Ми розібралися в тому, як заробити гроші на OLX в 2020 році, продаючи речі, які не потрібні, перепродуючи товари або надаючи певні послуги.

OLX (olx.ua) - це своєрідний маркетплейс, де кожен, незалежно від того, є він фізичною або юридичною особою, може купити або продати товари або послуги. Різноманітність товарів і послуг практично безмежна.

Варто сказати, що використання маркетплейса дозволить не тільки позбутися від непотрібних речей, а й отримати додатковий заробіток в розмірі від 100 до 200 USD за місяць. Природно це можливо тільки в тих випадках, якщо у вас є багато непотрібних вам, але потрібних покупцям речей.

Як заробити гроші на olx не відриваючись від основної роботи

Для того щоб почати продавати, необхідно зареєструватися на сервісі olx.ua. Для того щоб товар або послуга продавалися, потрібно врахувати кілька нюансів:

  • Підготуйте одне або кілька зображень хорошої якості, які змалюють продукт продажу. Чим більше деталей буде враховано, тим більша ймовірність покупки.
  • Назва - це «обличчя» товару. Крім того що вона повинно бути яскравою, в ній мають бути присутні ключові слова. Не варто перегинати з розміром заголовку.
  • Правильний підбір рубрики та підрозділу оголошення в кілька разів збільшує шанси успішного продажу.
  • Постарайтеся лаконічно, але як можна більш повно описати переваги товару, використовуючи ключові слова, які були використані в назві. На недоліки акцентувати увагу не варто, але коротко їх можна описати.

Що робити далі

Якщо товар не проданий за кілька днів, він автоматично опускається в списку, тому варто підвищити позицію видачі. Це особливо актуально для дорогих товарів. Якщо платити немає бажання, можна видалити оголошення і залити його знову.

Якщо ви збираєтеся розібратися з питанням, як заробити гроші на olx, значить продавати потрібно багато товарів. Якщо раніше щодо публікації безкоштовних оголошень обмежень не було, то зараз з один аккаунт більше 5 оголошень в одну рубрику заливати не можна. Звичайно, можна зареєструвати кілька акаунтів, але тут необхідно пам'ятати, що при реєстрації нового аккаунта необхідно вказувати інший номер телефону та електронну адресу, не кажучи вже про ім'я та прізвища.

Як збільшити привабливість оголошення

Якщо ви хочете дізнатися, як заробляти гроші на olx, потрібно ознайомитися ще з кількома рекомендаціями.

Не обмежуйтеся тільки однією службою доставки, оскільки у покупця може бути присутнім негативний досвід співпраці з цим сервісом, його офіс або квартира можуть перебувати далеко від офісу компанії-доставщика. Крім того, у покупця можуть бути знижки в певній сервісній компанії. Ну і не можна забувати про те, що деяким покупцям важливіша вартість послуги, а не терміни доставки.

Оплата

Важливим моментом в привабливості товару є спосіб розрахунку. Природно, що продавцеві найзручніше отримати повну оплату товару і тільки після цього здійснювати відправку, але, оскільки у покупця немає гарантії, що він отримає товар, сплативши за нього попередньо, то ймовірність покупки зменшується. Покупець завжди прагне оплатити покупку післяплатою після того як товар буде отримано на руки і оглянутий.

Але тут втратити гроші ризикує продавець, оскільки, в разі відмови від покупки, йому доведеться сплатити 2 доставки і 2 упаковки.

Варіантом виходу з ситуації може служити або врахування можливих збитків у вартості (тільки якщо товар дорогий), або за допомогою розгорнутого діалогу з покупцем, щоб зрозуміти, наскільки ймовірна покупка.

Як заробити на OLX підвищуючи позицію у видачі

Якщо у вас є особистий бізнес, пов'язаний з Інтернет, але ви не знаєте, як заробити на olx більше, ніж в даний момент, необхідно ознайомитися з платними пакетами послуг сервісу, причому, на думку тих, хто регулярно використовує послуги з просування, вони повною мірою окуповуються .

Для збільшення продажів бізнесмен може:

Придбати пакет розміщення оголошень, що дозволить не обмежуватися кількістю оголошень в 1 рубриці.

Платити за підняття оголошень в топ видачі (не рідше ніж потижнево, а то й частіше, в залежності від актуальності та попиту на товар), щоб покупець міг швидко їх знайти.

Придбати для своїх оголошень Преміум-статус, який дозволить не опускатися оголошенню в списку видачі.

Фінальним способом, як заробити olx, є реєстрація компанії на сервісі і робота в якості інтернет-магазину на платформі, що дозволить не витрачати гроші на пошук хороших веб-майстрів, розробку і розкрутку власного інтернет-магазину.

Відгуки про заробіток на OLX

Всі користувачі сходяться в одному - сервіс працює, і працює на «відмінно». Якщо за товар просять адекватну ціну, то покупця знайти можна дуже швидко, навіть не купуючи платний сервіс. Говорячи про платний пакет послуг, користувачі радять звертатися до нього тільки в випадках, якщо продається багато різноманітного товару. Якщо ж кількість продаваного невелика, можна обійтися створенням декількох акаунтів, або розміщенням товарів у різних, але близьких за тематикою, рубриках.

cat-img

Категорії