гри на Маркетплейс користувачеві не потрібно платити. Він платить 5% тільки в разі, якщо його квартальний прибуток за 1 грі перевищує 3000 USD. Це прекрасне рішення для тих, хто не готовий платити передоплату (студенти і фахівці, початківці роботу з нуля).
 5. Панель управління дає можливість швидкої розробки прототипів і виконання ітерацій, що дуже необхідно для старту нових проектів. Максимально спрощений процес створення прототипів і повторень дозволяє за короткий час спроектувати кілька варіантів розвитку подій. Після цього вибрати найбільш вигідний.

І це далеко не повний перелік переваг для розробників ігор, які, використовуючи сервіс, можуть швидко створити шутер, або стратегію з відкритим світом, або квест, не вкладаючи власні кошти, і оплачуючи послуги маркету тільки після отримання доходу.

Відгуки про заробіток на unreal engine

Якщо подивитися відгуки розробників, стає зрозуміло, що заробити, продаючи гру - не найпростіше заняття. На Маркетплейсе практично не залишилося вільних жанрових ніш. З усіх коментарів стає зрозуміло, що головне в грі - її «обгортка», тобто опис і цікаві скріншоти. Крім того, необхідно розуміння, що на Заході не реагують на низьку вартість, тому демпінгувати в очікуванні успіху навряд чи вийде.

Як заробити творчістю ще ?

Вмієте добре малювати або робити круті фотки? Цього достатньо для того, щоб отримувати регулярний дохід. Витратьте 1-2 місяці для вивчення модних додатків, і ви зможете заробляти на:

 • Themeforest - продаючи дизайни до сайтів і графічну продукцію;
 • Shutterstock - продаючи вдалі фотографії; аналогами є: Foap, Twenty20, Adobe Stock;
 • Instagram - створюючи вірусні фото і відео. Хочете нових ідей в цьому напрямку? Будь ласка: Pinterest.
 • Adobe Illustrator - дозволить вам створювати комерційні фотографії, інші корисні сервіси, які просто необхідно вивчити дизайнеру: After Effect.
 • ZBrush - об'ємне моделювання, необхідний навик для творчої людини, яка планує увійти в IT. Попрацюйте додатково з Unity Asset Store.
 • Якщо ви не хочете постійної зайнятості в даній сфері, знайдіть покупців на Fiverr, UpWork.

  Ми підготували 10 ідей для заробітку в 2020 році для творчої людини і ще 7 ідей для заробітку для тих, хто вміє малювати.

  Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok - майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube - універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram - відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe - ще один варіант, чому не спробувати і його.
cat-img

Категорії