Ми проаналізували цікавий спосіб як заробити на zazzle в 2020 році, використовуючи талант і вміння, а також близько години вільного часу в день.

Zazzle (www.zazzle.com) є сервісом «print-on demand» (нанесення зображень на готові вироби), причому одним з найстаріших і найбільш великих. Незважаючи на це, тут мінімальна кількість «трешу», в порівнянні з такими ж великими майданчиками. Якщо у в Росії більшість магазинів такого типу роблять друк тільки на футболках, то тут асортимент продукції досягає сотень найменувань. Це різні блокноти, вина, чашки, шкарпетки, термоси, кепки і багато іншої всячини.

Як заробити на zazzle швидко

Почати необхідно з реєстрації на сайті. Потрібно заповнити анкету і підтвердити адресу електронної пошти.

Ще однією перевагою Заззл є те, що відсутня необхідність реєстрації двох акаунтів - в 1 акаунті можна виступати як в ролі продавця, так і в ролі покупця.

Як працює прінтшоп

Розроблені користувачем дизайни не поміщаються відразу в розділ продажів, а зберігаються на особистому акаунті. Для торгівлі необхідно створення магазину.

Кількість особистих маркетплейсів на ресурсі необмежена. Користувач може використовувати один магазин для продажу фотоконтенту, інший - для розроблених картинок і т.д. правда, є одне «але» - магазини не видаляються, тому варто подумати, чи варто їх відкривати, чи ні. Хоча і тут є вихід - можна просто зробити маркет особистим, в цьому випадку він буде недоступним для покупців.

Магазини не можна рекламувати «оптом» - необхідно розкручувати і просувати кожен магазин окремо, оскільки у кожного магазину власна адреса: www.zazzle.com/назва_магазину.

Адреси магазинів теж не можна змінити, тому навіть за умови перейменування конкретного магазину, його адреса залишиться старою.
Для створення магазину необхідно увійти до свого кабінету, вибрати Designer Accjunt at a glance, натиснути «Create store», вписати назву (англ.) І підтвердити дію.

Після цього необхідне заповнення профайлу маркету, додавання описів товарів, внесення ключових слів, вибір девізу і т.д. Це можна зробити як при оформленні магазину, так і пізніше.

Додавання нового товару

Щоб заробити на zazzle, необхідно додати товари на «полиці» магазину. Для цього потрібно натиснути Create, після чого можна побачити асортимент товарів-основ для принтинга. У нижній частині екрану знаходяться найбільш ходові позиції. Вибираємо необхідну основу, конкретну модель (не потрібно відзначати все, оскільки принт автоматично додається до всіх моделей).

Обрана користувачем продукція поміщається на вітрину.
На сервісі присутній потужний графічний редактор, що підтримує формати JPEG, PNG, PDF, AI, GIFF і TIFF. Вбудований текстовий редактор дозволяє додавання напису (правда є тільки латиниця) і підбір шрифту. Найголовніше - можливе створення колажів, шляхом накладання одного зображення на інше.

Після того як картинка створена, потрібно натиснути «Add image», після чого відкриються поля, необхідні для заповнення. В описі товару слід приділити увагу тегам - ключові слова. До кожного опису дизайну можна додати до 40 тегів, але тільки перша десятка відповідає за пошук картинки.

Крім того, необхідно зробити вказівку вікових обмежень, які потенційно можуть переглядати контент:

  • G - контент підходить всім віковим категоріям;
  • PG - контент може впливати на психічний стан дітей до 13;
  • R - доступно для перегляду тільки повнолітнім.

За замовчуванням розмір прибутку автора становить 5% від загальної вартості товару, але % можна змінювати. Автори з досвідом радять не перестаратися зі збільшенням відсотка - встановлюйте його в межах від 10 до 25.

Після натискання «Post it» товар з'являється в вітрині продажів. Тепер залишається тільки чекати покупця.

Що кажуть про те, як заробити на Zazzle

Більшість респондентів вважають, що джерелом основного доходу це сервіс стати не може, але в якості джерела додаткового нерегулярного прибутку (сувенірної лавки) його варто розглянути.

cat-img

Категорії