Бізнес ідеї для Маріуполя, в основному пов'язані з туристичною і навколотуристичною галуззю, але сміливі молоді бізнесмени іноді досягають успіху і в реалізації оригінальних ідей для бізнесу.

ТОП-5 бізнес ідей для Маріуполя

  • Організація пляжних розваг
  • Громадське харчування
  • Пляжний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Екскурсійне бюро
  • Автосервіс

Почати опис ефективних бізнес ідей без короткого опису унікального регіону, в якому знаходиться Маріуполь, буде трохи неправильно. Так ось, кліматичні особливості і берег Чорного моря залучають у регіон щорічно трохи менше 5 мільйонів відпочиваючих, а тривалість сезону становить до 7 місяців, хоча безліч гостей міста приїжджає сюди і холодну пору міста, оскільки вони потребують цілющому морському повітрі і сонячних ваннах.

Вибираючи бізнес ідею тут, ми радимо підприємцям-початківцям, які не знайомі з перевагами місцевого населення, не ризикувати з впровадженням оригінальних ідей, а відштовхуватися від туристичних інтересів.

Організація пляжних розваг

Без стартового капіталу в цьому бізнесі не обійтися, оскільки необхідно обзавестися катамаранами, човнами, катерами, водними лижами. Їх можна або придбати, якщо є достатній стартовий капітал, або орендувати. Можна зосередитися на пляжних іграх - волейболі, футболі, а також зайнятися проведенням популярних останнім часом морських квестів.

Читайте також:

Сфера громадського харчування

Навряд чи хто буде сумніватися в ефективності цієї бізнес ідеї для Маріуполя, адже, незважаючи на величезну конкуренцію, ви завжди будете в «плюсі» під час сезону, оскільки навіть ту кількість кафе, барів і ресторанів, які існують сьогодні, не можуть вмістити всіх бажаючих. Єдиний мінус - вам доведеться потрудитися і витратитися на те, щоб знайти приміщення з літнім майданчиком біля пляжу, а також кваліфікований персонал (в основному всі, хто працює в цій сфері - це сезонні робітники - молодь, яка приїжджає на літні місяці). З меню «заморочуватися» не варто, якщо тільки ви не бажаєте відкрити шикарний ресторан. Що б ви не вписали в меню, у вас все одно в першу чергу замовлять шашлики. Тому, перед відкриттям варто обійти прилеглі заклади громадського харчування і ознайомитися з їх пропозиціями (гарантуємо, сильних відмінностей ви не знайдете, тому просто скопіюйте меню з конкурентів).

Не забудьте вписати в меню фруктові набори, смачне морозиво і продумайте меню для дітей. Також не забудьте про те, що для роботи в цій сфері необхідно отримати відповідний дозвіл у місцевої влади.

Перевагою перед конкурентами буде торгівля їжею і напоями «на винос», тому запасайтеся необхідною для цього тарою. Не зайвою буде і спеціально розроблена музична програма (але не надто гучна, оскільки багато хто скаржиться, що в кафе на пляжі неможливо говорити, вас почують тільки тоді, коли ви почнете кричати).

Організація готельного бізнесу

Звичайно, ми зараз не говоримо про відкриття великого СПА-комплексу, який співпрацює з туристичними операторами. Ми поговоримо про невеликі заклади для прийому туристів, які приїжджають окремо, попередньо забронювавши місця через інтернет або по телефону, або шукають місце проживання вже по приїзду. Для того, щоб ваш бізнес проект був успішним, варто зайнятися розробкою яскравого сайту з привабливими фотографіями і можливістю залишати відгуки вже на етапі оформлення документів. Для організації бізнесу можна піти одним з трьох шляхів:

  1. Придбати у власність або зайнятися будівництвом готелю.
  2. Придбати особняк і переробити його в гостьовий будинок.
  3. Організувати еко-кемпінг.

Не варто говорити, що головний аспект, який визначає прибутковість цієї бізнес ідеї для Маріуполя - це близькість до морського узбережжя.

Відкриття екскурсійного бюро

Головною перевагою цього бізнесу є те, що всі екскурсійні маршрути конкурентів знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет. Отже, можна самостійно «відпрацювати» маршрути, які відсутні у конкуруючих бюро. Також варто подумати про організацію автобусних турів до Азовського моря.

Не варто відмовлятися і від розробки коротких маршрутів, які цікаві сім'ям з дітьми. Тобто можна погуляти по набережній, сходити до Центрального фонтану, відвідати місцеві визначні місця.

Чим більш різноманітну програму ви розробите, тим більше потенційних клієнтів знайде для себе оптимальну розвагу. Щоб стати власником екскурсійного бюро, необхідно організувати оренду автобусів з кондиціонерами, відібрати кваліфікованих співробітників, які будуть займатися продажами і супроводжувати групи, розробити екскурсійні програми, створити інтернет сайт, зареєструватися в соціальних мережах, обзавестися поліграфічною продукцією та орендувати офіс в місці з великим туристичним трафіком .

Читайте також:

Бізнес на автосервісі

Безліч туристів приїжджають в Маріуполь на власному транспорті, причому майже 90% з них долають величезні відстані по наших, скажімо так, не дуже хороших дорогах. Природно, що автомобілі після такого «ралі» потребують оперативного і якісного ремонту і діагностики, адже попереду тривала дорога додому. Отже, не вірити в успіх цієї бізнес ідеї для Маріуполя - це втратити шанс на побудову високоприбуткового бізнесу з швидкою окупністю.

Для того щоб стати власником автосервісу необхідно взяти в оренду / придбати необхідне за розміром і видалення від житлових будівель приміщення, придбати обладнання (в основному для робіт з підвіскою, трансмісією і двигуном, а також для шиномонтажу), знайти професійних майстрів. Не варто думати, що автосервіс - це сезонний бізнес в туристичному місті, оскільки в Маріуполі у кожного жителя є автомобіль, а то і кілька. Тому, природно, кількість клієнтів небагато зменшиться, але ви будете завантажені роботою весь рік.

cat-img

Категорії