Ми розглянули відмінний спосіб як заробити на zbrush в 2020 році, перетворивши додток або в джерело додаткового доходу, або зробивши її основним джерелом отримання прибутку.

Додаток ZBrush, розроблений компанією Pixologic. Він є потужним професійним інструментом для розробки і редагування 3-D графіки. Головне, на чому сконцентровано увагу в програмі - це обробка «цифрової глини», в результаті якої можна «ліпити» безліч об'єктів, використовуючи різноманітний інструментарій.

Особливості роботи в додатку і як заробити на ZBrush

Тривимірними моделями, створеними в додатку в першу чергу цікавиться кіноіндустрія, ігрова індустрія. Тобто вони потрібні там, де необхідна точна деталізація і Реалістичний зовнішній вигляд героя. За допомогою ZBrush було створено величезну кількість персонажів і атрибутів безлічі популярних ігор, мультфільмів і кінострічок.

Моделювання в додатку

Процес називається скульптингом. Найчастіше для цього процесу в програмі використовуються кисті, за допомогою яких можна деформувати поверхні об'єкта для створення бажаних форм. Застосування кистей дозволяє створювати органічні форми, а також велику кількість твердотілих моделей. Крім «ліплення», в програмі передбачено звичайне об'ємне моделювання, за яке відповідає спеціальний інструмент ZModeler.

Вагомою перевагою ZBrush є її гнучкість - практично весь інтерфейс програми можна перепрограмувати «під себе». Крім того в цій програмі взагалі відсутній алгоритм побудови моделей, тому тут немає кордонів для творчого процесу.

Корисний інструментарій

Найцікавішими інструментами є:

 • DynaMesh, призначений для вирівнювання сітки полігонів, усунення нерівностей, отриманих в результаті деформування моделей. Його застосування серйозно полегшує роботи зі складними конструкціями;
 • FiberMesh, який промальовує шерсть, волосся, траву і т.д .;
 • Projecting, що дозволяє перенесення деталізації з високополігональних моделей на низькополігональні;
 • NanoMesh дозволяє додавати невеликі деталі на об'ємні моделі з жорсткими поверхнями. Доступно масштабування, обертання, розподіл і управління слайдами на поверхнях моделей.
 • ZModeler - кисть для тривимірного моделювання, що дозволяє розробку твердотільних моделей.

Як продавати готові моделі

Природно, кожного скульптора цікавить питання про те, як заробити на zbrush. Найпопулярнішими стоками для реалізації моделей або сцен є 3dOcean, CGtrader, Turbosquid. Перед тим як помістити моделі в 3dOcean, необхідна підготовка різних форматів зображення для аватара і prewiew, оскільки в самому стоці це зробити неможливо. Крім того, необхідно включення в архів декількох видів зображення для того, щоб воно підходило для різних програм. Завантажуючи модель на CGtrader дій, описаних вище, робити не потрібно. Досить завантаження файлу і превью.
Якщо розробник продає JPG картинку або ілюстрацію, то можна скористатися послугами одного з фотобанків:

 • ShutterStok,
 • AdobeStock,
 • Депозит,
 • ДрімсТайм.

Але і тут є кілька особливостей. В описі зображення, розміщеного на Shutterstock в описі обов'язково має бути присутня мітка 3d illustration, а в тегах вказувати, що це 3d графіка. В іншому випадку картинку можуть не прийняти.

Що кажуть про те як заробити на zbrush

Для людей, що володіють програмою, даний додаток дозволяє отримати основну роботу. Ті хто освоїв її на високому рівні, зараз співпрацюють з кіностудіями і компаніями, що створюють ігровий контент. Ті, кому скульптинг цікавий в якості додаткового заробітку, можуть поміщати творіння на стоки, описані вище.

Як заробити творчістю ще ?

Вмієте добре малювати або робити круті фотки? Цього достатньо для того, щоб отримувати регулярний дохід. Витратьте 1-2 місяці для вивчення модних додатків, і ви зможете заробляти на:

 • Themeforest - продаючи дизайни до сайтів і графічну продукцію;
 • Shutterstock - продаючи вдалі фотографії; аналогами є: Foap, Twenty20, Adobe Stock;
 • Instagram - створюючи вірусні фото і відео. Хочете нових ідей в цьому напрямку? Будь ласка: Pinterest.
 • Adobe Illustrator - дозволить вам створювати комерційні фотографії, інші корисні сервіси, які просто необхідно вивчити дизайнеру: After Effect.
 • ZBrush - об'ємне моделювання, необхідний навик для творчої людини, яка планує увійти в IT. Попрацюйте додатково з Unity Asset Store.

Якщо ви не хочете постійної зайнятості в даній сфері, знайдіть покупців на Fiverr, UpWork.

Ми підготували 10 ідей для заробітку в 2020 році для творчої людини і ще 7 ідей для заробітку для тих, хто вміє малювати.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok - майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube - універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram - відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe - ще один варіант, чому не спробувати і його.
cat-img

Категорії