Ми розібралися в тому, як заробити на soundcloud без вкладення коштів у 2020 році власникам акаунтів SoundCloud Pro, а також SoundCloud ProUnlimited.

Платформа SoundCloud (https://soundcloud.com) спочатку розроблялася як ресурс, використовуючи який незалежні музиканти могли популяризувати свої композиції, а також для обміну досвідом та спілкування з фанами. Кожен зареєстрований на платформі користувач має право на завантаження 3 годин власного музичного контенту безкоштовно. Збільшити обсяг можна після придбання платного аккаунта. Такий нетрадиційний підхід дозволив сайту за кілька років знайти величезну популярність - на сьогоднішній день цим сервісом користуються майже 200 млн. меломанів.

Як заробити на soundcloud без вкладення коштів?

Популярність ресурсу зумовлена, в першу чергу, наявністю унікальної музики, яку неможливо почути на інших музичних платформах. Добре продуманий фільтр дозволяє здійснювати вибір музики за жанром, часом завантаження і затребуваності. Природно, що від лайків розробники сайту не відмовилися, оскільки вони тут використовуються для оцінювання композицій, оскільки саме слухач є суддею.

Зовсім недавно адміністрація платформи вирішила збільшити власну аудиторію шляхом надання музикантам можливості отримання винагороди за свій музичний контент. Преміальні користувачі взагалі можуть поширювати власні композиції не тільки через СаундКлауд, але і за допомогою більшості відомих онлайн-ресурсів.

Сьогодні власникам акаунтів SoundCloud Pro, а також SoundCloud ProUnlimited доступний експорт своєї творчості на майданчики AmazonMusic, AppleMusic, Інстаграм, YouTubeMusic і Spotify. Що найцікавіше - музикантам не потрібно додатково оплачувати послуги цих сервісів, але, разом з тим, вони залишаються власниками прав на свої композиції, тому зможуть отримувати роялті в повному обсязі, без утримання будь-яких комісій.

На інші сервіси музику потрібно заливати самостійно?

Як сказав СЕО Sound Cloud Керрі Трейнор, зараз платформа є єдиним майданчиком для поширення музичного контенту і спілкування з шанувальниками. Для музикантів - це економія часу і сил, оскільки більше немає необхідності заливати свій контент на різні сервіси та розбиратися в особливостях кожного з них. Зараз весь контент можна залити, зробивши тільки кілька кліків для автоматичного створення сторінок в усіх каталогах. Твори переносяться туди також в автоматичному режимі.

Поки музиканти тільки починають знайомитися з тим, як заробити на soundcloud, оскільки запущений тільки режим бета-тестінгу. Уже кілька днів деякі користувачі сервісу отримують листи з пропозицією апробації нових можливостей сервісу. Коли буде запущений загальний доступ до експорту, поки не зрозуміло.

Відгуки про заробіток наSoundCloud

Поки йде тестування нових можливостей СаундКлауд, точної інформації про те, чи можливий заробіток і яким є його розмір - немає. Швидше за все, що користувачам, які беруть участь в Тестингу, заборонено розголошення такої інформації для широкого кола.

Спробуйте і сервіс Spotify – це відмінний майданчик,  щоб заробити в 2020.

cat-img

Категорії