Ми розглянули відмінний спосіб, як заробити на qr кодах в 2020 році виключно купуючи товари в популярних ритейлерських мережах Росії.

QR-code (в дослівному перекладі код швидкої відповіді) графічно відображається у вигляді невеликого квадратика, розділеного на певну кількість полів (чорних і прозорих). У коді можна зашифрувати велику кількість інформації про товар, послугу і т.д. Можна зашивати навіть невеликі тексти (до 4 тис. символів).

Для створення QR-кодів та їх зчитування за допомогою мобільних пристроїв, використовуються спеціальні додатки, які присутні в Інтернеті у вільному доступі.

Як заробити на qr кодах і яким чином?

Відразу скажемо, що це, власне, не прямий заробіток, а Кешбек, тобто користувач отримує винагороду за придбання того чи іншого продукту, або послуги, у вигляді бонусів для здійснення покупок, поповнення мобільного, поповнення банківської карти і т.д.

З 2017 року у Росії всі касові чеки повинні містити QR-коди, скануючи які покупці можуть отримати той самий кешбек. Природно, що багато бонусів заробити не вийде, але активні покупці, а також працівники магазинів все одно залишаються в плюсі, а, так би мовити: «копієчка до копієчки ...».

Використання коду на чеку

З 2017 року всі торгові організації (від невеликих магазинчиків до великих Рітейл) повинні бути обладнані сучасними касовими апаратами, щоб покупець мав можливість отримати не тільки сам чек, але і його електронну копію SMS-повідомленням. Правда, невеликі магазини не запускають дисконтні програми і не створюють бази клієнтів, із зазначенням їх номерів телефонів. Саме тому в змінах до законодавства йдеться про те, що в касовому чеку має міститися QR-код, відсканувавши який, покупець зможе отримати ту саму електронну копію чека.

Найпотрібніше покупцям в цьому, те, що за сканування кодів можна отримати назад частину коштів у вигляді бонусів, що зараховуються на особистий рахунок покупця. Правда, є одне «але» бонуси зараховуються не за покупку в цілому, а за окремі товари, які беруть участь в акції.

Якими додатками варто користуватися для Кешбек?

Новим трендом сильно зацікавилися власники додатків, які раніше були налаштовані на послуги з відстеження магазинних акцій. В даний момент підказати, як заробити на qr кодах зможуть наступні програми:

  • inShopper;
  • Дісконто;
  • ЕдаДіл;
  • QROOTO;
  • Разом дешевше.

Це не всі програми, їх набагато більше, ми вказали саме найбільш популярні, на думку самих користувачів.

Всі додатки мають необхідний функціонал для зчитування чек-кодів популярних ритейл-мереж.

Процедура сканування чека і заробіток (на прикладі додатка «QROOTO»)

Завантажити додаток.

Зареєструватися.

Вибрати функцію сканування і навести камеру гаджета на QR-код (нічого не натискайте, після зчитування пристрій подасть сигнал про його закінчення).

Зарахування балів на профіль відбувається протягом доби.

Наші вмілі продавці, до речі, на цьому роблять непогані гроші, збираючи залишені чеки після зміни і скануючи їх.

Відгуки про заробіток на QR-кодах

Те, що заробляти на скануванні QR-кодів реально - не підлягає сумніву, що і підтверджується користувачами. Правда, всі скаржаться (скарг від касирів не надходило), що за місяць реально отримати не більше 1-1,5 тисяч рублів, оскільки % повернення дуже невеликий.

cat-img

Категорії