Бізнес ідеї в автомобільній сфері користуються популярністю не просто так. Комфорт, зручність і швидкість пересування - ось ті три складові, які потрібні сучасній людині в роботі і на відпочинку. Саме тому побудувати успішний бізнес в близько автомобільній ніші досить просто. Головне - це вдала ідея і правильні шляхи її реалізації. У статті ми наведемо кілька прикладів бізнес-ідей, які виникли недавно, але встигли себе прекрасно зарекомендувати.

Основна їхня перевага - низький рівень конкуренції на даному етапі, тому потрібно вибирати і приступати до виконання вже зараз.

Топ 6 бізнес-ідей в автомобільній сфері

Реалізація мотоциклів і скутерів

Оскільки в кризові часи покупка автомобіля - це підприємство, доступне дуже малій кількості людей, а їздити треба, все більше споживачів вибирають мототехніку. Додатковою перевагою цього виду транспорту в порівнянні з автомобілями, є висока мобільність в завантаженому міському трафіку. Продавати можна

 • через стаціонарний мотосалон.
 • Інтернет.
 • спеціалізований дилерський центр.

 

З третього варіанту починати не рекомендуємо, оскільки представники компаній-виробників бажають співпрацювати тільки з торговцями, у яких чималий досвід в мотобізнесі. Ще одним недоліком є ​​неможливість торгівлі великою кількістю брендів. Перевага - низька ціна, що надається постачальником для дилера. Слід розуміти, що для реалізації цього бізнесу необхідні серйозні фінансові вкладення. Також не слід забувати про сезонність цієї бізнес-ідеї в автомобільній сфері.

«Зелене таксі»

Не тільки в країнах Заходу люди перейнялися екологічним станом міст. У нашій країні ідея зменшення шкідливих викидів також набирає обертів. Через те, що таксі часто є транспортом тільки для 1 пасажира, то в перерахунку викидів вуглекислого газу на людину таксі - найшкідливіший транспорт в місті. Якщо для створення таксопарку взяти в лізинг електромобілі, або гібриди, цей показник істотно знизиться, а популярність серед пасажирів значно підвищиться. Причому не тільки через екологічність. У таких автомобілях мотор практично не створює шуму, що робить його незамінним атрибутом туристів. Для успішності дуже важлива не тільки сама ідея використання еко-авто, але і його «екореклама»: на транспорті слід використати зелений, або світло-блакитні тони і т.д.

Створення готелю в старому бусі

Ідея відкрити такий «автобізнес» прийшла в голову власнику парку розваг, китайцеві Tai. Замість того, щоб будувати звичайний готель біля власного парку він придбав на звалищі старі мікроавтобуси та їх інтер'єр переробив під готельні номери, причому кожен з номерів носить свою тематику - Міккі-Маус, Хелло-Кітті і т.д. Незважаючи на те, що поруч з парком є ​​ще кілька готелів, у Таї ніколи немає вільних місць, оскільки таке рішення дуже приваблює відвідувачів з дітьми, навіть тих, які не планують зупинятися на ніч.

Бізнес-ідеї автопослуги

Суха автомийка

Класичні автомобільні мийки використовують для видалення бруду воду. Основною перевагою сухого методу є надання послуги без використання води. Бруд видаляється спеціальним спреєм і мікрофібровою ганчіркою. Спочатку наноситься спрей, який зв'язує бруд і відкріплює його від поверхні автомобіля, після чого його знімають ганчіркою.

Переваги

 • Мінімум капіталовкладень.
 • Для старту бізнесу не потрібна оренда приміщення і закупівля високовартісного обладнання.
 • Не потрібна ні електроенергія, ні вода.
 • Послуга мобільна. Це підвищує успішність бізнесу, особливо в великих містах.
 • Все обладнання можна укласти в власне авто і надавати послугу за адресою, вказаною клієнтом.
 • Клієнт не витрачає час. Автовласникові не потрібно добиратися до автомийки та чекати, поки його машину приведуть в порядок. Йому просто потрібно зателефонувати, вказати місце і час мийки.
 • Високий рівень якості. Спрей і мікрофібра не можуть залишити ні вм'ятин, ні мікроподряпин, на відміну від струменя води під високим тиском.
 • Екологічність. Використовувані спреї не шкодять ні здоров'ю людини, ні навколишньому середовищу, вони гіпоалергенні і не випаровуються з утворенням різкого запаху.

Недоліки:

 • Неможливість застосування при низьких температурах.
 • Дія спрею ефективна до +3 градусів.

Отже, якщо планується цілорічна робота, необхідна оренда опалювального приміщення, або місця на критій стоянці. Обробка днища і підкрилків дуже скрутна, тому для її здійснення необхідно приміщення, обладнане підйомником. Також спрей малоефективний і для дуже сильних забруднень.

Декоративне хромування дисків

Хромуванням називають покриття поверхні спеціальним шаром, що в корені змінює зовнішній вигляд деталі, надаючи їй вишуканість і досконалість.

Характеристики бізнесу

Цей бізнес не потребує значних капіталовкладень, а термін окупності бізнес ідеї автопослуги такого роду не перевищує 2-3 місяців, рентабельність «гаражного» хромування - 100-120%. Також привабливою особливістю бізнесу є невисока конкуренція.

Необхідні матеріали та обладнання

 • Ванна з пластика.
 • Автомобільний акумулятор або аналог (12В, 50А).
 • Обігрівач, захищений від кислотного впливу.
 • Градусник (до 100 градусів).
 • Кілька середніх ванночок для навантаження виробів.
 • Електроліт (суміш дистильованої води, сірчаної кислоти, хромового ангідриду).
 • Соляна кислота.
 • Розчинник.
 • Ацетон.
 • Свинець (листовий).

Прибутковість

Стартові вкладення - 1500 USD. Підготовка виробу і робота (розрахунок на 1 кв. М) - 6 USD. Дод. витрати - 1,5 USD. Вартість хромування дисків - в середньому від 25 до 30 USD. Як видно, бізнес дуже прибутковий, але потрібно подбати про гарну рекламу.

Мобільна автозаправна станція

У нашій країні автомобілі таким способом заправляються вкрай рідко, в той час як в США він користується дуже великим попитом. Цією роботою можна займатися як допоміжним бізнесом, якщо є стаціонарна заправка або мережу АЗС, або побудувати бізнес з «нуля».

Що потрібно для початку

Необхідна автоцистерна на кілька видів палива з заправних апаратом. Також необхідно або розробити спеціальний мобільний додаток, або діяти по-старому, приймаючи замовлення по телефону. Клієнт зв'язується з вами, вказує час, місце, марку та номерний знак авто, а також тип палива, яке йому необхідно, відкриває бак. У певний час до нього під'їжджає кур'єрський бензовоз і заправляє автомобіль. Розрахунок можна проводити або за допомогою мобільного додатку, або готівкою кур'єру.

Апгрейд салону авто

Бізнес став дуже прибутковим після того, як в нашу країну почали завозити вантажні фургони і переробляти їх в «пасажири». Для автолюбителів це вигідно тим, що за невеликі гроші можна придбати нормальний автомобіль, а бізнесменові - можливість заробити хороші гроші без величезних вкладень. Щоб відкрити бізнес, знадобиться невелике приміщення (наприклад, чистий гараж), професійна швейна машинка і досвідчений взуттєвих справ майстер. Далі все залежить від реклами і якості роботи.

cat-img

Категорії