Цікаві бізнес ідеї виробництва в Казахстані, які пропонуються в статті, допоможуть організувати в цій країні свій власний бізнес. Казахстан, що ми знаємо про цю країну? Перш за все - казахи цінують особисте спілкування. Це культура, коли при вході в будинок знімаєш взуття, де гості сідають на почесне місце і вимовляють урочисту промову. Це також країна з нестачею професіоналів і кваліфікованих робітників.

У Казахстані багато зроблено для полегшення ведення бізнесу. Завдяки цьому в країні можна організувати свою власну справу. У цьому допоможуть бізнес-ідеї виробництва в Казахстані.

Бізнес ідеї виробництва в Казахстані в 2021 році

Вирощування овочів в теплицях

Для відкриття загальних теплиць в Казахстані ліцензія не потрібна. Таку теплицю можна відкрити на даху житлового будинку, бізнес-центру або іншого об'єкта. Його перевага в тому, що можна заощадити місце. Вартість теплиці варіюється в залежності від її розмірів. Це також залежить від сорту вирощуваних овочів. Такі теплиці краще будувати на дахах гіпермаркетів і великих супермаркетів. Готові овочі можна продавати відразу, не витрачаючи грошей на транспортування. Такий вид бізнесу популярний у багатьох європейських країнах.

Читайте також:

Виготовлення їстівного посуду

Турбота про навколишнє середовище - новий світовий тренд. Однією з актуальних проблем є використання пластикового посуду. Багато країн відмовляються від нього і шукають аналогічну продукцію, здатну її замінити. Не виняток - Казахстан. Можна скористатися такою ситуацією і налагодити виробництво їстівної посуду. Прикладом може стати Бельгія, в якій випускаються їстівні одноразові бокси для їжі. Для їх виробництва використовується картопля, крохмаль, олія та вода. Не відстали і виробники США. У Нью-Йорку пластикові трубочки замінили виробами з водоростей. Виготовляти їстівний посуд можна з чого завгодно. Наприклад, горщики для перших страв можуть бути хлібними. Різні види борошна можуть бути використані для виробництва пресованих вилок і тарілок. Також їстівними можуть бути стаканчики для кави.

Виробництво фітостін

Ця бізнес-ідея може перетворитися на високоприбутковий бізнес. Крім того, виготовлення фітостін - це інноваційна ідея, яка тільки нещодавно почала використовуватися для оформлення інтер'єрів. Фітостіни з кімнатних рослин можна облаштовувати в житлових і офісних приміщеннях. Крім привабливого зовнішнього вигляду, вони вентилюють і освіжають повітря, що благотворно позначається на здоров'ї людей, що знаходяться у приміщенні.

Слід зазначити, що такі фітостіни можна встановлювати в медичних установах, торгових центрах і багатьох інших приміщеннях.

Виробництво пінобетону

Пінобетон є популярним будівельним матеріалом, тому його виробництво - відмінна бізнес ідея для Казахстану. Виробляти пінобетон досить просто. Цемент і пісок змішують з піноутворювачем. Отримана суміш заливається в спеціальні форми і знаходиться в них до повного застигання. Виробництво пінобетону в Казахстані - це бізнес, доступний практично кожному бажаючому. Це пов'язано з тим, що виготовлення даного будматеріалу має низьку собівартість. Крім того, піноблоки мають безліч переваг, таких як високі теплопровідні властивості, легкість і міцність. Слід пам'ятати, що для організації виробництва пінобетону слід придбати обладнання: піногенератор і спеціальні форми. Налагодити збут продукції буде просто, так як піноблоки користуються великою популярністю.

Виробництво тротуарної плитки

Все більше громадян і організацій використовують тротуарну плитку для укладання тротуарів і внутрішніх дворів. Вона має більш привабливий зовнішній вигляд, ніж звичайний асфальт. Виробництво тротуарної плитки не є надто складним процесом. Основні витрати - це закупівля матеріалу і оплата праці робітникам. Для виробництва даної продукції використовується цемент, пісок, щебінь та вода. Розчин, виготовлений з цих компонентів, заливається в спеціальні форми. При організації такого бізнесу, як виробництво тротуарної плитки, знадобиться приміщення, вібраційний столик, бетономішалка і барвники.

Виробництво мила ручної роботи

Існують бізнес-ідеї в Казахстані, які не вимагають великих витрат. Серед таких ідей необхідно відзначити виготовлення мила ручної роботи. Це заняття підходить людям, які не мають великих коштів. У Казахстані продається мило, яке в основному завозиться з-за кордону. Його не можна назвати екологічним і натуральним. Тому доцільно виготовляти мило ручної роботи, тим більше, що деякі люди купують його в якості подарунка або сувеніра.

Щоб організувати виробництво мила, необхідно подбати про приміщення. Воно буде використовуватися в якості виробничого і складського приміщення. Також необхідно знайти постачальника сировини для мила. Це мильна основа, парфумерні композиції та ефірні масла.

Потрібно подбати про упаковку. Важлива якість і зовнішній вигляд мила. Від цього залежить, чи буде користуватися воно попитом.

Вирощування полуниці

Даний бізнес є дуже прибутковим, так як багато ресторанів і кафе готові купувати цю ягоду круглий рік. Саме тому необхідно організувати її вирощування протягом всього року. На сьогоднішній день існує безліч успішних технологій. Всі вони націлені на отримання великого врожаю. Для вирощування полуниці в зимовий період необхідно визначитися з приміщенням. Це може бути теплий гараж або нежитлова кімната. Важливо забезпечити оптимальний клімат в приміщенні. Також потрібно визначитися з каналами збуту. Від цього залежать обсяги вирощуваної продукції. Слід зазначити, що крім полуниці, можна вирощувати гливи та печериці.

cat-img

Категорії